Hokejová Liga mistrů

Grenoble Brûleurs de Loups – HC VERVA Litvínov

1:4

konec (0:0, 0:3, 1:1)

21.08.2015, 19:30 • Patinoire Pôle Sud, Grenoble (kapacita: 3.496) • 1 • Skupina 6 • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Ode mě je to vše, u dalších online přenosů nashledanou. (21:52:50)
Dnešní utkání je u konce a Litvínov si z Francie poveze vítězství 1:4 a první tři body do tabulky F. Ve třetí třetině se sice domácím podařilo snížit, ale velmi záhy hostů třígólové vedení vrátil Gerhát, který si se zakončením poradil fantasticky a uzavřel skóre dnešního zápasu. Již za dva dny však českého mistra čeká těžký zápas ve finském Espoo.
Hráči utkání:
Jordann Perret (GRE) – Jaroslav Janus (LIT)

59:52

Hosté drží kotouč a připíší si první výhru v letošním ročníku Ligy mistrů.

59:27

Ještě jedno vyloučení zápasu. Provinilcem je domácí Jonathan Harty (LIT).

59:12

Hraje se poslední minuta zápasu a fanoušci Vervy, kteří do Francie dorazili v solidním počtu, pomalu oslavují.

58:35

Stéphane Gervais natáhl ke střele od modré, ale jeho jedovatá rána šla přeci jenom něco málo vedle tyče Janusovy svatyně.

58:28

Dobrá rána od modré čáry se zastavila na hrudi Jaroslava Januse a o zbytek se postarala důrazná obrana Litvínova.

58:04

A další přesilovka. František Lukeš (LIT) dnes ještě na trestné lavici nebyl a tak to necelé dvě minuty před koncem utkání napravuje. Provinil se vyhozením puku mimo hřiště.

56:42

56:40

Opět puk letí až za bránu domácího gólmana. Hosté jsou v naprosté pohodě.

56:02

Kotouč je až za Muštukovsem a Grenoble tak musí útočit až z vlastního pásma. Takhle litvínovští k újmě nepřijdou.

55:50

Po bombě Thinela se k dorážce u Januse tlačili hned dva hráči domácích, ale ani jednomu se rozhozeného brankáře překonat nepodařilo!

55:14

Domácí se drží v útočném pásmu, ale zatím je to úplně bez nápadu a bez momentu překvapení.

54:42

Je tady další přesilová hra. Tentokrát si ji po faulu Petra Chaloupky (LIT) zahrají domácí.

54:07

Hodně otřesení hráči Grenoblu se nyní marně snaží projít do útočného pásma. Nyní je zastavil ofsajd.

52:45

Aktivní Litvínov donutil Muštukovse k dalšímu zákroku. hra je přerušena a následuje komerční přestávka.

1:4

Branky a nahrávky: 52. Bisaillon (Chouinard, Labrecque) – 26. Trávníček (Gula), 33. Šrámek (Chaloupka), 37. Pavlík (Martynek, Trávníček), 52. Gerhát (Pavlík)

Grenoble Brûleurs de Loups: Muštukovs (Goy) – Barlock, Bisaillon (A), Harty, Gervais, Favarin, Faure, Scolari – Perret, Thinel, Chouinard (C) – Bouchard, Labrecque, Chapuis – Guillaume, Kalus, Gauthier – Tartari (A), Lamboley, Baylacq – Lamirault

HC VERVA Litvínov: Janus (Petrásek) – Kubát, Chaloupka, Pavlík, Pavelka, Gula, Kokeš – Jánský, Hübl (A), Lukeš – Hanzl, Martynek, Trávníček (C) – Jurčík, Hořava, Gerhát – Piroš (A), Šrámek, Písařík

Rozhodčí: Milan Zrnić (SLO), Damien Bliek – Thomas Caillot, Frédéric Peuriere (vš.FRA)