FK Mladá Boleslav – Bohemians Praha 1905

1:0

konec (0:0)

04.08.2015, 11:00 • 2. kolo • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Je dobojováno! Mladá Boleslav doma brankou Koška udolala Bohemians 1:0, po dvou kolech tak má na kontě už šest bodů, zatímco Pražané na první bodový zisk stále čekají. Z mé strany je to pro dnešek vše, příště na počtenou! (12:58:35)

90

90

Mohlo být vyrovnáno, Mareš však z rychlého protiútoku mířil těsně vedle!

90

Košek nezpracoval prudký pas a hosté míří do protiútoku.

90

A je tu další výměna, aby jich nebylo málo: Rudzan si zahraje místo Nováka.

89

A znovu, tentokrát na druhé straně: Vaněk nahrazuje Pavlíka.

88

Se střídáními se roztrhl pytel, Krčmář jde na plac místo Dohnalíka.

87

Další střídání Pražanů, Skuhravý nahrazuje Frice.

86

Vaníček našel ve vápně Láfa, jehož rána mířila těsně vedle!

85

Hosté dvakrát střídají, Begič je nahrazen Nátrem a Mareš jde na plac místo Věchtíka.

84

Komárek pálil vysoko nad...

82

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Domácí se přeci jen ujímají vedení. Daniel Novák pronikl po levé straně do šestnáctky a našel volného DOMINIKA KOŠKA, který i s pomocí brankové konstrukce dopravil míč do sítě!

81

Deset minut před koncem je v útoku domácí tým, modrobílí budou zahrávat další rohový kop.

79

Kopa přesprintoval Trampotu, který jej posléze fauloval.

78

Už se znovu hraje, s míčem na kopačce hrají domácí, kteří kombinují poblíž středové čáry.

76

Na řadě je další občerstvovací přestávka...

75

Mladobolrslavští znovu střídají, Košek jde na plac místo Novotného. Změnu v sestavě provedli i hosté, Láf nahradil Piláta.

73

Novákův centr byl přetažený a pro hostující defenzívu neznamenal žádné nebezpečí.

72

Ofsajd a v něm jeden z hráčů Bohemians, domácí budou mít čas a klid na rozehrávku.

71

Do konce zbývá nějakých dvacet minut, iniciativu postupně přebírají domácí, ale Dařina drží bezbrankový stav.

69

Dohnalík upaloval sám proti Dařinovi, ale gólman Bohemians vytáhl parádní zákrok!

68

Střely Vodháněla i Zabilanského postrádaly přesnost, Dařina nemusel zasahovat.

66

Novák se ve vápně k hlavičce neprotlačil, hosté posléze uklidili míč do bezpečí.

65

Václavík si pohlídal dotírajícího Dohnalíka, hosté se však stále nemůžou dostat do šance.

63

Novákovu ránu vyrazil Dařina jen k Dohnalíkovi, jenž ale tváří v tvář poloodkryté hostující svatyni selhal!

62

Míč je znovu v autu, domácí budou vhazovat.

60

Domácí poprvé střídají, místo Machů si zahraje Vejr.

59

Středočechy zbrzdila další nepřesnost, posléze se však dostal do šance Novák, jehož centr hostující obrana na poslední chvíli odvrátila!

58

Týmový doktor hostů už běží na hřiště k Michalu Fricovi, který dostal v souboji jeden na jednoho naloženo od Vodháněla.

56

Průnikový pas mířil přesně mezi Nováka a Machů, ani jeden z nich tak na míč nedosáhl.

55

Vaníček upadl po souboji ve vápně, všichni hráči ve svítivě žlutých dresech se vztekají, poněvadž píšťalka sudí Pavlíkové zůstala mlčet jako hrob.

53

Trma-vrma ve vápně vyústila ve střelu Novotného, která byla zblokována. Je z toho další roh pro Boleslav.

51

Vodháněl zaváhal a pustil před sebe Vaníčka, jehož střela z ostrého úhlu zapadla přesně do náruče připraveného Truksy.

50

Jejka hokejka, potrestána nebyla ani další hrubka Boleslavských.

49

Středočeši se vyhnali až k Truksovi, hosté toho však nedokázali využít.

48

Jeden z domácích hráčů byl na hranici šestnáctky poslán k zemi, ale podle sudí se jednalo o čistý zákrok.

47

Novotného pokus byl zblokován, domácí budou zahrávat rohový kop.

47

Novotného pokus byl zblokován, domácí budou zahrávat roh.

46

Úvodní pětačtyřicetiminutovka je u konce. Zatím sledujeme vyrovnanou partii bez větších šancí. Padne ve druhé půli branka? To se dozvíme ve 12:03.

45+1

45

Nad základní časový rámec se nastavuje jedna minuta!

44

Už se opět hraje, první půle se však chýlí ke konci.

42

Kopa dostal naloženo od Vaníčka, na hřiště už běží zdravotníci.

41

Pilát se moc daleko nedostal, Dominik Machů na druhé straně při napadání fauloval Vacíka.

39

Projektil jednoho z hostujících hráčů trefil boční síť, do konce první půle zbývá něco přes pět minut.

38

Pomezní arbitr Nejedlo si všiml ofsajdu, v němž se ocitl Machů.

37

Truksa si zařval, ale míč promáchl a může být rád, že z toho je odkop od jeho branky.

35

Vaníčkův centr odvrátil Klíma do zámezí, hosté budou zahrávat další roh.

34

Pilát se vydal napadat Truksu a vybojoval rohový kop.

32

Centr Vodháněla do šestnáctky způsobil velký závar před Dařinou, jeden z domácích však posléze fauloval a sudí Pavlíková přerušila hru.

31

Vodháněl ztratil další míč, domácí se nyní hodně trápí.

30

Kopa fauloval ve středu hřiště, v posledních minutách nesledujeme nikterak atraktivní partii.

28

Vodháněl znovu pokazil rozvíjející se akci, u míče jsou znovu hráči Bohemians.

27

Zabilanský nestihl dlouhou přihrávku na hrací ploše, hosté budou vhazovat.

26

David Věchtík z podobné pozice na druhé straně rovněž přestřelil.

25

Dohnalík našel volného Machů, který z uctivé vzdálenosti pálil mimo.

23

Lukáš Trampota vystartoval proti vyběhnuvšímu Truksovi, který před ním na poslední chvíli míč lapil do náruče.

22

Máme za sebou téměř polovinu úvodní pětačtyřicetiminutovky a nutno říct, že zatím sledujeme velmi vyrovnaný fotbal. Míč se přelévá ze strany na stranu, o něco aktivnější jsou přeci jen domácí.

21

Vaněček zkusil štěstí střelou šajtlí, ale neměl seřízená mířidla. Následovat bude odkop od Truksovy svatyně.

19

Machů nacentroval míč na osamoceného Novotného, který ve vápně promáchl letící míč!

17

Dohnalík se dostal do skvělé střelecké pozice, ale zaváhal, udělal o kličku navíc a dostal se do příliš ostrého úhlu, odkud vypálil mimo.

16

Nakonec z toho byl střelecký pokus Dominika Piláta, který se však mezi tři tyče nevešel.

15

Truksův dlouhý výkop končí u Věchtíka, Pražané peláší do útoku.

13

Vaníček, hráč s účesem ve stylu Ondřeje Švejdíka, hlavičkoval nepřesně, Truksa nemusel zasahovat.

12

Domácí si nerozuměli v kombinaci a míč se odkutálel do zámezí.

10

Machů posunul míč na Dohnalíka, jehož následná rána byla zblokována a domácí budou zahrávat roh.

9

Ismar Begič se pokoušel vybojovat rohový kop, ale Kopa mu neskočil na špek.

8

Vacík ukopl míč do bezpečí před dotírajícím Machů.

6

Vodháněl ukradl kulatý nesmysl soupeři a pelášil do rychlého protiútoku, ale následný Zabilanského přízemní centr skončil v Dařinových rukavicích.

5

Bohemians znovu chybovali v rozehrávce, ale Dohnalík posléze pálil vysoko nad.

3

Hostující gólman Dařina poslal míč dlouhým nákopem na polovinu Boleslavi a Pražané se zkouší prosadit kombinační hrou.

2

Zabilanského autové vhazování nebylo příliš přesné, u míče je soupeř.

1

Aktéři utkání už nastoupili na hřiště, dnešní šlágr za několik okamžiků začne.

FK Mladá Boleslav: Truksa – Komárek, Klíma, Novotný, Vodháněl, Machů, Novák, Malý, Kopa "C", Zabilanský, Dohnalík.
Náhradníci: Kühnel, Krčmář, Košek, Vejr, Marek, Rudzan, Roudnický

Bohemians Praha 1905: Dařina – Pavlík, Vacík "C", Václavík, Fric, Malík, Pilát, Begič, Trampota, Věchtík, Vaníček.
Náhradníci: Vaněk, Skuhravý, Begovič, Láf, Mareš, Nátr, Procházka

Rozhodčí: Pavlíková – Nejedlo, Dragoun.
Domácí zápas prvního kola odehráli ve Zlíně, na hřišti Fastavu zvítězili 2:0 – prosadili se Machů a Vodháněl. Dorostencům Bohemians se už tak nedařilo, jelikož doma nestačili na Teplice, jimž podlehly v poměru 1:3.
Dobrý den! Vítejte u sledování textového přenosu ze zápasu 1. celostátní dorostenecké ligy, v němž FK Mladá Boleslav přivítá Bohemians Praha 1905. Výkop je naplánován na 11:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.