3:1
konec (0:1, 2:0, 1:0)
27.08.2015, 18:00 • Ondřej Nejedlo
Tipsport: 2.0 4.5 2.57 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.0 - 4.5 - 2.57
HC Benátky nad Jizerou – Sportovní klub Kadaň
3:1
konec (0:1, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 25. Král (Procházka, Čermák), 34. Jonák (Špaček), 50. Jandejsek (Jonák, Čakajík) – 13. Šťovíček (Tejnor, Černý)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Benátky nad Jizerou:
Lukáš (Stejskal) – Říha, Čermák, Jandejsek, Kalina, Mrázek, Čakajík – Dlouhý, Jonák, Víšek – Hrníčko, Plodek, Špaček – Procházka, Volek, Dvořáček – Matějček, Volf, Král.
Náhradníci:
Trenér:
Sportovní klub Kadaň:
Hanuljak (Tad. Dvořák) – Tejnor, Tom. Dvořák, M. Rohan, Mazanec, Charousek, Trefný, Černý – Kůs, Trochta, Novák – T. Rohan, Vrána, Vaněk – Müller, Štovíček, Chrpa – Hlava, Hejcman, Huňady.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Horinek – Jecelín, Záhora
Diváci: 103
1. třetina | ||||
12:22 | ||||
14:11 | ||||
17:54 | ||||
19:50 | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:33 | ||||
24:55 | ||||
25:41 | ||||
26:30 | ||||
31:27 | ||||
33:02 | ||||
34:09 | ||||
36:35 | ||||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:47 | ||||
46:13 | ||||
48:42 | ||||
49:45 | ||||
51:08 | ||||
51:59 | ||||
57:13 | ||||
59:59 | ||||
Konec |
Tappara – Djurgården • po prodl. 17:30 2:3
Kärpät – Krefeld 17:30 4:1
Rauma – Fribourg 17:30 4:2
Litvínov – Grenoble 18:30 6:4
Skellefteå – Nitra • po s.n. (3:2) 19:00 3:2
Salzburg – SønderjyskE 19:30 7:2
Linz – TPS • po prodl. 19:30 2:3
Mannheim – Něman Grodno 19:30 2:1
Zürich – Gap 19:45 6:1
Växjö – Ingolstadt 20:00 4:2
K. Vary – Olomouc 17:00 0:1
Plzeň – Mladá Boleslav • zrušeno 18:00 0:0
Zlín – Zvolen 18:00 1:3
Havířov – Cracovia 18:00 2:5
Benátky n/J – Kadaň 18:00 3:1
Litoměřice – Ústí n/L • po s.n. (1:0) 18:00 5:4
Šumperk – Přerov 18:00 2:2
Žďár n/S – Mor. Budějovice 18:00 1:5
Vsetín – Poruba 2011 • po s.n. (0:1) 18:00 4:5
Technika Brno – SHK Hodonín 18:00 3:0
Nový Jičín – Kopřivnice 18:00 4:3
Frýdek-M. – Opava • zrušeno 18:00 0:0
Kolín – Tábor • po s.n. (3:2) 18:00 3:2
Senica – Trnava 18:00 5:6
Trutnov – Nymburk 18:00 6:1
Klášterec nO – Děčín 18:00 10:5
Písek – Havlíčkův Brod 18:00 8:1
Prostějov – Skalica 18:30 3:0
Pelhřimov – Humpolec 19:15 7:3
59:59
57:13
51:59
51:08
48:42
46:13
43:47
36:35
34:09
31:27
26:30
25:41
23:33
19:50
17:54
14:11