1:3

konec (1:2, 0:0, 0:1)

29.08.2015, 16:00 • Ice Palace • Antonín Domanický (@ADomanicky)

Tipsport: 1.4 5.3 6.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z utkání, ve kterém padl loňský mistr KHL vše, loučím se s vámi a napočtenou při dalších hokejových přenosech. (18:24:41)
Torpedo v poslední třetině navýšilo vedení na rozdíl dvou gólů. Ubránilo se tvrdému tlaku SKA a především zásluhou svého gólmana již neinkasovalo. Zápas tedy končí jejich tříbodovou výhruo.

59:45

Vhazuje se navíc ve středním pásmu, Petrohradští byli nachytáni v útočném postavení v brankovišti

59:45

Dalekonosnou střelu lapil Proskurjakov a schoulil se do klubíčka, aby na něj nikdo nemohl.

59:32

Petrohrad hraje bez gólmana se šesti hráči v poli. Novgorod vyhazuje na zakázané uvolnění.

59:04

Chytré vyhození Torpeda nekončí zakázaným uvolněním, hraje se dál.

58:24

Hosté parádně brání a odrážejí útoky již na modré čáře.

57:42

Torpedo šetřilo čas v útočné třetině, když drželi puk u mantinelu a soupeřili o něj.

57:03

Domácí byli vykázáni z útočné třetiny.

56:50

Petrohrad se opět usazuje v pásmu a tlačí se k bráně.

56:22

55:56

Do třetice všeho dobrého, domácí opět vyhazují.

55:36

A další vyhození SKA.

55:09

Teprve nyní Petrohrad vyhazuje puk.

54:40

Času přesilové hry se snaží hosté využít na plno a držet puk v útočném pásmu.

54:22

Šipačjov (PET) dostává dvouminutový trest.

54:06

Torpedo nyní ohrozilo gólmana jen slabou střelou.

53:30

Hosté zvládli zkomplikovat domácím rozehru v útočné třetině a následně dostali puk mimo pásmo.

52:51

Petrohrad nijak neubírá na obrátkách, spíše naopak. jeden útok za druhým se valí na bránu hostů.

52:29

Nahození Torpeda končí na hokejkách SKA.

51:56

Další zásah Proskurjakova, kotouč následně míří na druhou stranu kluziště.

51:24

Lindström nakonec vybojoval puk i pásmo, Petrohradu se ale nedaří ideálně zakončit.

50:40

Čudinovova střela z úhlu končí v náručí Proskurjakova.

50:08

Střelu zblízka pokryl Ježov. Dorážky si pohlídali obránci.

49:27

Icing hostů, hra se stěhuje do jejich pásma.

48:59

Ježov musel zkrotit nahozený kotouč.

48:34

Nyní se po delší době objevili v útočné třetině hosté. Ke střele se ovšem nedostali.

47:39

Iljin spěchal za pukem, ale nestihl se probít přes posledního obránce.

46:48

Petrohradu vydrželo přesilovkové tempo, Torpedu zase odhodlání bránit se za každou cenu.

46:25

Ofsajd Petrohradu, následuje komerční pauza.

46:07

45:33

Kovalčuk našel spoluhráče na vzdálenější straně, posléze zazvonila tyč!

45:10

Další vyhození kotouče.

44:51

Hosté vyhazují puk z vlastního pásma.

44:32

SKA v přesilovkovém rozestavení vyčkává na vhodný okamžik udeřit.

44:07

Kondraťjev (NNO) je vyloučen za podražení.

43:54

Dadonov byl vytlačen s pukem za bránu, střela se nekoná.

43:20

Důrazná obrana zastavila Ketova na modré čáře. Dravému útočníkovi byla dokonce odebrána hůl z rukou.

42:47

Hosté dobře blokují střední pásmo a nyní dokonce donutili SKA k výhozu na zakázané uvolnění.

42:28

Petrohrad je stále na puku, ale ve svém vlastním pásmu.

41:50

SKA pochopitelně odpovědělo útokem, ten ale skončil nezdarem a bez jediné střely na bránu.

CarlKLINBERG - 1:3

40:47

Torpedo právě vstřelilo branku!
Na počátku byla střel od modré, kterou srazil Videll do výstroje Ježova. Puk poté doputoval na hokejku CARLA KLINBERGA a jeho střela se stala gólovou. Asistence: Linud Videll, Stanislav Jegoršev.

40:22

Rychlý výpad první formace SKA řeší Proskurjakov přesným zákrokem.

40:02

Úvodní buly se muselo opakovat, ale nyní je již zápas v plném proudu.

40:01

Druhá perioda skončila beze změny stavu, Torpedo si drží těsný náskok a uvidíme, jak si poradí s nebezpečným Petrohradem v poslední dvacetiminutovce.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:53

Výtečný zákrok Proskurjakova! Ten nejprve vyrazil střelu obránce a následně v pádu zlikvidoval i dorážku z bezprostřední blízkosti!

39:12

Hosté se osvobozují vyhozením puku.

39:07

Zákrok gólmana hostů přerušil hru.

38:25

Proskurjakov vyjel mimo bránu a protivník ho překvapil nahrávkou na druhou stranu kluziště. Gólman musel rychle spěchat zpět na své místo.

38:02

Chomitskij (NNO) přidržel spoluhráče za dres a je vyloučen.

37:49

Po zmatku před bránou přerušil hru gólman hostů.

37:21

Velmi agresivně teď hrají domácí v útočné třetině. Nedaří se jim nasměrovat puk správným směrem.

36:50

Domácí se zpoza brány neprobili do zakončení a ztratili puk.

36:22

36:06

Dvurečenskij pronikl do pásma a dostal puk k Ježovovi. Ten byl nucen zakročit.

35:43

Hosté se osvobozují vyhozením puku přes celou délku kluziště.

35:30

Petrohradští již v plném počtu donutili gólmana hostů k zákroku.

35:22

Střela z ostrého úhlu prolétla nad bránou Proskurjakova.

35:07

Ofsajd Torpeda.

34:19

V oslabení unikl Chochrjakov a zakončil do Proskurjakova. Následně je vyloučen Chomitskij (NNO) za sekání.

33:37

Mozer číhal u vzdálenější tyče na přihrávku! Ta také přišla a útočník Torpeda jen těsně minul bránu!

33:25

Za podražení jde na trestnou lavici Šipačjov (PET). Následuje komerční přestávka.

33:20

32:55

Petrohrad vyhazuje puk přes celé hřiště.

32:29

Krásná souhra Ashtona s Sjominem! Druhý jmenovaný dostal puk těsně před brankoviště a zkusil si obhodit gólmana, Ten ale vše prokoukl a včas zalehl brankovou čáru.

31:58

Galuzinovu střelu má v náručí Ježov.

31:41

Důraz petrohradských hráčů komplikuje rozehrávku Torpedu.

31:20

Bělov (PET) dostal trest za podražení.

31:09

Torpedu bude hrát přesilovou hru, nyní má výhodu v podobě hry v šesti hráčích.

30:20

Po delší době vidíme hosty v útočné třetině. Frolov se snažil střílet, avšak cestu mu zatarasil obránce soupeře.

29:49

Střela z otočky zamířila do brankoviště, kde kus černé gumy zalehl Proskurjakov.

29:10

Střela petrohradského obránce byla zablokována, puk však stále drží jeho spoluhráči.

29:00

28:40

Torpedu se daří vyhodit puk mimo své pásmo.

28:15

Teprve nyní je SKA v přesilovkovém rozestavení a hledá vhodnou pozici pro střelbu.

27:48

Hosté zastavili průnik domácích již na modré a poslali puk mimo nebezpečnou zónu.

27:33

Petrohrad začíná rozvážně ze svého pásma.

27:00

Dvurečenskij (NNO) dostává dvouminutový trest.

26:22

Proskurjekov zalehl puk a hra je přerušena. Následuje komerční pauza.

26:09

Grebenšikov vklouzl mezi kruhy a střelou trefil zadní mantinel.

25:33

Po prvním zákroku musel Ježov zlikvidovat i nebezpečnou dorážku Galuzina. I tentokrát uspěl.

25:28

Videllova střela končí zákrokem gólmana.

24:52

Ashton zavezl puk do pásma, po obkroužení brány nenašel vhodného spoluhráče, kterému by nahrál.

24:29

Ponikarovskij si nabruslil pro kotouč a poslal jej do náruče Proskurjakova.

23:50

Kodraťjev vystřelil a puk končí v lapačce Ježova. První přerušení ve druhé třetině.

23:20

Frolov se natlačil až do brankoviště, zde zasáhl Ježov. Kotouč následně převzali obránci Petrohradu.

22:45

SKA se nepodařilo udržet puk v pásmu a tak se celá formace odebrala na střídačku.

22:05

Hraje se plynule a velmi ofenzivně. K šanci se nyní probíjeli hosté, avšak chyběla koncovka.

21:30

Lindström se nyní natlačil až do brány, kotouč ale převzali hosté.

21:02

Proskurjakov nyní vytasil lapačku proti zákeřné Jakovlevově střele.

20:43

Petrohrad začíná pomalu zpoza vlastní brány.

20:15

Ze strany Torpeda zatím přišlo jen nahození, kotouč následně převzali domácí.

20:01

Nyní můžete shlédnout i GIFové animace jednotlivých gólů.
V první třetině si vedení na své straně dokázali udržet hráči Nižnijho Novgorodu. Dva přesné zásahy pro ně zatím znamenají těsné vedení, které nebude snadné uhájit.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:55

Proskurjakov se bleskovou rychlostí přesunul na druhou stranu brány a zastavil Burdasovovu střelu z těsné blízkosti.

19:35

Domácí se rychle vraceli aby odrazili nebezpečný útok.

19:04

Puk se ocitl na střídačce hostů, vhazování se opakuje.

18:58

Ofsajd Petrohradu.

18:20

Hosté přerušili rozehrávku domácích a hnali se kupředu. Petrohradští se ale včas vrátili a zabránili střelbě.

17:29

Torpedo se snaží kontrolovat hru, puk jim však při přechodu do útoku uniká a drží jej domácí.

16:52

Petrohrad se po buly tlačil na bránu soupeře, nedošlo však na střelbu.

Alexej PEPELJAJEV - 1:2

16:07

Neskutečná dělovka od modré! ALEXEJ PEPELJAJEV dostal puk přes šířku hřiště na hůl a odeslal je expresně do horního růžku brány. Asistence: Alexandr Frolov, Vladimir Galuzin.

15:15

Kosticin vystřelil z mezikruží, puk byl ovšem zblokován a skončil v ochranné síti. Vhazuje se v pásmu Petrohradu.

14:42

Navíc obdržel Ketov (PET) trest za sekání.

14:40

Ketov pospíchal za pukem jak mohl, ale již na něj nedosáhl a zákrok si připsal Proskurjakov.

13:35

Po vhazování střílel Budkin, ale mířil těsně mimo.

13:32

Někdo zahrál vysokou holí, následuje komerční pauza.

13:08

Spangovu ostrou dělovku vyrazil Ježov.

12:48

12:21

Nebezpečná akce Torpeda ztroskotala na riskantních přihrávkách před bránou.

11:45

I nyní se Petrohradu podařilo dostat puk daleko od svého pásma.

11:16

SKA se daří vyhodit puk až k Proskurjakovi.

10:48

Bělov (PET) dostává trest za nedovolené bránění.

10:25

Již v plném počtu hrající Torpedo drží kotouč a snaží se stabilizovat hru.

Vadim ŠIPAČJOV - 1:1

09:53

Petrohrad právě vstřelil branku!
Čudinovova střela se odrazila od zadního mantinelu na hokejku VADIMA ŠIPAČJOVA. Ten kotouč ihned poslal do nechráněné klece a srovnává stav. Asistence: Jegor Jakovlev, Maxim Čudinov.

09:16

Rukavišnikov střílel a puk se od hokejky protihráče odrazil mimo.

08:48

Kalinin se opřel do střely. Kotouč minul bránu jen o pár centimetrů.

08:10

Petrohradští již operují v pásmu soupeře. Uvidíme, jak naloží s dvojnásobnou přesilovkou.

07:51

A další vyloučení na straně Novgorodu. Dvurečenskij je vyloučen za hákování.

07:45

Petrohradu se stále nedaří proniknout do útočné třetiny.

06:59

Zakázané uvolnění SKA.

06:50

Petrohradští se natlačili před Proskurjakova, ale puk jim vyklouzl z moci a hosté jej poslali na druhou stranu kluziště.

06:28

První trest zápasu. Za zdržování si posedí Klinberg (NNO).

06:28

Puk se odporoučel mimo kluziště, následuje komerční pauza.

05:44

Torpedo první gól hodně povzbudil. V uplynulých sekundách se musel brankář domácích vypořádat již s třetím střeleckým pokusem.

Danill ILJIN - 0:1

04:49

Tak to byla nádherná akce. Puk se k DANILLOVI ILLJINOVI dostal ve středním pásmu a forvard Torpeda s ním ihned vyrazil na bránu. Před brankovištěm zkusil střelu bekhendem a ta propadla Ježovovi mezi výstrojí do sítě. Vše se událo v neskutečné rychlosti, mnozí fandové pomalu ani gól nepostřehli. Asistence: Dan Spang, Alexandr Frolov.

04:05

03:42

Kovalčuk byl i u následujícího okamžiku, kdy došlo k nepříjemné srážce. Hvězda SKA zůstala beze šrámu, ale kdosi z týmu soupeře odkráčel do kabiny.

03:27

Kovalčuk dostal nahrávku na křídlo, byl ale ihned bráněn na tělo a následně i obrán o puk.

02:53

Po buly se hráči PEtrohradu řítili kupředu, hosté je ovšem obrali o kotouč.

02:30

Kondratjevova střela od modré prověřila Ježova. Následným dorážkám gólman SKA taktéž odolal a přerušil hru svým zákrokem.

01:40

Ježov zastavil na hrudi tečovanou střelu od modré.

01:09

Chacej zkusil bekhendem z velkého úhlu dopravit kotouč do brány. Proskurjakovo lapačka ovšem zastavila první šanci SKA.

00:51

Dlouhé nahození nakonec dojel Ketov a vybojoval puk. Ke střele se ale jeho tým zatím nedostal.

00:11

Po úvodním buly se puk dostal nejprve domácím, hráči Torpeda následně přerušili úvodní akci Petrohradu.

00:01

Halou již zní ruská hymna, oba týmy stojí na modrých čarách a vyčkávají.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

SKA Petrohrad: Ježov (Koskinen) – Chafizulin, Čudinov, Rukavišnikov, Jakovlev, Kalinin, Judin, Bělov – Lindström, Kovalčuk, Kablukov – Ketov, Dadonov, Šipačjov – Chochrjakov, Arťuchin, Burdasov – Grebešnikov, Ponikarovskij, Chacej.

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Lisutin) – Jegoršev, Pepeljajev, Chomitskij, Piganovič, Spang, Budkin, Kondraťjev – Dvurečenskij, Potapov, Kuljomin – Galuzin, Videll, Klingberg – Ashton, Mozer, Sjomin – Kosticin, Iljin, Frolov.

Rozhodčí: Gofman, Ravodin – Metalnikov, Sirotkin.
Torpedo Nižnij Novgorod má za sebou taktéž dva zápasy. V úvodním utkání s Lokomotivem Jaroslavl zvítězili Novgorodští 3:2 po nájezdech. V následujícím zápase s Jokeritem prohráli vysokým rozdílem 1:5.
SKA Petrohrad, loňský vítěz Gagarinova poháru, má za sebou již dva zápasy. První prohráli v prodloužení se svým největším rivalem, moskevským CSKA. Hokejový gigant z hlavní města Ruské federace bral bonusový bod za výhru 4:3 po prodloužení. Následující zápas hraný s Minskem už hráči SKA zvládli a připsali si tři body za výhru 2:1.
Krásný den všem příznivcům hokejové zábavy! Na programu dne je zápas ruské KHL mezi SKA Petrohadem a Torpedem Nižnij Novgorod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

1:3

Branky a nahrávky: 10. Šipačjov (Jakovlev, Čudinov) – 5. Iljin (Spang, Frolov), 17. Pepeljajev (Frolov, Galuzin), 41. Klinberg (Videll, Jegoršev)

Rozhodčí: Gofman, Ravodin – Metalnikov, Sirotkin