O chvíli později Petrák zakončoval sám, ale kotouč poslal pouze nad branku.

Petrák se pokoušel vyslat do brejku Palu, jeho prudká přihrávka nakonec skončila pouze na zakázaném uvolnění.

Ke střele se dostal Stránský, jeho pokus ale dokázal Richard vyrazit.

Před brankou se o dorážku pokoušel Sztwiertnia, branku ale minul.

53:39

Pokus Janiczka skončil pouze v ochranné síti nad brankou.

52:59

Oceláři se drželi v útočném pásmu, kde si vypracovali několik zajímavých šancí, ty ale dokázala hostující obrana zastavit.

51:02

Matima se dostal do brejku, Hlaváč jej ale dokázal vychytat a v následném závaru před brankou pak vyrazil také dorážku Leclerca, jeden z obránců poté odpálil puk na zakázané uvolnění.

50:02

Imrich má kotouč za brankou a snaží se rozehrát.

47:52

Matima a Leclerc se dostali do přečíslení dva na nikoho, celou akci ale zazdila prudká přihrávka na druhého jmenovaného.

46:30

Před Montenoisem zívala prázdná branka, francouzský obránce však zamířil přesně do tyče.

46:22

Oba týmy jsou kompletní.

45:22

Hned po přejetí modré čáry pálil Chapelier, s jeho zakončením si ale Hlaváč poradil.

44:50

Hejdova rána od mantinelu skončila pouze na hrazení.

44:22

Úplně mimo hru došlo k potyčce mezi Leclercem a Zahradníčkem a oba kohouti už míří na trestnou lavici, kde si odpykají dvě minuty za hrubost.

43:53

Švaňa byl v dobré pozici v mezikruží, kde se k němu dostal vyražený kotouč, jeho zakončení by ale neskončilo gólem ani kdyby za Richardem stála fotbalová branka.

43:19

Kevin Richard nahodil kotouč do útočného pásma a teď o něj spěchá bojovat za branku Hlaváče.

41:53

Francie U20 právě vstřelila branku!
Oceláři dlouho zmatkovali ve vlastním pásmu, nakonec se před Hlaváče dostala hned dvojice hostů, Marion nahrál přesně na hůl FABIENA COLOTTIHO a ten už neměl problém se zakončením.

40:35

Do závěrečné části vstoupili lépe Francouzi, kteří drží kotouč v útočném pásmu, zatím se jim ale nepodařilo vymotat od mantinelu.

40:25

40:01

Ve druhé části hry se nejprve dostali hosté z Francie do dvoubrankového vedení, za Oceláře pak snižoval necelé čtyři minuty před koncem prostřední dvacetiminutovky Richard Polák.

40:00

39:51

Druhou třetinu končí Třinec v oslabení ped hostujícím O. Richardem.

39:36

Francouzi zavřeli Oceláře před Hlaváčem. Střelu Leclerca zablokovali obránci, o chvilku později proti Galletovi zasahoval Hlaváč.

38:25

David Janiczek (TRI) si odsedí dvě minuty za podražení Delbaereho.

38:14

Hosté se zásluhou Nesy dlouho drželi v útočné třetině, potom se však Colomban pustil mezi tři obránce a puk ztratil.

37:21

Pala si na vhazování pohrál s Francouzy a předkládal puk před odkrytou branku Švaňovi, který však přestřelil a kotouč skončil rovnou v ochranné síti!

36:39

Třinec právě vstřelil branku!
Třinečtí snižují na 1:2! RICHARD POLÁK napadal rozehrávku Francouzů tak vehementně, až se mu podařilo sebrat puk, vybruslit před branku a překonat O. Richarda – 1:2! Bez asistence.

35:52

Ocelářům se nedaří plynulý přechod do útočného pásma, což dokumentoval Imrich.

35:07

Roman vystřelil od modré čáry, jeho střela byla před brankou tečována do ochranné sítě a bude se vhazovat před O. Richardem.

34:49

Colotti odjíždí střídat s bolestivou grimasou, když se u mantinelu srazil s Romanem.

33:39

Domácí už jsou v plném počtu. O. Richard škrtl lapačkou bombu Trčky a kotouč skončil v ochranné síti.

32:45

Leclerc chyboval na modré čáře a do úniku dvou proti jednomu ujeli Kaukič s Romanem! Druhému jmenovanému zakončení bekhendem nevyšlo!

32:12

Teď už jsou hosté v útoku, Hlaváč udržel tvrdou ránu Chapeliera.

31:57

Začátek přesilovky Francouzům nevyšel a O. Richard musel vyrážet Petrákovu střelu.

31:28

Hokejisté ze země galského kohouta budou hrát přesilovku. Vyloučen Jakub Heralt (TRI) na dvě minuty za nedovolené bránění.

30:56

Hlaváčovi pomohlo štěstí, když Leclers z ostrého úhlu nedokázal trefit odkrytou bránu.

30:46

Roman vyzrál na obránce Galleta, O. Richarda však bekhendem neprostřelil.

29:53

Bruyasovu střelu vyrazil Hlaváč před sebe, skákavý puk pak dorážel těsně nad bránu Delbaere!

29:31

Kaukičovi se nepodařilo vyvézt puk z obranné třetiny, a tak se musel mít Hlaváč na pozoru proti střele Colombana.

28:38

Francouzi střídají gólmany. Raphaela Garniera nahrazuje Olivier Richard.

28:26

Morillon zablokoval Palovu střelu z mezikruží, ale pak Francouzi rozehráli jen na zakázané uvolnění.

27:54

Matima drze pronikl do útočného pásma, kde však narazil na třinecké obránce. Na druhé straně lapil Garnier střelu Zahradníčka z levého křídla.

26:43

Francouzi navyšují své vedení! Durand dostal nabito na modré čáře a jeho střelu po ledu tečoval mimo Hlaváčův dosah ANTOINE TORRES – 0:2! Asistence: Camil Durand, Kevin Richard.

25:50

Sztwiertna se s pukem krkolomně dostal až do útočné třetině, tam ho o něj obral Chapelier.

25:24

Morillon si našel odražený kotouč, pak jeho přízemní ránu od modré čáry pokryl Hlaváč.

24:40

Palovu střelu z kruhu zablokoval obránce Gallet, při další akci Ocelářů musel zasahovat Garnier.

23:02

Francouzi uspěli na buly před Garnierem, nový útok zakládá Montenoise.

22:54

O kotouč se bojovalo v útočném pásmu Francie, z této situace nakonec vyšel vítězně obránce Roman.

22:24

Sztwiertnia zapomněl kotouč za sebou a dopředu tak mohou hosté.

21:11

Colomban nahodil kotouč před třineckou branku a Hlaváč, který byl mimo svou klec se musel ve skluzu rychle vracet.

20:15

Petrák se Švaňou delší dobu bojovali o kotouč za brankou Garniera, nakonec ale míří dopředu hosté.

20:01

V úvodní části jsme sledovali bleskový nástup Francouzů, kteří se rychle dostali do jednobrankového vedení a protože už se do konce této třetiny nikdo další neprosadil, je skóre stále příznivější pro hosty.

20:00

19:16

Ocelářům nevyšel přechod modré čáry a je tak odpískán ofsajd.

17:20

Dobrou obrannou práci odvedl Hejda a dostal tak kotouč alespoň do středního pásma.

16:43

Střela Janiczka skončila pouze na zadním mantinelu a hra se tak obrací.

15:50

Rychlá výměna kotouče ve středním pásmu mohla dostat hosty do dobré šance, to by ale nesměl být odpískán ofsajd.

15:14

Sám před Hlaváčem byl Matima, Hlaváč ale vytáhl dva dobré zákroky a zamezil inkasování dalšího gólu.

14:31

Heralt vyhazuje kotouč obloučkem do středního pásma a domácí střídají.

13:12

Následně vznikla na druhé straně menší strkanice před brankou Garniera, rozhodčí ale vylučovat nebudou.

12:46

Ránu od modré Hlaváč vyrazil pouze před sebe a měl štěstí, že se ke kotouči dříve než Delbaere dostal Stránský, který jej odpálil do bezpečí.

12:06

Po chybě v domácí obraně se ke střele dostal Ville, branku ale minul.

11:21

Třinečtí se mohli dostat do přečíslení tři na dva, celou akci ale příliš zpomalili a nakonec se vystavili do ofsajdu.

10:17

Kotouč je za francouzskou brankou, kde ho kontrolují hostující beci.

09:29

08:40

O dorážku do prázdné branky se pokoušel Polák, to se mu ale nepodařilo.

07:29

Oceláři vyvinuli tlak v útočném pásmu, vyrovnat se jim sice nepodařilo, ale zahrají si alespoň v početní výhodě. Colomban je vyloučen za držení hole.

06:57

06:06

Hejda vyhozením přes všechny čáry osvobozuje svůj tým, ovšem jen na chviličku.

04:57

Oceláři půjdou znova do tří, v obranném pásmu se podražením provinil Petrák.

04:44

Nahození Nesy vyrazil Hlaváč do ochranné sítě a vhazovat se tak bude po jeho levici.

04:14

O chvíli později mohl překonat francouzského mladíka v brance Lorek, ani na dvakrát ale beton Garniera přetlačit nedokázal.

03:47

Sztwiertnia nahodil puk do brankoviště a následně se pokoušel také o dorážku, proti byl ale Garnier.

03:18

Do zajímavé střelecké pozice se mohl dostat Murín, kotouč mu ale utekl z hole.

03:05

02:52

Pala vyhodil kotouč přes všechny čáry a osvobodil tak svůj tým.

02:08

Na modré čáře napřáhl Gallet, jeho pokus ale postrádal větší dávku přesnosti.

01:45

Hostům nevyšel přechod přes modrou čáru a rozhodčí přerušuje hru pro ofsajd.

01:05

Zahradníček navíc oslabuje svůj tým a míří si odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.

00:35

Hosté z Francie se velmi rychle dostávají do vedení. Gallet nabruslil do útočného pásma podél. pravého mantínelu a nahodil kotouč před branku, kde už byl v jednoduché pozici RUDY MATIMA. Asistence: Hugo Gallet.

00:01

Francouzská dvacítka nepřijíždí do slezského města poprvé, stejné utkání se hrálo v Třinci již loni a tehdy se z přesvědčivého vítězství 7:2 radovali právě hráči ze země galského kohouta.
Vítáme vás u on-line přenosu z nové třinecké WERK ARENY, kde třinečtí junioři přivítají francouzský výběr do dvaceti let. Utkání začíná v 13:00.

1:3

Branky a nahrávky: 37. Polák – 1. Matima (Gallet), 27. Torres (Durand, K. Richard), 42. Colotti (Marion)

HC Oceláři Třinec: Hlaváč (Fendrych) – Stránský (C), Roman, Zahradníček (A), Bartko, Hejda, Janiczek, Imrich – Petrák, Pala, Kaukič, Murín, Flok, Polák, Stuchlík (A), Švaňa, Sztwiertnia, Trčka, Lorek, Heralt

Francie U20: Garnier (od 29. Richard O.) – Thiry (A), Colombin, Morillon, Richard K., Bruyas, Gallet, Montenoise, Chapelier – Colomban, Matima, Guillaume (A), Delbaere, Bonnardel, Colotti, Durand, Marion, Torres, Ville, Nesa. Leclerc (C)