58:59

Hosté zkouší hru v šesti bez brankáře.

56:54

Písek právě vstřelil branku!
Ferebauer v útočné třetině vybojoval puk pro MARTINA ZÁHORU, který pohotovým zakončením k pravé tyči nedal Lejskovi šanci. Asistence: Jiří Ferebauer.

53:55

Záhorovu střelu zblízka dorážel Ferebauer, trefil puk ale přímo do výstroje klatovského brankáře.

52:46

Houfek se vrací na trestnou lavici, tentokrát je potrestán za sekání. Ve stejném čase dostává také hostující Čuban osobní trest 10 minut plus do konce utkání za nesportovní chování.

50:37

Hostující Jakub Houfek si v souboji s Mošovským pomohl hákováním a Písek si vyzkouší další přesilovou hru.

47:50

Domácí Pavel Procházka si dojel do útočné třetiny pro faul. Hostující Kristl si v souboji o kotouč pomohl držením a poměr hráčů na ledě se srovná.

46:33

Tak tentokrát se již přerušuje a hosté budou mít šanci srovnat v početní výhodě jednoho hráče. Příliš mnoho hráčů na ledě.

42:47

Domácí se poprvé v utkání dostávají do vedení, a to díky JANU SÝBKOVI. Asistence: Josef Urbanec, Filip Vlček.

41:22

Dlouhá přihrávka vyslala do úniku Záhoru, který se ocitl tváří v tvář klatovskému brankáři, který jeho bekhend bravůrním zákrokem chytá do lapačky.

40:26

Třetí třetina začíná vyloučením. V útočné třetině se provinil nedovoleným bráněním Jan Sýbek a hosty čeká v úvodu části přesilová hra.

36:40

Písečtí nebyli kompletní příliš dlouho. Domácí kapitán Pavel Procházka vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.

34:57

Dlouhá přihrávka z obrany poslala do nájezdu Růžičku, kterému skončil trest, přičemž domácí útočník zkusil zakončení bekhendem, které Lejsek dokázal pokrýt.

34:28

Bude se opět vylučovat, tentokrát na straně domácího Písku. Švec si pomohl ve vlastní třetině podražením.

33:42

Domácí přesilovou hru 4 na 3 velmi rychle využívají. Škopkova křížná přihrávka skončila na holi KARLA MOŠOVSKÉHO, který vymetl levý horní roh Lejskovy brány. Asistence: Petr Škopek, Emil Švec.

33:26

Další menší trest na klatovské straně. Kepka vyloučen za podražení.

33:18

Poměr hráčů na ledě se vyrovná, Kubeš vyloučen za podražení.

32:46

Hosté budou hrát další přesilovou hru. Tomáš Růžička potrestán za hákování.

30:56

Klatovy právě vstřelily branku!
Topinkovu ránu z pravého kruhu přesměroval tečí TOMÁŠ BLUMENTRIT a Pipek se nestihl přesunout. Asistence: Jan Topinka.

29:56

Hosté mění gólmana a druhou polovinu zápasu si odchytá Filip Lejsek.

29:06

Domácí teď měli velké štěstí. Po obrovské nevyužité šanci Topinky se z protiútoku prosazuje DAVID CIBOCH. Asistence: Karel Mošovský.

27:18

Za hru vysokou holí potrestán hostující Kebka. Domácí čeká téměř celá přesilová hra 5 na 4.

26:44

Michel z levého kruhu orazítkoval pravou tyč Pipkovy branky.

25:20

Další přesilová hra pro hostující tým, Sýbek se v obranném pásmu provinil držením protihráče.

22:40

Domácí Hanus nedovoleně zahrál vysokou holí jednomu ze soupeřů do obličeje a Klatovy si zahrají přesilovku.

21:11

Kepka našel před bránou osamoceného Michela, který byl před Pipkem zcela sám, domácí gólman se ale roztáhl po brankové čáře a puk našel pod svou výstrojí.

18:52

Po Černého přihrávce snižuje na rozdíl gólu JAN SÝBEK. Asistence: Milan Černý.

15:50

První přesilovkový gól v utkání. Na 3:1 z pohledu hostujícího týmu zvyšuje MARTIN VÁCHAL. Pipek měl zakrytý výhled a na tuhle střelu vůbec neviděl. Asistence: Ondřej Tulačka, Matyáš Kubík.

15:20

Vlček našel před bránou osamoceného Urbance, který bez přípravy pálil, trefil ale pouze připravenou náruč klatovského brankáře.

14:35

Pokračovat se bude opět ve čtyřech. Jirků se v útočné třetině provinil podražením.

13:30

vyloučení na straně hostujícího celku. Za hrubost odchází na 2 minuty Marcel.

12:34

Po Kubešově přihrávce z rohu hřiště zblízka zakončoval Váchal, Pipkovu branku ale z dobré pozice minul.

11:49

Hosty čeká první přesilová hra v utkání. Za nedovolené bránění potrestán domácí obránce Škopek.

08:08

Domací však na druhou branku soupeře rychle reagují. Z mezikruží namířil puk přesně k levé tyči EMIL ŠVEC. Asistence: Karel Mošovský, David Ciboch.

06:56

Po Kristlově přihrávce se zblízka prosazuje DAVID MICHEL a navyšuje náskok svého týmu. Asistence: Richard Kristl.

03:44

Domácí si zahrají úvodní přesilovou hru v utkání. Dvě minuty za vystřelení puku půjde pykat Tomáš Blumentrit.

00:26

Hostující MATĚJ BERAN si sjel s pukem mezi kruhy a jeho rána na vyrážečku slaví úspěch. Bez asistence.

6:4

Branky a nahrávky: 9. Švec (Mošovský, Ciboch), 19. Sýbek (Černý), 30. Ciboch (Mošovský), 34. Mošovský (Škopek, Švec), 43. Sýbek (Urbanec, Vlček), 57. Záhora (Ferebauer) – 1. Beran, 7. Michel (Kristl), 16. Váchal (Tulačka, Kubík), 31. Blumentrit (Topinka)

IHC Králové Písek: Pipek – Hřebíček, Jirků, Škopek, Hanus, P. Procházka, Hrubý, Záhora, Žáček, Sýbek, R. Volf, Novák, Urbanec, Vlček, Mošovský, Ciboch, Švec, Černý, Růžička, Ferebauer, J. Volf

HC Klatovy: Kukin (30. Lejsek) – Holý, Houfek, Leština, Marcel, Kubík, Zeman, Blumentrit, Beran, Tulačka, Kubeš, Michel, Kristl, Kebka, Topinka, Váchal, Bernad, Němec, Čuban, Uhlík

Rozhodčí: Šperl – Mitáš, Horažďovský