21.08.2015, 15:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 3.37 4.8 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Najlepší hráči zápasu
Graz – Sebastian Dahm
Minsk – Šafarenko

Ďakujem vám za pozornosť a o 18:00 začína druhý zápas druhého hracieho dňa medzi Popradom a Slaviou Praha. (17:17:48)
Tak nakoniec prišiel rozhodujúci gól z hokejky Jefimenku, ktorý spečatil výhru Minsku na nájazdy 5:6, čiže Junosť získava pomocný bod do tabuľky.
Práve začína 12. séria nájazdov, stav nerozhodný 5:5.
Nájazdy zatiaľ nemajú konca, stav je 4:4 a videli sme už asi 8 sérií.
V tretej tretine sme videli ešte tri góly, za Graz skóroval iba Feichtner z trestného strieľania, za Minsk skórovali Šafarenko a Kirusčenkov a v závere sa ešte hráči bieloruského tímu pokúsili o dramatické vyrovnanie a posun zápasu do predĺženia, no nepodarilo sa to. Nasledujú ešte samostatné nájazdy.

59:47

Graz vyhodil puk a to už Minsk nestihne.

59:43

Borg a Turkin sú poslaní na dve minúty za hrubosť, powerplay je teraz v znení piatich proti štyrom.

59:43

Rydinský vypálil od modrej, tam sa snažila trojica hokejistov Minska akosi dotlačiť puk do brány, ale napokon sa situácia upratala a prichádzajú aj vylúčenia.

59:35

Vhadzuje sa po ľavici gólmana Dahma.

59:35

Teraz hokejisti Grazu pre istotu poslali puk von z tretiny na icing a Minsk si vyžiadal oddychový čas.

59:26

Hráči si však posúvajú puk za bránou.

59:07

Teraz už áno, Minsk je v šestici.

58:39

Minsk už chcel riskovať, ale Valitalo sa napokon ešte nepokúsil ísť až úplne na striedačku.

57:51

Feichtner zrýchlil cez stred ihriska a z pravej strany nahodil takú žabku pred bránu, snažil sa ešte dať šancu Whiteovi, ale brankár Valitalo s prehľadom zachytil puk.

57:01

Dahmovi vypadol puk do bránkoviska, ale našťastie pre Graz tam stál obranca Marcou a nie Korso, ktorý bol iba niekoľko desiatok centimetrov od brány.