28.07.2015, 18:12 • 1. kolo • Tomáš Daniš sk

Tipsport: 3.5 1.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:6

Lackov úder smeruje do siete. Domáci tenista zvládol tento súboj a Lacka poráža v troch setoch.

2:5

Američan si po menších problémoch podržal svoje podanie a potvrdil tak získaný brejk z predchádzajúceho gemu. Steve Johnson po prvýkrát vedie v rozhodujúcom sete o tri gemy 5:2.

2:4

Lacko to nezvládol. Jeho nábehový forhandový úder bol veľmi nečistý a končí v aute.

2:3

Johnson ale väčšie komplikácie nepripustil a po priamom bode z podania sa znova posúva do vedenia.

2:2

Lackov víťazný forhand. Slovák kontruje a tiež si pripisuje na svoje konto čistú hru. Skóre tretieho setu je vyrovnané.

1:2

Johnson to vybavil rýchlo. Skvele mu fungoval prvý servis a tak na jeho konto pribudla čistá hra.

1:1

Johnson väčšie problémy nášmu tenistovi nenarobil. Jeho úder smeroval do autu.

0:1

Prvé eso v treťom sete má na svedomí Johnson. Ten úspešne ukončuje prvý gem tretieho setu.

7:6

Johnson si po svojom prvom podaní vyžiadal jastrabie oko. Svoj prvý servis si síce zopakoval, ale po ňom úspešný nebol. Pri prechode na sieť mu nevyšiel halfvolej a Lacko tak získava druhý set v tajbrejku. O víťazovi zápasu rozhodne tretí set.

6:6

Skvelý servis Johnsona von z kurtu. V druhom sete sa bude hrať tajbrejk.

6:5

Lacko zakončil jedenástu hru druhého setu štýlovo esom.

5:5

Kombinácia servis-volej na záver. Pre Johnsona to bol veľmi podarený gem.

5:4

Slovenský tenista zakončuje gem esom.

4:4

Steve Johnson si priamym bodom z podania zapisuje ďalší úspešný gem.

4:3

Lacko zakončil gem štýlovo esom. Slovenský tenista opäť ustal tlak na svoj servis, keď musel odvrátiť brejkbal súpera.

3:3

Lacko sa nedokázal brániť útočnej hre súpera.

3:2

Lacko zvládol náročný gem a po problémoch si opäť dokázal podržať svoj servis.

2:2

Priamy bod Johnsona z druhého podania.

2:1

Johnson sa pokúsil zahrať bekhendový slajz, ale loptička z jeho rakety opäť končí v sieti. Lacko je po druhýkrát v zápase vo vedení.

1:1

V geme víťazí Johnson.

1:0

Lacko úspešne zvládol vstup do druhého setu. Aj vďaka kvalitnému prvému podaniu vedie 1:0.

1:6

Johnson sa po skvelom podaní presunul na sieť. Američan si veľmi rýchlo pripísal na svoje konto úspešný prvý set.

1:5

Lacko uhral prvý gem v zápase.

0:5

Johnson si pripisuje čistú hru.

0:4

Lacko kazí forhand od základnej čiary a domáci tenista tak zužitkoval hneď prvý brejkbal, ktorý sa mu naskytol. Johnson vedie už 4:0.

0:3

Steve Johnson podáva skvele. Lacko zatiaľ nedokáže čítať jeho servis.

0:2

Američan berie Lackovi servis. Slovák robí ďalšiu nevynútenú chybu.

0:1

Lacko nezreturnoval prvý servis domáceho Johnsona. Američan ani raz nepokazil svoj prvý servis a ujíma sa vedenia 1:0.