2:1

konec (1:0, 0:1, 1:0)

28.07.2015, 18:00 • Lukáš Chovan sk

Tipsport: 2.3 4.1 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že Slovan Bratislava zvíťazil v prípravnom zápase nad Torpedo Nižnij Novgorod tesne 2:1, sa s vami lúčim a prajem príjemný zvyšok večera! (20:05:07)
Slovan prežil aj záverečný tlak súpera, a raduje sa z veľmi cenného víťazstva 2:1! Sledovali sme zápas plný vylúčení, v záverečnej tretine dokonca vzplanuli aj emócie, napokon bol o gól lepší slovenský zástupca v KHL. Belasí dvakrát skórovali v presilovej hre, presadili sa útočníci Žiga Jeglič a Ladislav Nagy. Zachytali si obaja brankári Slovana, Garnett aj Brust boli oporami a prispeli k víťazstvu.

59:26

V samotnom závere to skúšal Sergej Kosticyn, Brust proti jeho strele zasiahol!

58:50

Ruský tím si vzal oddychový čas, zrejme po ňom skúsi aj hru bez brankára!

58:21

Torpedo sa tlačí do útočného pásma, snaží sa vyrovnať skóre, avšak belasí bránia veľmi dobre. Brust v týchto chvíľach bez vážneho zásahu.

56:27

Ladislav Nagy je teraz platný pri získavaní cenných sekúnd plynúcich do konca tretiny, prešiel cez klzisko a v útočnom pásme úspešne podržal puk.

55:29

Slovan Bratislava dal gól!
Tak to je paráda, Slovan využíva presilovú hru a tesne pred koncom tretej tretiny sa ujíma vedenia! Presadil sa kanonier belasých, skúsený LADISLAV NAGY, a veru sledujeme veľkú radosť v tíme slovenského zástupcu v KHL!

54:59

Belasí sa ubránili, teraz budú naopak oni hrať presilovku! Vylúčený je za faul lakťom Pepelyaev!

52:59

Slovan prežil oslabenie, hrá v plnom počte a môže ísť dopredu.

50:59

Nižnij Novgorod bude hrať presilovú hru! Menší trest inkasuje obranca belasých Ivan Švarný.

50:00

Máme pred sebou poslednú 10-minútovku, momentálne to nie je taká hokejová krása, skôr sledujeme boj o každý centimeter ľadu.

48:10

Rusi prežili hru v oslabení, už hrajú v plnom počte, zápas pomaly smeruje k svojmu vyvrcholeniu!

47:41

Slovan mohol inkasovať v presilovke! Pepelyaev sa dostal do blízkosti Brusta, s ktorým sa aj nepríjemne zrazil, všetko však dopadlo k spokojnosti kanadského brankára belasých, ktorý udržal puk pred čiarou.

46:10

Belasí si zahrajú presilovú hru. Schladiť hlavu si ide na trestnú lavicu Aleksey Pepeljaev, ktorý dostal desaťminútový osobný trest za nešportové správanie + dve minúty za hrubosť, keďže vyvolal šarvátku. Slovan hrá tak presilovú hru 4:3.

46:10

V 47. minúte prichádza vzájomné vylúčenie. Za hrubosť mieria na trestnú lavicu Aleksey Pepeljaev (Torpedo) a Tomáš Bulik (Slovan).

44:43

Na väčšiu gólovú šancu v tretej tretine ešte stále čakáme. Stav je v piatej minúte tretej tretiny nerozhodný 1:1.