Evropská liga (předkola)

AS Saint-Étienne – ASA Târgu Mureş

1:2

konec (0:1)

06.08.2015, 20:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • 3. předkolo • Petr Bílek

Tipsport: 1.38 4.3 9.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec zápasu, který ještě málem přinesl drama. Domácí fotbalisté Saint-Étienne nastoupili po výhře 3:0 na hřišti soupeře hodně bohorovně a počítali s tím, že zápas odbrání a postoupí. Jenže v 62. minutě prohrávali 0:2 a jen málo chybělo k tomu, aby zápas dospěl do prodloužení. Záchranou pro domácí bylo, že v 72. minutě po centru do vápna poslal míč do vlastní brány Gonzales Zápas tedy skončil 1:2 a z postupu do Playoff Evropské ligy se mohou radovat domácí. (22:03:24)

90+5

90+4

V samém závěru nastřelil ještě brankovou konstrukci Hamouma, vyrovnání se ale domácí již nedočkali.

90+1

V samém závěru ještě fauloval Gorobsov, dostává také žlutou kartu.

90+1

Normální hrací doba je u konce a zápas spěje do nastavení.

90

Mollo poslal nedovoleně k zemi Gonsalese a dostal žlutou kartu.

89

89.

89

Po centru do vápna se k hlavičce dostal Pogba, jeho povedená hlavička mířila ale jen do míst, kde stál brankář.

88

A další žlutou kartu nyní vyfasoval Golański, který poslal k zemi unikajícího Hamoumu.

86

Ivan Gonzales fauloval na polovině hřiště Rouxe a dostává žlutou kartu.

85

85. Roux (SET)

85

Nyní se dokonce podařilo Rouxovi dostat míč do brány, domácí útočník byl ale v ofsajdu a branka tak neplatí.

83

Pokus o útočný výpad domácího celku skončil ofsajdem, ve kterém byl Hamouma.

82

Sledujeme nyní pohodovou podívanou. O malinko aktivnější jsou hosté, ale již se tolik nikam neženou.

80

Roux nyní takticky fauloval Gonzalese a balon budou mít hráči Târgu Mureş.

79

Zápas po gólu na 1:2 opět trochu ztratil náboj. Domácí fotbalisté ví, že jim postup už nic nevezme a nikam se neženou.

77

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Clerc, přichází Théophile-Catherine.

75

Oba celky nyní dostaly opět chvilku času, aby se občerstvily.

1:2

konec (0:1)

Branky: 72. Gonzales (vla.) – 39. Pedro, 62. Gonzales

Karty:   90. Mollo (SET) – 24. Balić (TRG), 61. Brison (TRG), 86. Gonzales (TRG), 88. Golański (TRG), 90+1. Gorobsov (TRG)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc (77. Théophile-Catherine), Sall, Perrin (K), Pogba – Diomandé (67. Lemoine), Clément, Brison – Monnet-Paquet (55. Hamouma), Roux, Mollo
Náhradníci: Moulin – Théophile-Catherine, Assou-Ekotto, Corgnet, Lemoine, Bamba, Hamouma

ASA Târgu Mureş: Stăncioiu – Golański, Gonzales, Balić, Velayos – Hanca (61. Jazvić), Muresan (K), Gorobsov, Pedro (72. Costa) – Axente, Jurado (46. Brandán)
Náhradníci: Viciu – Jazvić, Candrea, Brandán, Martins, Costa, Manolov

Rozhodčí: Pawson – Mullarkey, Salisbury (všichni Anglie)

První zápas: Târgu Mureş - Saint-Étienne 0:3

Kazaň – Sturm Graz 18:00 1:1

Qäbälä – Apollon Limassol 18:00 1:0