Přípravné zápasy juniorů

Mountfield HK – HC Olomouc

2:3

po s.n. (0:1) (1:2, 0:0, 1:0 - 0:0)

28.07.2015, 13:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Lukáš Štěrovský (@sterovsky)

To je ode mě z východních Čech vše, přeji hezký zbytek dne. (15:35:53)
Do posledních vteřin dramatická bitva, tak by se dal charakterizovat dnešní přípravný zápas mezi hokejisty Hradce Králové a Olomouce. Hradečtí rychle vedli, ale dvě rychlými góly soupeře ještě v první části svoji výhodu ztratili. V poslední minutě zápasu ale Východočeši zvládli poslat zápas až do prodloužení, respektive samostatných nájezdů, v nichž se nakonec radovali Kohouti.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Olomouc.
Autorem vítězné branky je ROK MACUCH.

3. série 0:1

František Hnik ale šanci nevyužil, Hradec tak prohrává po samostatných nájezdech.

Ale ani Polák na druhé straně není úspěšný, Hradec teď musí dát, jinak zápas prohrál.

2. série 0:1

Radek Pilař nedokázal zakončit podle svých představ a neproměňuje!

Rok Macuh se stává dnešním prvním úspěšným střelcem samostatných nájezdů!

1. série 0:0

Jenže Jakub Orság za domácí dopadl nachlup stejně.

Jako první se na Veselého rozjel Fejko, jenže na gólmana Hradce nevyzrál.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:42

Olomouc se brání vyhozením, vypadá to, že vše spěje k nájezdům.

64:40

62:40

To je nepříjemné! Hradec jde do čtyř, fauloval Junek.

62:32

V solidní šanci se ocitl Polák, Veselý byl ale připraven.

61:39

Hraje se hlavně ve středním pásmu, oba týmy vypadají, že chtějí zápas dovést až do nájezdů.

60:00

Tak Hradci se nakonec přece jen povedl husarský kousek a po velkém tlaku ke konci zápasu se dočkal vyrovnání, následovat bude pětiminutové prodloužení.

2:3

Branky a nahrávky: 4. Havránek, 60. Orság – 10. J. Horák (Marek), 10. Kuba (Macuch), rozh. náj. Macuch