4:2

konec (1:1, 2:1, 1:0)

27.08.2015, 20:00 • Skupina 15 • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 1.4 5.3 4.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Hosté se snažili ve třetí třetině vyrovnat, ale to se jim nakonec nepodařilo. Ingolstadt tahal celý zápas za kratší konec, ačkoliv se držel dlouho pouze s jednobrankovým mankem. Poslední naděje utnul v poslední minutě kapitán domácích Reddox, který se trefil do odkryté klece. S konstatováním, že Växjö Lakers doma poráží německý ERC Ingolstadt 4:2, se s Vámi loučím. (22:21:39)

59:38

59:38. Liam REDDOX - 4:2

59:38

Växjö právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto. Jako správný kapitán se předvedl LIAM REDOXX, který ve středním pásmu využil zaváhání obránce Friesena a sám proti prázdné brance nezaváhal.

59:05

Domácím se podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry. Hráči německého mužstva zakládají znovu útok od své vlastní branky.

58:47

Hosté se usadili v pásmu, kde kombinují.

58:27

Ingolstadt to zkouší se šesti bruslaři.

58:27

Tak pozor. Zbytečným útočným faulem se provinil Erik Josefsson, který tak oslabuje své mužstvo a nabízí hostům šanci na vyrovnání.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:38

Ingolstadt se snaží, ale domácí hráči si zatím v poklidu brání svůj jednobrankový náskok. Steen je zatím bez práce.

56:41

Hostující branka byla po ataku Kiiskinena vychýlena ze svého standardního postavení. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:03

A málem se tak také stalo. Před brankou se dostal k odraženému kotouči Johansson, který však z metr netrefil skákavý kotouč ideálně a ten přeletěl hostující branku.

55:32

S kotoučem se hraje převážně ve středu kluziště.

54:41

Hosté mají něco málo přes pět minut na to, aby s výsledkem něco udělali, pomýšlí-li na nějaký bodový zisk z dnešního utkání.

53:40

Obrovkou šanci nedokázal dotáhnout do konce Kiiskinen, který si sjel z pravé strany před branku, položil si Pielmeira, ale v poslední chvíli šel do kontaktu s hostujícím gólmanem a nedokázal zamířit do prázdné branky.

53:02

Hosté se snaží vyrovnat. Steen musel čelit dobrému pokusu tahem Brandona Bucka, který však mířil doprostřed branky.

52:44

Greilinger přejel modrou dříve než-li kotouč a byl mu i odpískán ofsajd.

52:21

Rydahl se po odpískání pustil do McNeilla, který však nejevil zájem o rvačku. Vše se obejde bez vyloučení.

51:25

Johansson byl v útočné třetině sražen, ale hra pokračuje dál, což se domácím příznivcům příliš nelíbí.

4:2

Branky a nahrávky: 20. R. Rosen (Varakas, Heikkinen), 27. Kiiskinen (Hennessy, Heikkinen), 31. C. Rosen (Josefsson, Larsson), 60. Reddox – 14. Buck, 38. Laliberte (Buck)

Växjö Lakers: Nihlstorp (20. – 22., 30. Steen) – Heikkinen, Andersson, Varakas, Laakso, Larsson, C. Rosen, Rydahl – R. Rosen, Kiiskinen, Gynge – Johansson, Lundh, Hillding – Reddox, Froberg, Hennessy – Storm, Josefsson, Soderquist

ERC Ingolstadt: T. Pielmeier (Eisenhut) – Friesen, Schopper, Kohl, McNeill, Koppchen, Kronthaler, Schutz, Wagner – Tatíček, Laliberte, Buck – A. Barta, Kubalík, Greilinger – Ross, Schmidpeter, Lebler – Elsner, T. Pielmeier, B. Barta

Rozhodčí: Stricker (SUI), Holm – Malmqvist, Lundgren (všichni SWE)