konec (1:2, 1:1, 0:2)

06.08.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 2.25 4.2 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55:52

Dukla Trenčín bude hrát 1:53 minuty dlouhou přesilovku pět na tři, neboť Josef Kolda vystřelil puk mimo hřiště a dostává dvě minuty za zdržování hry.

Na vyloučení: 8-8.

55:45

Dukle se pomalu rozplývá šance na dramatizaci zápasu, dvě minuty za příliš mnoho hráčů dostává lavička Jihlavy.

Na vyloučení: 7-8.

44:59

Příliš dlouho se hosté ze své zkrácené přesilovky neradovali. Denis Hudec (TRE) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 6-8.

43:45

Hned po zákroku Chábery se za brankou Trenčína strhla mela. Hůře z ní vyšla Jihlava. Marek Němec (JIH) dostává 2+2 minuty za sekání a hrubost, Boboš Boboš (TRE) dvě minuty pouze za hrubost.

Na vyloučení: 6-7.

42:41

Jihlava si zahraje první přesilovku ve třetí třetině. Adam Drgoň (TRE) dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 4-6.

35:38

Jenže hned po buly si domácí nedali pozor na rychlý kontr hostí, ve kterém se ocitnul zřejmě Melichárek. Vojtěch Zadražil (JIH) musel zatáhnout za záchranou brzdu a před branou se provinil nedovoleným bráněním.

Na vyloučení: 4-5.

27:12

Jenže ne na dlouho. Za brankou to přehnal s důrazem Marek Ryzák (TRE) a podruhé dnes usedá za katr – krosček.

Na vyloučení: 3-5.

24:23

Dukla uzavřela soupeře v jeho obranném pásmu a vykoledovala si další přesilovku. Dvě minuty dostává Boboš Boboš (TRE) za sekání.

Na vyloučení: 3-4.

21:46

Jihlava bude hrát přesilovou hru. Marek Ryzák (TRE) dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 3-3.

18:41

Peter Šišovský byl při průniku do útočného pásma faulován Markem Prokšem (JIH), jenž si vykoledoval dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 3-2.

15:09

Po Divišově střele ze středu útočného pásma se k puku nedovoleným způsobem dostal Miroslav Zaťko (TRE), jenž dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 2-2.

08:10

Marek Němec (JIH) odchází na trestnou lavici za faul kolenem.

Na vyloučení: 2-1.

05:08

Tomáš Harkabus se hodně diví, proč nyní usedá na trestnou lavici, ale sudí někde viděli jeho faul, provinil se podražením.

Na vyloučení: 1-1.

02:40

Jiří Severa získal na levém kruhu puk a ruka sudího bleskově vyletěla nahoru. Domácí mladík byl podražen Adamem Drgoněm (TRE).

Na vyloučení: 0-1.

2:5

Branky a nahrávky: 11. Harkabus (Kohout), 29. Kohout (Důras, Harkabus) – 9. Hlinka (Nechala), 13. Zlocha (Gašparovič), 38. Gašparovič (Trefný, Zaťko), 43. Gašparovič (Zlocha), 59. Gašparovič (Vozdecký)

HC Dukla Jihlava: Sáblík (Honzík) – Zadražil, Tobola, Dobrovolný (C), Šimek, Kvapil, Kolda, Šafář, Kaláb – Melenovský, Diviš, Severa, Prokš, Březina, M. Němec, Flek, Skořepa, Důras, Harkabus, Kohout, Alexejev

HK DUKLA Trenčín: Chábera (Kutej) – Nechala, Zlocha, Holenda, Boboš, Trefný, Drgoň, Ryzák, Zaťko – Melichárek, Gašparovič, Petrovický, Hudec, Vozdecký, V. Němec, Hlinka, Pardavý, Šišovský

Rozhodčí: Kukeně, Polák – Jeletz, Kotlík