Evropská liga (předkola)

Borussia Dortmund – RZ Pellets Wolfsberger AC

5:0

konec (0:0)

06.08.2015, 20:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • 3. předkolo • Karel Janeba (@Kajaneba)

Tipsport: 1.08 10.0 28.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, já vám přeji příjemný zbytek večera a loučím se s vámi. (22:27:36)
Máme dobojováno, Dortmund deklasoval Wolfsberger 5:0 a po celkovém skóre 6:0 postupuje do čtvrtého předkola Evropské ligy. Utkání bylo od začátku v režii vestfálského giganta. Skóre otevřel až v druhém poločase ve 48. minutě Marco Reus, poté v minutě čtyřiašedesáté přidal další dílek do skládačky Pierre-Emerick Aubameyang. Následně v třiasedmdesáté, dvaaosmdesáté a šestaosmdesáté minutě zkompletoval hattrick Henrich Mchitarjan, čímž upravil na konečných 5:0. Po gólu Hofmanna z minulého zápasu tak Dortmund postupuje zcela zaslouženě a jednoznačně.

90+3

90+3

Dortmund už jen kombinuje u středového kruhu a vyčkává na závěrečný hvizd.

90+2

Pierre-Emerick Aubameyang to zkoušel z dálky, ovšem neuspěl. Kofler bude opět vykopávat od klece.

90+1

Hofmann se pokoušel prodrat k zakončení, to se mu ale nepovedlo. Ovšem vzhledem ke skóre to nijak závažně Dortmundu nevadí.

90

Nastavovat se budou tři minuty nad rámec řádné hrací doby!

89

Kofler odkopem od brány přesouvá hru na druhou půlku hřiště.

88

Dortmundu je pět gólů evidentně málo, neboť se i nadále tlačí dopředu.

87

WAC opět odkopává míče, šestý gól nechce rakouský celek obdržet.

86

86. Henrich MCHITARJAN - 5:0

86

Dortmund právě vstřelil branku!
HENRICH MCHITARJAN potřetí! Před šestnáctkou WAC se zmocnil útočník Borussie míče a nechytatelnou přízemní střelou zkompletoval hattrick a zpečetil postup Dortmundu do dalších fází – 5:0!

86

Střídání v týmu Wolfsberger AC: ze hřiště odchází Standfest, přichází Tschernegg.

85

WAC už pouze odkopává míče a čeká na závěrečný hvizd.

83

Přidá Dortmund ještě „bůra“? Času na to má dostatečně a obrana WAC už je skutečně na padrť.

82

82. Henrich MCHITARJAN - 4:0

82

Devastace pokračuje! HENRICH MCHITARJAN obdržel krásný pas, pohrál si s obranou soupeře a nakonec prostřelil Koflera počtvrté – 4:0!

81

Zápas se již dohrává spíše z povinnosti, Dortmund si drží míč a pomalu ještě přechází dopředu.

80

Hráči si nyní dávají přestávku na pití mezi autovým vhazováním.

5:0

konec (0:0)

Branky: 48. Reus, 64. Aubameyang, 73. Mchitarjan, 82. Mchitarjan, 86. Mchitarjan

Karty:   35. Reus (DOR) – 29. Jacobo (WAC)

Borussia Dortmund: Weidenfeller – Hummels, Piszczek, Papasthathopoulos, Schmelzer – Kagawa, Mchitarjan – Gündoğan, Weigl, Aubameyang – Reus
Náhradníci: Bürki – Bender, Hofmann, Ramos, Castro, Ginter, Kampl

RZ Pellets Wolfsberger AC: Kofler – Standfest, Palla, Sollbauer, Berger – Weber, Jacobo, Hüttenbrenner, Putsche, Wernitznig – Silvio
Náhradníci: Dobnik – Kobleder, Baldauf, Zulj, Trdina, Tschernegg, Zündel

Rozhodčí: Marius Ionuț Avram – Miklos Istvan Nagy, Valentin Avram (všichni Rumunsko)

První zápas: Wolfsberger - Dortmund 0:1

Kazaň – Sturm Graz 18:00 1:1

Qäbälä – Apollon Limassol 18:00 1:0

Keşla FK – Ath. Bilbao 18:00 0:0

Omonia Nikósie – Brøndby 18:00 2:2

Trabzonspor – FK Rabotnički po prodl. 19:00 1:1

Odd – Elfsborg 19:00 2:0

Kirjat Šmona – Liberec 19:00 0:3