Světový pohár

LG AZ Hokej Bratislava – HBC Kladno

5:4

konec (2:2, 2:1, 1:1)

29.08.2015, 13:00 • Zimný štadión Nitra, HALA B • Play-off • Tomáš Melicherčík sk

Do semifinále postupuje tím LG Bratislava, ktorý zdolal české Kladno najtesnejším rozdielom 5-4. Kladno síce bolo v druhej tretine lepším celkom, no práve tá rozhodla o víťazstve Bratislavy. V semifinále sa LG stretne s Oberwillom. (14:42:06)

45:00

Kladno dáva gól!
Kozmetická úprava skóre, v poslednej sekunde strelilo gól Kladno, autorom gólu bol HNÍZDIL.
Asistencie: Kudela

44:43

Na trestnú lavicu ešte ide hráč LG Škultéty za krošček.

44:34

Kladno opäť skúša hru bez brankára.

44:20

Koniec zápase sa poriadne naťahuje, veľmi často sa hra prerušuje.

44:03

LG AZ Hokej Bratislava dáva gól!
Hráči LG pridávajú do prázdnej brány poistku k výsledku. Cez celé ihrisko sa do opustenej bránky trafil KANICH.
Asistencie: bez asistancie

43:20

Kladno hrá bez brankára!

43:09

Kladno si zobralo oddychový čas.

42:50

Kladno sa teraz dostalo do pásma svojho súpera, po strelu od modrej vzplanuli vášne pred Dubnickým.

41:45

Hra sa prelieva z jednej strany na druhú, Kladno sa nedokáže usadiť v pásme svojho súpera.

40:29

Dubnický s prehľadom kryje strelu Kladna, hráči českého tímu začínajú byť nervózni.

39:15

LG sa darí držať loptičku ďaleko od svojej brány, teraz hrajú Bratislavčania naozaj dobre.

38:04

LG je v plnom počte, Kladnu sa kráti čas na vyrovnanie.

36:56

Kladno stráca pásmo, jeden z jeho hráčov posunul bránu.

36:04

Tak som to zakríkol, Kladno dostáva možnosť presilovej hry, na trestnú lavicu ide Minárik za podrazenie na dve minúty.

35:25

Tvrdé osobné súboje pred bránou LG, všetko však v rámci pravidiel.

34:35

Problémy Kladna pri rozohrávke z vlastného pásma, Bratislavčania sa takmer dostali do šance.