1:3

konec (0:0, 1:1, 0:2)

13.08.2015, 17:30 • Zimní stadion Most • Jiří Rybář, Sabina Prantová

Tipsport: 2.39 4.2 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poslední třetina vyzněla pro hosty, kteří v ní zaznamenali dvě branky, díky kterým poráží Most 1:3 a vrací jim tak porážku z před týdne z domácího ledu. (19:34:16)

59:35

Hosté vyhazují a konec se blíží.

59:02

Řehoř minul z mezikruží, Most pokračuje 6/5.

58:05

Obrovská šance Micala, který nadvakrát nedokázal z metru přehodit Hanuljakovo beton!

57:54

Posunutá branka hostů přerušuje hru, domácí už jsou zase v šesti, hrají stále ještě proti čtyřem Kadaňským.

57:27

Time out pro Most.

56:56

Kadaň právě vstřelila branku!
Hlava vybojoval puk na domácích hráčích, poslal ho na JAKUBA CHRPU, který ze středního pásma pohodlně trefuje prázdnou domácí branku 1:3. Asistence: Nicolas Hlava.

56:02

Domácí odvolali Horáka a zkusí to 6/4.

56:02

Vzájemné vyloučení za hrubost. Slavíček dostal 2 minuty, hostující Haejcman, co by iniciátor akce dostal 2+2 minuty.

55:35

Řehoř vybojoval puk na Charouskovi, ale Havlíček z toho nic vytěžit nedokázal.

55:05

Domácí vybojovali útočné vhazování.

54:02

Kadaň má více ze hry,nevypadá to zatím na snahu o vyrovnání ze strany Mostu.

53:14

Chrpa prověřil Horáka střelou z mezikruží, domácí gólman předvedl pěkný zákrok.

52:49

Hra se teď poměrně rychle přelévá z jedné strany na druhou.

51:59

M. Rohan od modré vysoko přestřelil.

51:01

Řehoř se pokoušel tečovat Kubinčákovu střelu z levého kruhu.

49:53

Kadaň si vytváří tlak před mosteckou brankou, zatím bez další branky.

48:38

Veselý z levé strany pronikl až před Horáka, kterého trefil do náruče.

1:3

Branky a nahrávky: 22. Kubinčák (Řehoř, Havlíček) – 34. Chlouba (Charousek, Müller), 43. T. Rohan, 57. Chrpa (Hlava)

HC Most: Horák – Hora, Havelka, Bittner, Cvrk, T. Procházka, Strejček, Šesták, Grin – Válek, Alinč, Slavíček – Kubinčák, Havlíček, Řehoř – Tauš, Mical, Hanzl – Nedrda, Chlapík, J. Procházka

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak – Mrázek, Blaha, K. Charousek, Havel, M. Rohan, Dvořák, Szathmáry, Müller – Trochta, Chlouba, Hlava, Hejcman, Veselý, T. Rohan, Vrána, Vaněk, Chrpa, Šťovíček, Doležal, Ringler

Rozhodčí: Petružálek