Světový pohár

LG AZ Hokej Bratislava – HBC Kladno

5:4

konec (2:2, 2:1, 1:1)

29.08.2015, 13:00 • Zimný štadión Nitra, HALA B • Play-off • Tomáš Melicherčík sk

45:00

Kladno dáva gól!
Kozmetická úprava skóre, v poslednej sekunde strelilo gól Kladno, autorom gólu bol HNÍZDIL.
Asistencie: Kudela

44:43

Na trestnú lavicu ešte ide hráč LG Škultéty za krošček.

44:34

Kladno opäť skúša hru bez brankára.

44:03

LG AZ Hokej Bratislava dáva gól!
Hráči LG pridávajú do prázdnej brány poistku k výsledku. Cez celé ihrisko sa do opustenej bránky trafil KANICH.
Asistencie: bez asistancie

43:20

Kladno hrá bez brankára!

36:04

Tak som to zakríkol, Kladno dostáva možnosť presilovej hry, na trestnú lavicu ide Minárik za podrazenie na dve minúty.

29:26

Bleskovo využitá presilová hra a LG otáča skóre. Strela od modrej prešla až za chrbát Jirotku, úspešným strelcom bol ONDRUŠEK.
Asistencie: Škultéty, Fumač

29:20

Ďalšie vylúčenie na strane Kladna, za napadnutie si ide sadnúť na dve minúty Šicha.

26:48

Protiútok Bratislavy zastavený nedovoleným zákrokom hráča Kladna. Na dve minúty ide na trestnú lavicu Soukup za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

24:00

Akurát som chcel napísať, že Kladno je lepším tímom, keď z ničoho nič udrel slovenský zástupca. Po ojedinelej akcii sa dokázal presadiť FUMAČ.
Asistencie: Škultéty

20:37

Gól okamžite po buly. Na vyhraté buly zareagoval ihneď strelou z prvej ŠÍCHA a dostáva svoj tím po prvýkrát do vedenia.
Asistencie: Ogurčák

17:43

Sily na hracej ploche sa nám vyrovnajú, na trestnú lavicu putuje aj hráč Kladna Soukup za podrazenie.

16:38

Aktivita Kladna priniesla čiastkové úspechy, LG sa bude musieť dve minúty brániť po vylúčení Škultétyho za napadnutie.

12:12

A je opäť vyrovnané. Nenápadná strela od modrej prepadla lacná, jednoduchá loptička brankárovi za chrbát. Strelcom gólu je KUDELA.
Asistencie: bez asistencie

11:15

Krásny gól Bratislavčanov! Zoči-voči brankárovi sa po excelentnom blafáku presadil TAKÁČ a dostáva svoj tím do vedenia.
Asistencie: Kanich

09:16

Tak nakoniec po tlaku prichádza aj vyrovnanie! Strelou od modrej sa dokázal presadiť SOUKUP ,ktorý prepálil všetko, čo mu stálo v ceste.
Asistencie: Šícha

06:05

A máme tu prvé vylúčenie v zápase, kedy dve minúty dostal hráč Kladna Ogurčák za nedovolené bránenie.

01:00

Presne po minúte hry tu však máme veľmi rýchly gól hráčov LG Bratislava. Nenápadná akcia vyústila do strely spomedzi kruhov, po ktorej sa presadil FUMAČ.
Asistencie: Ondrušek

5:4

Branky a nahrávky: 1. Fumač (Ondrušek), 12. Takáč (Kanich), 24. Fumač (Škultéty), 30. Ondrušek (Škultéty, Fumač), 45. Kanich – 10. Soukup (Šícha), 13. Kudela, 21. Šícha (Ogurčák), 45. Hnízdil (Kudela)

LG AZ Hokej Bratislava: Dubnický – Fumač, Antl, Škultéty, Takáč, Muller, Minarik, Zemeš, Teplický, Drozdík, Kanich, Miko, Mikulčík, Weber, Gago, Doskočil, Kostka, Šulc, Virág, Ondrušek, Pukalovič, Ondriska, Oravec

HBC Kladno: Majerníček, D. Hnízdil, Nosek, Vondrák, Pliml, Haisman, Jirotka, Šťasný, Kohout, Špaček, Dědič, M. Hnízdil, Voráček, Schnaubelt, Pražák, Ogurčák, Šícha, Soukup, Jelínek, Kudela