Liga mistrů (předkola)

Ajax Amsterdam – SK Rapid Vídeň

2:3

konec (0:2)

04.08.2015, 20:15 • Amsterdam ArenA (Amsterdam) [Kapacita: 53 052] • 3. předkolo • Martin Penker

Tipsport: 1.9 3.65 3.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:10:15)
Postupující tým: SK Rapid Vídeň
Dnešní utkání je za námi. Domácí sice ve druhém poločase dokázali vyrovnat na 2:2, ihned za dvě minutky však opět vedli hosté, když se trefil opět Schaub. Domácí tak po prohře 2:3 končí už ve 3. předkole.

Držení míče: 55% – 45%
Střely celkem: 10 – 4
Střely na branku: 4 – 3

90+5

90+4

Hosté střídají. Hřiště opouští Berič a místo něj nastupuje Prosenik.

90+3

90+3. Nadšený kotel Rapidu.

90+3

Hostující fanoušci nyní slaví ve svém sektoru a už to vypadá, že hosté celkem překvapivě postoupí přes favorizovaný Ajax.

90+2

Minutka už je za námi a s ní žádné větší nebezpečí ani na jedné straně.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90

Berič nyní dostal dobrý pas za obránce, v momentě přihrávky byl však v ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

89

Domácí fanoušci už to balí ve velkém a opouštějí tak hromadně stadion.

88

Hosté střídají. Hřiště opouští Schaub a místo něj nastupuje Alar.

88

Sanogo se nyní dostal k zakončení hlavou uvnitř vápna soupeře, míč však poslal těsně vedle levé tyče.

87

Domácí střídají. Hřiště opouští Sinkgraven a místo něj nastupuje Schöne.

86

Sanogo dostal příliš dlouhý pas do vápna a míč tak končí v zámezí.

85

Hosté se momentálně osvobozují z vlastní poloviny dlouhými odkopy.

84

El-Ghazi se nyní dostal ke střele z hranice vápna, střele však chyběla jak přesnost, tak i razance a Novota tak s tímto pokusem neměl větší potíže.

82

Jeden z hostujícíhí to zkusil přímo na branku, tu však vysoko přestřeluje.

2:3

konec (0:2)

Branky: 52. Milik (Dijks), 75. Gudelj (Milik) – 12. Berič (Stangl), 39. Schaub (S.Hofmann), 77. Schaub

Karty:   82. Tete (AJA) – 54. Auer (RVI), 71. Novota (RVI)

Ajax Amsterdam: Cillessen – Tete, Veltman (71' Sanogo), Riedewald, Dijks – Bazoer, Sinkgraven (87' Schöne)– Klaassen (C) – El-Ghazi, Milik, Fischer (59' Gudelj)
Náhradníci: Boer – Gudelj, Heitinga, Sanogo, Schöne, van Rhijn, Viergever

SK Rapid Vídeň: Novota – Auer, Sonnleitner, Dibon, Stangl – Petsos, S. Hofmann (C) (58' Schobesberger), Grahovac – Kainz, Berič (90+4' Prosenik), Schaub (88' Alar)
Náhradníci: Strebinger – Alar, M. Hofmann, Huspek, Prosenik, Schimpelsberger, Schobesberger

Rozhodčí: Kružliak – Balko, Somolani – Vlk (všichni Slovensko)

První zápas: Rapid - Ajax 2:2