2:3

konec (1:1, 1:1, 0:1)

04.08.2015, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.4 4.8 4.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tretej tretine sme boli svedkami jediného gólu, a to z hokejky hosťujúceho Cibuľu, ktorý spečatil konečný výsledok na 2:3.

Ďakujeme vám za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok dňa. (19:11:44)

59:58

Hlavný rozhodca prerušil hru, následne sa bude v útočnom pásme vhadzovať po pravici brankára Dovinu.

59:45

Sedlačko ešte vykorčuľoval z brány, domáci v útočnom pásme.

59:29

Hlavný rozhodca opäť vylučuje domáceho hráča. Na dve minúty za nedovolené bránenie odchádza Lukáš Paukovček a je po power-play HK Poprad. Následne si oddychový čas vypýtal hosťujúci tréner.

59:15

Kamzíci už v útočnom pásme po rozohrávke.

58:48

Brankár Sedlačko odchádza na striedačku, domáci to budú skúšať v šestici!

58:48

Prekonať mikulášskeho brankára sa pokúsil aj Ján Ťavoda, ale príklepom mieril iba do Dovinu, následne si tréner domácich Pavel Paukovček vypýtal oddychový čas.

58:30

Štrauch nabil na modrú čiaru Kasíkovi, následne popradský obranca pálil, ale puk sa ocitol mimo brány.

58:14

Štrauch naznačil strelu, potom si puk posunul ako pravák na forhend a snažil sa zakončiť, no neprekonal Dovinu!

58:14

Za úmyselné posunutie brány pri samostatnom zakončení Paukovčeka nariadil hlavný rozhodca trestné strieľanie pre Andreasa Štraucha!

58:05

Ďalšie vylúčenie. Domáci budú hrať do konca stretnutia v početnej prevahe, na dve minúty za vrazenie na mantinel odchádza na trestnú lavicu Andrej Laco.

57:57

Andrej Laco prekvapil Sedlačka strelou z ľavého kruhu, domáci brankár nevedel, kde puk vyrazil, ale nakoniec sa to gólom neskončilo.

57:16

Sedlačko sa snažil ísť zachytiť puk za bránou, nahodením ho však prekvapil Kadlubiak a tak puk šiel až do opačného rohu klziska.

56:47

Je to naozaj zaujímavý hokej. S blížiacim sa koncom stretnutia začínajú najmä kamzíci hrať oveľa viac fyzicky.

55:43

Jabrocký vystrelil z hornej časti pravého kruhu, no jeho zakončenie putovalo iba na Dovinov betón.

55:11

Už aj hráčom poriadne tečú nervy a prichádza dalšie vylúčenie. Po krátkej šarvátke počas hry medzi Branislavom Rapáčom a Petrom Bartíkom odchádza na trestnú lavicu Bartík na dve minúty za držanie a hráč Popradu Rapáč takisto na dve minúty za držanie.

54:42

Tak dnes sa nám hlavný rozhodca s výlučeniami poriadne rozbehol. Na trestnú lavicu poslal aj domáceho Lukáša Paukovčeka za podrazenie.