7:2

konec (3:0, 4:1, 0:1)

30.08.2015, 16:00 • Lužniki Palace of Sports • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 1.38 5.3 6.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z dnešního utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase na počtenou. (18:13:54)

Využití: 1:1
Ve třetí třetině se už jen Chabarovsku podařilo upravit konečný výsledek utkání, když se po přihrávce od Miklíka prosadil Sokolov. Viděli jsme tedy hodně velkou přestřelku, ve které si především zastříleli domácí, jenž svému soupeři nadělili hned sedm branek, a Dinamo Moskva tak porazil Amur Chabarovsk 7:2.

59:18

Wandell chtěl vystřelit ze středního pásma, ale hostující útočník nakonec jen nahodil touš za bránu Šaryčenkova.

58:45

Miklík se mohl postarat ještě o jednu branku Chabarovsku, když byl zcela volný před Šaryčenkovem, avšak v ten nejdůležitější okamžik mu touš přeskočil přes hokejku.

57:48

Daugavinš nyní vyslal hodně nenápadnou střelu směrem na Pečurského, který puk možná ani neviděl, ale nakonec se od něj odrazil mimo bránu Chabarovsku.

57:15

Dinamo jen nahodilo puk za bránu Chabarovsku a zde si jej bez větších potíží přebírají hostující hokejisté.

56:24

Domácí se na chvíli dostali do svého útočného pásma, odkud se však sami vyhnali nepřesnou rozehrávkou.

55:48

Z pravé strany zkusil vystřelit Denis Kokarev, avšak ani jeho rána neprošla přes bránícího hráče.

55:26

Šulakov chtěl rozehrát další útok Amuru, jenže jeho pas srazil jeden z domácích hráčů až do hlediště.

55:10

Jen takový vřelý pozdrav nyní poslal Galimov směrem na Pečurského, který jeho navštívenku chytá svou lapačkou.

54:44

Na Dinamu je vidět, že už má nahráto a domácí by nejraději už ukončili utkání.

54:06

Před bránou Dinama bylo znova velké horko, když se Chabarovsk dostával do velmi zajímavé situace, ale střela Wandella skončila ihned na prvním bránícím hráči.

53:01

Chabarovsk právě vstřelil branku!
Miklík obdržel přihrávku od Zohorny do pravého kruhu, odkud si touš ještě posunul až na hranici brankové čáry, kde přihrál před Šaryčenka na zcela volného KONSTANTINA SOKOLOVA, jenž už si tváří tvář domácímu brankáři věděl rady. Asistence: Michael Miklík, Tomáš Zohorna.

52:28

Domácí ujížděli ve dvou na jednoho, jenže do pasu Karpova se skvěle vložil obránce Amuru, a zastavil tak nadějnou akci Dinama.

51:41

Dinamo již bylo kompletní, a tak se další vyhození domácích počítá už, jako zakázané uvolnění a hra se tedy vrátí před Šaryčenkova.

51:18

Po zblokované střele Terjajeva se k puku opět dostává Dinamo, a to znamená jediné, že se touš stěhuje až před Pečurského.

50:39

Puk je opět až v obranném pásmu Chabarovsku.

50:14

Po nevydařené střele Miklíka se k puku dostali domácí hokejisté, kteří jej ihned vyhazují přes celé kluziště.

49:26

Amur si zahraje přesilovou hru, protože dvě minuty za podražení dostává domácí Peluško (DMS).

48:48

Domácí vyhráli následné vhazování a od modré vystřelil Robinson, ale jeho střela se od zadního mantinelu odrazila mimo kluziště.

48:37

Dinamo se dostalo do svého útočného pásma, kde však byla kombinace domácích sražena až do ochranné sítě, a tak se bude vhazovat před bránou Chabarovsku.

48:00

Obraz se zřejmě vrátil.

Omlouvám se, ale technické potíže z první třetiny se opět vrátili, a tak do jejich odstranění budu opět informovat jen o důležitých událostech.

40:01

Statistiky po druhé třetině:

Střely: 23:15
Vhazování: 19:15
Hity: 3:8
Trestné minuty: 8:16
Ve druhé třetině bylo k vidění ještě o dvě branky více než tomu bylo v první dvacetimutovce. Dinamo svého soupeře vůbec nešetří, protože do brány Amuru nasypalo hned čtyři puky, kdy se o branky Moskvy postupně postarali Cvetkov, Volkov, Daugavinš a Kokarev. Chabarovsku se podařilo jen využít jednu přesilovou hru, ve které tečoval puk Litovčenko, který tak pokazil čisté konto Šaryčenkovi.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:00

Dinamo právě vstřelilo branku!
I domácí využívají přesilovou hru! Galimov obdržel přihrávku za bránu hostí, odkud puk poslal před Pečurského na zcela volného DENISE KOKAREVA, který okamžitou střelou prostřelil hostujícího brankáře. Asistence: Ansel Galimov, Konstatin Gorovikov.

38:24

Domácí se už nyní drží ve svém útočném pásmu, kde rozjíždí svou kombinaci.

37:58

Po střele Osipova a a zákroku Pečurského se Chabarovsku znova podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.

37:35

Puk je opět mimo obranné pásmo Amuru.

37:02

Chabarovsku se podařilo získat puk ve svém obranném pásmu a hosté jej následně zavezli až za bránu Šaryčenkova.

36:58

Jevgenij Gračov (CHA) oslabuje svůj tým, protože dostává dvě minuty za hrubost, a Dinamo si tak zahraje další přesilovou hru.

36:18

Daugavinš chtěl přidat další branku Dinama, avšak proti byla tentokrát lapačka Pečurského.

35:35

Amur využívá přesilovou hru! Na modré čáre dostal nabito Aťjušov, jehož následnou dělovku ještě tečoval VJAČESLAV LITOVČENKO, který usměrnil puk přesně mezi betony Šaryčenkova. Asistence: Vitalij Aťjušov,Vladislav Ušenin.

35:06

Hosté zatím kombinují ve sv útočné třetině.

34:49

Chabarovsk si zahraje přesilovou hru, protože na trestnou lavici míří domácí Alexej Cvetkov (DMS), který si odpyká dvě minuty za držení.

34:29

Amur se drží ve svém útočném pásmu a hosté se snaží alespoň o čestný úspěch.

34:06

Po delší době je v akci i domácí brankář Šaryčenkov, jenž musel likvidovat střelu Miklíka z levého kruhu.

33:39

Tak to už je tedy pořádný debakl! Hietanen nahodil puk směrem na bránu Chabarovsku, kde dostal příliš mnoho prostoru zkušený KASPARS DAUGAVINŠ, jehož první zakončení ještě Pečurskij vyrazil, jenže domácí útočník se dostal i k dorážce, na kterou již byl brankář Chabarovsku bezmocný. Asistence: Juso Hietanen.

32:36

Hietanen dostal nabito na modrou čáru a jeho ránu zblokoval jeden z obránců Chabrovsku.

32:17

Puk je opět za bránou Šaryčenkova, kam jej tentokrát odvezl hostující Gračov.

31:50

Chabarovsku se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.

31:36

Karsums ukončil přesilovkovou kombinaci svou střelou z levého kruhu a touš letěl přesně do lapačky Pečurského.

31:06

Chabarovsk si znova nepohlídal své střídání, protože bylo na ledě opět šest bruslařů v bílém, a tak Amur dostává už druhý trest za špatné střídání.

30:28

Vladislav Ušenin zavezl puk do útočného pásma Amuru, ale zde nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů, a tak o touš následně přišel.

29:38

Dinamo naděluje svému soupeři nepopulárního bura! KONSTANTIN VOLKOV obdržel ve středním pásmu přihrávku do jízdy a následně s pukem přešel do útočné třetiny, kde z pravého kruhu vystřelil přes bránícího hráče a touš zaplul přesně do pravého růžku Pečurského brány. Asistence: Maxim Solovjov.

29:15

Oba hráči se však poté dostali do menší roztržky, která oběma hokejistům vynesla čtyřminutový pobyt na trestné lavici.

29:15

Galimov ihned po přejetí modré čáry vystřelil a jeho ránu srazil Kurbatov do ochranné sítě.

27:52

Danil Tarasov doslova vletěl do útočného pásma Dinama, kde i vystřelil, jenže jeho střela byla zblokována do ochranné sítě.

27:39

Višněvskij vystřelil od modré čáry do protipohybu Pečurského, ale ten jeho ránu vytáhl svým betonem.

27:17

Chabarovsku se však podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.

26:44

Dinamo už hraje svou zkrácenou přesilovou hru, a tak jsou domácí usazeni v útočném pásmu.

26:24

Dvě minuty za sekání si odsedí hostující Rafael Achmetov (CHA).

26:18

Zohorna se snažil projít hned přes trojici hráčů, ale domácí obrana skvěle zapracovala a zastavila českého útočníka.

25:50

Wandel vystřelil z pravého kruhu a Šaryčenkovi zřejmě puk ještě na chvíli vypadl z výstroje, čehož chtěl využít Achmetov, ale hostující útočník už jen sekl domácího brankáře do jeho lapačky.

25:30

Dinamu se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště, a domácí tak mohou odejít vystřídat.

25:13

Chabarovsk bude hrát přesilovou hru, protože si za krosček odsedí dvě minuty na trestné lavici domácí Martins Karsums (DMS).

24:28

Domácí uháněli ve dvou na jednoho, kde nakonec Kokarev nahrál Cvetkovovi, jenže ten si puk nedokázal zpracovat a touš následně skončil až v rohu kluziště.

23:50

Pečurskij nyní předvedl parádní zákrok proti Pestuškovi, který už měl před sebou zcela prázdnou bránu, ale hostující brankáře zde ještě na poslední chvíli dal svůj beton.

23:34

Volkov dostal přihrávku až k bráně Chabarovsku, kde se mu však touš zapletl pod bruslemi, a tak se ještě pokusil přihrát svému spoluhráčovi, jenže Pečurskij puk ukořistil.

23:00

Dinamo drží puk ve svém útočném pásmu, kde se domácí snaží vykombinovat svého soupeře.

22:25

Vjačeslav Ušenin (CHA) oslabí svůj tým, protože putuje na dvě minuty za faul kolenem na trestnou lavici.

22:10

Domácím čtyři branky stále nestačí a Dinamo se už znovu tlačí do svého útočného pásma.

21:25

Amur střídá své brankáře, když Juhu Metsou střídá Alexander Pečurskij.

21:25

Tak to byla parádní přihrávka od Višněvského, který z vlastního obranného pásma našel milimetrovým pasem na útočné modré volného ALEXEJE CVETKOVA, jenž si následně poradil s bránícím hráčem a prostřelil Metsolu. Asistence: Dmitrij Višněvskij, Mat Robinson.

21:20

Domácí drží puk na svých hokejkách a uvidíme co nyní vymyslí.

20:50

Tomáš Zohorna si ve středním pásmu přebal puk a následně vyzkoušel pozornost Šaryčenkova, který jeho pokus ukryl ve svý výstroji.

20:30

Amur již je kompletní a hosté se ihned vydávají do svého útočného pásma.

20:10

Dinamo ještě hraje na začátku druhé třetiny zbytek ze své druhé přesilové hry.

20:01

Statistiky první třetiny:

Střely: 12:6
Vyhraná vhazování: 5:9
Hity: 2:6
Vyloučení: 0:2
Dinamo udělalo v první dvacetiminutovce velký krok k dnešnímu vítězství, protože se domácí celek trefil hned třikrát, když se o trefy Moskvy postupně postarali Karpov, Robinson a Glazačev.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:20

Hosté vyhráli následné vhazování a puk následně putuje přes celé kluziště.

19:12

Domácí se drželi ve svém útočném pásmu až nakonec od modré vystřelil Danil Tarasov a puk končí v náruči Metsoly.

18:15

Hosté hráli v šesti, a tak bude Dinamo hrát svou druhou přesilovou hru v utkání.

18:12

Solovjov zastavil útok Chabarovsku a následně vyslal do úniku Konstantina Volkova, který nakonec vystřelil z hranice pravého kruhu a Metsola jeho střelu vyrazil do ochranné sítě.

16:50

Dinamo se dostalo pod menší tlak Amuru, ale domácí hokejisté nakonec vše zvládli a puk putuje do středního pásma.

15:39

Tak to už bude mít Chabarovsk hodně těžké, protože domácí tým vstřeluje další branku, o kterou se postaral KONSTANTIN GLAZAČEV! Bez asistence.

12:26

Dinamo svému soupeři odskakuje už na rozdíl dvou branek, protože se přihrávce od Pestuška prosadil obránce MAT ROBINSON! Asistence: Maxim Pestuško.

04:31

Dinamo si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, protože na trestnou lavici putuje hostující Litovčenko (CHA) na dvě minuty za podražení.

03:54

Domácí se přeci jen dostávají do vedení, když se o první branku Dinama postaral MAXIM KARPOV. Asistence: Maxim Solovjov, Alexej Cvetkov.

Omlouvám se za vzniklé potíže, ale videopřenos z Moskvy přestal fungovat, takže vás do vyřešení této situace budu alespoň informovat o důležitých událostech utkání.

02:52

Mironov se už už dostával do další zajímavé situace, když si najel mezi kruhy, kam už přicházela i nahrávka, jenže velmi dobře jej pohlídal jeden z obránců Chabarovsku.

02:28

Další zákrok Metsoly. Tentokrát už rázněji vypálil Mironov a hostující brankář udržel puk ve své výstroji.

01:58

Metsola si připisuje svůj první zákrok v utkání, když jej od modré čáry otestoval domácí Hietanen a brankář Chabarovsku vyrazil puk za svou bránu.

01:28

Vladislav Ušenin číhal na útočné modré, ale hostující útočník si zde nedokázal zpracovat přihrávku od jednoho ze svých spoluhráčů.

00:58

Amur zastavil svého soupeře už ve středním pásmu a Kolář následně jen nahodil puk do útočné třetiny.

00:20

Po neúspěšném prvním útoku Dinama se do svého útočného pásma vydali hosté, ale zde bylo nahození Šulakova sraženo až do ochranné sítě.

00:01

Dinamo Moskva: Šaryčenkov (Lazušin) – Mironov, Hietanen, Robinson, Višněvskij, Osipov, Solovjov, A. Volkov – Daugavinš, Pestuško, Dm. Tarasov – Cvetkov, Karsums, Karpov – Kokarev, Gorovikov, Galimov – K. Volkov, Babenko, Alexeje – Glazačev.

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Zub, Šulakov, Kolář, Těrjajev, Aťjušov, Verjovkin, Kurbatov – Da. Tarasov, Miklík, Zohorna – Achmetov, Wandell, Gračev – Litovčenko, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Byvalcev, Sokolov, Faizullin.

Rozhodčí: Bělov, Komarov – Golovjov, Maťuša.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Amur Chabarovsk

Amur ihned na začátku ročníku absolvoval svou nejdelší cestu k zápasu, protože se ihned v prvním utkání vydali hokejisté Chabarovsku do dalekého Chorvatska, kde po samostatných nájezdech porazili místní Dynamo Záhřeb. Následně se Amur vydal do hlavního města Slovenska. V zápase proti Slovanu se na branku čekalo až do třetí třetiny, ve které se trefil pouze Chabarovsk, a tým ze Sibiře si tak odvezl všechny tři body.

Dinamo Moskva

Větším favoritem nedělního utkání je domácí Dinamo, které zatím na svém stadionu přivítalo dva celky. Novosibirsk ještě v Moskvě vybojoval alespoň bod za prohru v prodloužení, když Sibir celé utkání dotahoval. I druhý tým ze Sibiře prohrál s domácím týmem stejným poměrem, jenže Novokuzněck podlehl Dinamu již v regulérní hrací době.

Dinamo – Novosibirsk 4:3 pp.
Dinamo – Novokuzněck 4:3

Kaspars Daugavinš – 0+3
Ansel Galimov – 2+0
Mat Robinson – 1+1
Vítám vás u on-line přenosu z dalšího utkání ruské KHL, ve kterém nás čeká střet dosud dvou neporažených týmů. Domácí Dinamo Moskva totiž přivítá Amur Chabarovsk. Utkání, ve kterém si tedy jeden z týmů připíše svou první letošní porážku, začíná v 16:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

7:2

Branky a nahrávky: 4. Karpov (Solovjov, Cvetkov), 13. Robinson (Pestuško), 16. Glazačev, 22. Cvetkov (Višněvskij, Robinson), 30. Volkov (Solovjov), 34. Daugavinš (Hietanen), 39. Kokarev (Galimov, Gorovikov) – 36. Litovčenko (Aťjušov, Ušenin Vl.), 54. Sokolov (Miklík, ZOhorna)

Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Lazušin) – Mironov, Hietanen, Robinson, Višněvskij, Osipov, Solovjov, A. Volkov – Daugavinš, Pestuško, Dm. Tarasov – Cvetkov, Karsums, Karpov – Kokarev, Gorovikov, Galimov – K. Volkov, Babenko, Alexeje – Glazačev.

Amur Chabarovsk: Metsola (22. Pečurskij) – Zub, Šulakov, Kolář, Těrjajev, Aťjušov, Verjovkin, Kurbatov – Da. Tarasov, Miklík, Zohorna – Achmetov, Wandell, Gračev – Litovčenko, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Byvalcev, Sokolov, Faizullin.

Rozhodčí: Bělov, Komarov – Golovjov, Maťuša