Červenka nasadil bujné tempo.

53:53

Gebauer v útočné pozici dostal sadu od kopřivnické obrany a byl tvrdě zastaven.

52:56

Atmosféra houstne a rozjeté lajny také, ale gólmani jsou zatím bez práce. Vše se odehrává mezi obránci a útočníky.

51:29

Chvostek zabránil takřka tutovce Horáka.

50:30

Už je to tady. Vyloučení na obou stranách za opravdu trvé napadení. Flašar je vyloučen na 2 minuty a jeden hráč Kopřivnice má osobní trest.

48:23

Kameníček doslova skočil na domácího Flašara, ovšem hra pokračuje dál.

47:54

V zápětí další vyloučení na straně hostí podražení.

47:49

Vyloučen hráč Nového Jičína Uhlár.

46:41

Domácí si již udržují pouze útočné pásmo.

44:40

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Průbojný kapitán Nového Jičína PŘEMYSL VAŠUT protlačil puk za Kozáka. Asistence Zdeněk a Flašar.

44:24

Střela od Flašara se odrazila od levé tyče.

43:32

Střela Žvátory skončila těsně nad bránou Kozáka, jenž začal chytat tuto třetinu.

42:28

Vyloučen hráč Kopřivnice Dusík.

40:35

Po Macháčkové nahrávce ŠKUMÁTOVI před bránu, domácí útočním srovnává stav na 3:3.

40:01

40:00

39:15

Za to Vrba nedá Novému Jičínu jediinou možnost vidět, co to poloprázdná brána je. Novému Jičínu 3. gól už v této třetině asi nepadne.

38:07

Rozjetý Červenka společně s Tomáškem ve velké rychlosti nedokázal ani jeden vstřelit gól do poloprázdné brány.

38:00

Vyloučen hráč Nového Jičína Vašut.

37:18

Zakázané uvolnění Kopřivnice – vhazování před Vrbou.

35:52

34:58

Hra má pozvolnější tempo a hráči se do žádných dravých akcí již nehrne.

33:52

Vyloučen hráč Nového Jičína Mráz.

32:00

Červenkovi podjel puk a nedokázal dostat puk až k Chvostovi.

31:13

Střela Flašara mířila přímo do výstroje Vrby.

30:28

Kopřivnice v plném počtu.

29:38

Doslova nával na Vrbu, na kterém leželi snad všichni hráči na ledě. Ten se ovšem hezky zvednul a všechny odsunul.

28:28

Vyloučen hráč Kopřivnice.

28:06

MÁLEK dokázal snížit náskok Kopřivnice na 2:3. Asistence Novosad a Vašut.

27:03

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Chvostek nedokázal zachytil do své lapačky nahození MARTINA TOMÁŠKA. Asistence Niec a Červenka

25:41

Po výborné akce měl možnost zakončit Škumát, Vrba byl na místě.

25:00

4:5.

23:41

Při přesilovce 5:3 hráli kopřivničtí v 6.

19:22

Půl minuty před koncem první třetiny se ještě projevil hezkým nájezdem na Chvostka, který také dokázal proměnit v gól ČINTALA. Asistence Stránský.

18:23

Další vyloučení a tentokrát na straně hostů Niec.

18:05

Sluštík se již několikrát snažil prostřelit Chvostka, ale ten mu nedává jedinou šanci. Jeho lapačka je pro něj bohužel neprůstřelná.

17:25

Vyloučen hráč Nového Jičína Zdeněk.

17:18

Rozhodčí opět musí rešit rozbroje mezi hráči.

15:45

Žvátora absolutně bez pomocí přelstil Vrbu. Poté co kopřivnického brankáře položil na led, vstřelil dělovku do poloprázdné brány.

15:13

Chyba novojičínské nedokázali využít přesilovky. Místo toho ANDREJ NIEC dokázal s pomocí Tomáška.

14:29

To ovšem vydrželo pouze 10 vteřin. Na trestnou lavici si jede sednout Marek Miroslav za držení.

14:18

Nový Jičín nedokázal využití přesilovku a Kopřivnice již hraje v plném počtu.

12:54

Hra se přerušila pro neklid hráčů. Vhazování před Vrbou.

12:10

Vyloučen Tomášek Martin za podražení.

11:48

Kopřivnice využívá přesilovky a tlačí na Chvostka co se dá.

11:23

Vyloučen hráč Nové Jičína.

10:47

Macháček sám před Vrbou, ovšem do prázdné branky se mu puk nepodařil vstřelit.

09:37

Nový Jičín i Kopřivnice v plném počtu.

09:08

Potyčku u mantinelu vyhráli hráči Kopřivnice a od modré čáry pálí jednu ránu za druhou.

08:29

Nový Jičín téměř bez šancí, kotouč se stále pohybuje kolem Chvostka.

07:45

Kopřivnice dnes předvádí sehranou hru a pokud bude chtít Nový Jičín dnes vyhrát musí opravdu zabrat.

07:37

Vyloučen hráč Nového Jičína Kabeláč za hákování.

06:17

Nový Jičín si zahraje 5 na 3. Vyloučen hráč Kopřivnice Michal.

04:47

Vyloučen hráč Kopřivnice Vydra za hákování.

03:36

Kopřivnice se stále drží v útočném pásmu.

02:26

Chvostek si snad už může oddychnout, jelikož hráči Nového Jičína již hraji po náročných dvou minutách v plném počtu.

02:15

Málek zaváhal a přišel o puk, toho hned využil Suchý Dominik, naštěstí pro Nový Jičín domácí brankář má dnes opravdu formu.

01:07

Gebauer Robin svým vlastním tělem zlikvidoval velkou šanci Vrby.

00:26

Vyloučen hráč Nového Jičína Žvátora za nedovolené bránění.

00:13

Úvodní vhazování vyhrál Nový Jičín a okamžitě se dostal do útočného pásma.

00:01

HK Nový Jičín: Chvostek D. (Gebauer K.) – Gebauer R., Mráz, Škumát, Kysučan, Žvátora, Flašar, Hruška, Heralt, Lehečka, Vašut, Novosad, Macháček, Horák, Andrýsek, Málek, Zdeněk, Cabák, Novotný, Uhlár

HC Kopřivnice: Vrba (Kozák) – Marek, Michal, Jindřich, Vydra, Čintala, Jašek, Merenda, Dusík, Hrubý, Sluštík, Pargáč, Tomášek, Niec, Červenka, Stránský, Kameníček, Grygar, Horák, Barbošák, Suchý.
Hráči Nového Jičína přivítají sousedy z Kopřivnice.

Oba se již v sérii přípravných zápasech spolu setkali. Nový Jičín vyhrál na domácím ledě s Kopřivnicí na nájezdy 3:2.

Nový Jičín si dokázal svou domácí vítěznou sérii opět prodloužit a to s Opavou, které oplatil výhru, ale také s Karvinou, která si odvezla z Nového Jičína porážku 2:3.

Kopřivnice také nezůstala pozadu, ve Valašském Meziříčí porazila Bobry hned tří brankovým náskokem 5:2. Kopřivnice je sice letošním nováčkem, ale rozhodně má své kvality, kterými může letos ostatní týmy ještě pořádně překvapit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:3

Branky a nahrávky: 16. Žvátora, 29. Málek (Novosad, Vašut), 41. Škumát (Macháček), 45. Vašut (Zdeněk, Flašar) – 16. Niec (Tomášek), 20. ČINTALA (Stránský), 28. Tomášek (Niec, Červenka)

HC ISMM Kopřivnice: Vrba (40' Kozák) – Marek, Michal, Jindřich, Vydra, Čintala, Jašek, Merenda, Dusík, Hrubý, Sluštík, Pargáč, Tomášek, Niec, Červenka, Stránský, Kameníček, Grygar, Horák, Barbošák, Suchý