Hokejová Liga mistrů

Luleå Hockey – Fribourg-Gottéron

4:2

konec (3:2, 1:0, 0:0)

29.08.2015, 15:00 • Coop Norrbotten Arena • Skupina 11 • Filip Ardon (@FifArdon)

Tipsport: 1.4 5.3 4.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase

Peter Cehlárik (LUE) 1+1, 3 střely (17:28:39)

Střely v zápase 36:18
Dnešní zápas je minulostí! Hosté v první třetině hodně potrápili favorita ze Švédska, ale od druhé třetiny už se na žádný odpor nezmohli. Ve třetí třetině jsme se už žádné branky nedočkali, na čemž má vliv i gólman Lory, který nahradil ve druhé části Conze.
Já se s Vámi pro dnešek loučím a někdy zase u zápasu Hokejové Ligy mistrů napočtenou!

59:25

Domácím se nedaří přejít střední pásmo a Plüss navíc startuje do protiútoku.

59:14

Hosté ve čtyřech.

59:10

Benjamin Neukom (FRI) je vyloučen za sekání.

58:54

Od Loryho betonů se kotouč odrazil na levou stranu a odtamtud vypálil opravdu hodně tvrdě Hedman! Lory nevěděl, kde kotouč je, ale ten byl nakonec pod jeho betony.

58:42

A nyní si jeden z obránců hostí málem sám srazil kotouč do branky!

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28

Domácí nyní předvedli dobrou hru na modré čáře, když i přes veliký tlak soupeře udrželi útočné pásmo.

57:14

Za podražení je vyloučen Andrea Glauser (FRI).

56:29

55:55

Prudká střela od Harjuho našla jen rameno brankáře Loryho!

55:07

Domácí si opět přihrávali puk až před bránu, ale nakonec si nahráli až moc natěsno a nedokázali zakončit.

54:29

Střídačka hostí dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

54:02

Salminen obkroužil klec a zamířil k bližší tyči, jenže Lassinantti se k ní těsně přitiskl.

53:42

52:47

Hosté se drží v pásmu, ale nyní mají veliké problémy a asi kotouč ztratí.

4:2

Branky a nahrávky: 3. Lagace (Sweatt, Micflikier), 4. Harju (Mikkelson, Cehlárik), 15. Micflikier, 22. Cehlárik (Hedman) – 12. Pouliot (Gardner), 20. Gardner (Neukom, Plüss)

Luleå Hockey: Lassinantti (Larsson) – Mikkelson, Schira, Själin, Sandström "A", Melart, Oskarsson, Ekarv, Savilahti-Nagander – Lagace, Sweatt, Micflikier – Cehlárik, Hedman, Harju "C" – Petrell, Granström, Forsberg – Fabricius "A", Ylivainio, Sylvegård

Fribourg-Gottéron: Conz (22. Lory) – Kamerzin "A", Camperchioli, Maret, Abplanalp, Glauser, Picard, Ngoy, Wildhaber – Bykov, Sprunger "C", Salminen – Neukom, Gardner, Plüss "A" – Pouliot, Mottet, Fritsche – Marchon, Pivron, Schmutz

Rozhodčí: Leppänen, Björk – Käck, Sandström