1:3

konec (0:0, 1:1, 0:2)

13.08.2015, 17:30 • Zimní stadion Most • Jiří Rybář, Sabina Prantová

Tipsport: 2.39 4.2 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poslední třetina vyzněla pro hosty, kteří v ní zaznamenali dvě branky, díky kterým poráží Most 1:3 a vrací jim tak porážku z před týdne z domácího ledu. (19:34:16)

59:35

Hosté vyhazují a konec se blíží.

59:02

Řehoř minul z mezikruží, Most pokračuje 6/5.

58:05

Obrovská šance Micala, který nadvakrát nedokázal z metru přehodit Hanuljakovo beton!

57:54

Posunutá branka hostů přerušuje hru, domácí už jsou zase v šesti, hrají stále ještě proti čtyřem Kadaňským.

57:27

Time out pro Most.

56:56

Kadaň právě vstřelila branku!
Hlava vybojoval puk na domácích hráčích, poslal ho na JAKUBA CHRPU, který ze středního pásma pohodlně trefuje prázdnou domácí branku 1:3. Asistence: Nicolas Hlava.

56:02

Domácí odvolali Horáka a zkusí to 6/4.

56:02

Vzájemné vyloučení za hrubost. Slavíček dostal 2 minuty, hostující Haejcman, co by iniciátor akce dostal 2+2 minuty.

55:35

Řehoř vybojoval puk na Charouskovi, ale Havlíček z toho nic vytěžit nedokázal.

55:05

Domácí vybojovali útočné vhazování.

54:02

Kadaň má více ze hry,nevypadá to zatím na snahu o vyrovnání ze strany Mostu.

53:14

Chrpa prověřil Horáka střelou z mezikruží, domácí gólman předvedl pěkný zákrok.

52:49

Hra se teď poměrně rychle přelévá z jedné strany na druhou.

51:59

M. Rohan od modré vysoko přestřelil.

51:01

Řehoř se pokoušel tečovat Kubinčákovu střelu z levého kruhu.

49:53

Kadaň si vytváří tlak před mosteckou brankou, zatím bez další branky.

48:38

Veselý z levé strany pronikl až před Horáka, kterého trefil do náruče.

47:26

T. Procházka to zkusil od modré, zasáhla Hanuljakova lapačka.

46:27

Kadaň tlačí Most do defenzívy.

45:59

Hosté už jsou kompletní, Most v přesilovce nic neukázal.

45:19

Hosté už jsou ve čtyřech, Most nedokázal výhodu dvou mužů v poli nikterak využít.

43:57

Kadaň jde do třech! Ringler se dopustil faulu kolenem. Most dlouhá přesilovka 5/3.

43:18

Chrpa (KAD) vyloučen za vražení na hrazení.

42:50

Hosté využívají přesilovku. Z pravé strany si nabruslil na kruh TOMÁŠ ROHAN, jehož střela nad lapačku Horáka překvaapila 1:2. Asistence: Roman Chlouba.

42:06

Grin (MST) vyloučen za vražení na hrazení.

41:51

Na druhé straně to zkusil od modré Charousek.

40:44

Alinč z mezikruží páll vysoko nad branku.

40:01

Druhé dějství nabídlo zajímavější podívanou než to první. Domácí šli hned od úvodu do tlaku, který korunoval velice záhy Kubinčákovo gól. Zhruba od poloviny třetiny převzala otěžě zápasu Kadaň, které se také zásluhou Chlouby podařilo vyrovnat.

40:00

39:44

Tauš vybojoval puk a marně čekal, že s ním Řehoř půjde do brejku, takže nakonec střílel sám do připraveného Hanuljaka.

38:58

Hanzl se pustil v oslabení do brejku, Hanuljak jeho střelu z pravého kruhu kryje.

38:33

Mrázkovu střelu od modré tečuje mostecká obrana mimo led.

38:09

Hora (MST) vyloučen za faul kolenem.

38:00

37:17

Most teď drží hosty daleko od své branky.

36:29

Charouskova střela od modré končí v Horákovo náruči.

36:00

Bittner (MST) dostává 2 minuty za ned. bránění.

35:05

Kadaň je i po vyrovnávacím gólu rozhodně lepším celkem.

33:54

Charousek vybojoval ve středním pásmu puk, který poslal na ROMANA CHLOUBU, který se posunul z modré čáry na pravý kruh, odkud švihem překonal Horáka 1:1. Asistence: Kamil Charousek, Jan Müller.

32:59

Vrána to zkusil z pravého kruhu, Horák opět připravený.

31:30

Hlava nezpracoval skvělou přihrávku Charouska před branku.

30:38

Kadaň drží útočné pásmo, další střelu na branku Mostu adresoval Mrázek.

29:38

Ringler vystihl chybnou domácí rozehrávku a z mezikruží prověřil Horáka, který se nenechal překvapit.

28:35

T. Rohan to zkusil z mezikruží, ale minul domácí branku.

27:52

27:14

Přesilovkový tlak Mostu pokračuje, nejdříve pálil od modré Grin, k odraženému puku se dostal Slavíček, ale jeho střela z bezprostřední blízkosti šla doprostřed branky.

26:46

Horova střela od modré končí u Hanuljaka v lapačce.

25:52

Doležal (KAD) vyloučen za faul kolenem.

24:48

Domácí začali ve druhé části podstatně svižněji a hosté jsou permanetně pod tlakem.

23:15

Tentokráte postupoval Slavíček nikým neatakován na Hanuljka, kterého trefil pouze do ramena, od nějž se puk odrazil mimo branku.

22:20

J. Procházka šel sám na Hanuljaka, ale byl zezadu tísněn a nezacílil dobře.

21:08

Most právě vstřelil branku!
Řehoř našel zpoza branky VOJTĚCHA KUBINČÁKA, který střelou k bližší tyči překonává Hanuljaka 1:0. Asistence: Ivan Řehoř, Ondřej Havlíček.

20:01

První třetina nepřinesla žádný zvláštní hokej, šancí bylo poskrovnu, ale partie je zatím vcelku vyrovnaná.

20:00

19:20

Havlova střela zápěstím od modré Horáka ohrozit nemohla.

18:36

Rohanova střela minula levou tyč domácí branky.

17:55

Most drží puk, ale pouze ve středním pásmu.

16:38

Havelka tak dlouho váhal za vlastní brankou s rozehrávkou, až nahrál přímo na hůl Chrpy. Naštěstí z toho pro domácí žádný trest nebyl.

15:49

Slavíček mohl jít sám na Hanuljaka, ale to by se nesměl nechat přebruslit Mrázkem.

14:57

Po delší době se Most dostal před branku hostů, ale také bez gólového efektu.

13:32

Kadaň si vytvořila tlak před mosteckou brankou, ale chybí tomu střely.

12:26

Kubinčákova střela z otočky končí u Hanuljaka.

11:59

11:25

Domácí vyhodili puk až k Hanuljakovi, načež se hosté provinili ofsajdem.

09:59

Kubinčák (MST) dostává 2 minuty za podražení.

09:56

Chlouba postupoval sám na Horáka, byl však zezadu nedovoleně atakován, takže jeho střela postrádala přesnost.

09:31

Havlíček s Kubinčákem postupovali 2/1, Havlíčkova přihrávka však na Kubinčáka neprošla.

08:28

Řehoř bojoval statečně u mantinelu a vysloužil si aspoň vhazování v útočném pásmu.

07:35

Nedorozumění v kadaňské rozehrávce značí pískaný icing.

07:13

Chrpa pálil golfovým úderem z mezikruží, ale i Horák byl pozorný.

06:05

Střelu T. Procházky z kruhů Hanuljak vyráží nad branku.

05:14

Neujala se ani dlouhá přihrávka na Hlavu z vlastního obranného pásma.

04:40

První zákrok si připisuje Horák po střele Trochty.

03:37

Alinč s pukem za kadaňskou brankou, ale finální přihrávka mu nevyšla.

02:16

Stále aktivita na domácích holích, ale zatím bez jediné střely.

01:12

Domácí drží puk na svých holích, ale daleko od branky Kadaně.

00:01

V dalším přípravném utkání na 1. ligu přivítá Most na svém ledě hokejisty sousední Kadaně. Pro hosty to bude čtvrtý přípravný zápas, z toho první na ledě soupeře. V předchozích třech domácích duelech Kadaň nejprve zdolala Ústí 4:2, poté Litoměřice 3:1, aby minulý týden ve čtvrtek podlehla právě Mostu 2:5. Kadaň, stejně jako domácí celek, stále hledá optimální sestavu pro mistrovská utkání, takže těžko soudit, kdo se ve černo-žlutém dresu na mosteckém ledě představí.

Pro domácí půjde o třetí přípravný duel. Most po výhře v Kadani 2:5 zdolal v úterý doma druholigový Sokolov 3:1, i když ani zdaleka nenastoupil v optimální možné sestavě. Proti regionálnímu rivalovi se zřejmě už představí silnější sestava, ve které ale stále budou ještě chybět někteří jedinci z partnerského Litvínova, kteří posílí Most zřejmě až těsně před startem 1. ligy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

1:3

Branky a nahrávky: 22. Kubinčák (Řehoř, Havlíček) – 34. Chlouba (Charousek, Müller), 43. T. Rohan, 57. Chrpa (Hlava)

HC Most: Horák – Hora, Havelka, Bittner, Cvrk, T. Procházka, Strejček, Šesták, Grin – Válek, Alinč, Slavíček – Kubinčák, Havlíček, Řehoř – Tauš, Mical, Hanzl – Nedrda, Chlapík, J. Procházka

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak – Mrázek, Blaha, K. Charousek, Havel, M. Rohan, Dvořák, Szathmáry, Müller – Trochta, Chlouba, Hlava, Hejcman, Veselý, T. Rohan, Vrána, Vaněk, Chrpa, Šťovíček, Doležal, Ringler

Rozhodčí: Petružálek