Hokejová Liga mistrů

Hokejová Liga mistrů – 7. hrací den

29.08.2015, 12:00 • Jakub Vais (@KubaVais), Marek Kratochvíl (@marekratochvil)

20:22

Bílí Tygři Liberec dnes rozprášili slovenskou Nitru na jejím vlastním ledě. Tygři si vezou z města pod Zoborem výhru 9:0!

20:19

Hráči Nitry si dnešní zápas s Libercem za rámeček rozhodně nedají. Už na 9:0 pro Liberec zvyšuje Lukáš Krenželok.

20:06

Liberec už ve třetí třetině trochu polevil, přesto Tygři dávají další gól na 8:0! Jakub Valský si udělal z domácích obránců slalomové tyče a bez problémů zavěsil.

19:33

Souboj Nitry s Libercem má za sebou dvě třetiny, po kterých vedou Severočeši 7:0! Ve druhé části přidali Tygři další dva góly zásluhou Lakatoše a Valského.

19:18

Pod Zoborom dnes vládnou Tygři! Pokus Krenželoka gólem neskončil, dorážka Jakuba Valského ano a Liberec vede 7:0!

19:03

Bílí Tygři přidávají na začátku druhé třetiny šestý gól! Šestou trefu Liberce obstaral mladík v liberecké sestavě Dominik Lakatoš.

18:55

V Nitře začíná druhá třetina souboje mezi domácím celkem a Libercem. Utkání můžete sledovat prostřednictvím zápasového onlajnu.

18:43

V Nitře skončila první třetina, ve které pod mlžným oparem padlo hned pět gólů a všechny vstřelili hráči Bílých Tygrů. Liberec už po šesti minutách zápasu vedl 4:0, když dvěma góly přispěl Petr Jelínek.

18:36

Liberec zatím dává Nitře pořádnou lekci a pět minut před koncem první části se v přesilové hře prosazuje Michal Bulíř, který zvyšuje už na 5:0!

18:13

Ani Trenčan ale s čistým štítem dlouho nevydržel. To jsou věci... Petr Jelínek zvyšuje na 4:0!

18:10

Tak to je vstup jako ze snu v podání Liberce! Martin Bakoš zvyšuje na 3:0 a domácí tým mění brankáře. Valenta nahrazuje Trenčan. Stále je odehráno teprve 5 minut.

18:09

Hned vzápětí dostal až příliš prostoru v útočném pásmu Petr Vampola a Bílí Tygři už vedou o dvě branky!

18:07

A Liberec se ihned ujímá vedení! První trefu tohoto utkání obstaral Jan Výtisk.

18:05

Přes vydatnou mlhu nad ledovou plochou odstartoval i česko-slovenský duel mezi Nitrou a Libercem!

16:16

Eisbären jdou do vedení! Už v deváté minutě se trefil český útočník Petr Pohl.
Zpět k Liberci. Český zástupce má za sebou jediné utkání, a sice prohru z domácího ledu 0:4, kdy Bílí Tygři nestačili na švédského soupeře – Skelleftea AIK.

Nitra sice doma se Švédy také prohrála (2:4), odvetný zápas ale dokázala dotáhnout až k nájezdům, v nichž sahala dokonce po výhře. Vedení 2:0 po třetí sérii ale Slováci udržet nedokázali a nakonec si dodatečný bonusový bod vybojovali domácí.
Bílí Tygři a Nitra si to ve své skupině D budou muset rozdat o zbylé druhé postupové místo, to první si již s předstihem zajistili hokejisté Skelleftea AIK. Nitra už má sice na svém kontě na rozdíl od Liberce první bod, má ovšem také odehráno o jeden zápas navíc.