0:3

konec (0:2)

23.07.2015, 19:00 • Municipal • 2. předkolo • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 3.95 3.1 2.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání už je minulostí. Legia Varšava potvrdila roli favorita po výhrách 1:0 a 3:0 postupuje s přehledem do 3. předkola. Botosani si během druhé půle vytvořilo pouze jednu šanci a to je na vstřelení pěti branek hodně málo. Hosté kontrolovali vedení, navíc se v závěru trefil Prijovic, který upravil skóre do definitivní podoby 0:3. (20:57:09)

90+2

90+2

Zřejmě poslední střelu zápasu vysoko nad břevno obstaral nejaktivnější hráč v domácím dresu Nadnagy.

90+1

Již to mohlo být 0:4, ale hráči Legie před tím dostali míč těsně do zámezí.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje k základní hrací době ještě další dvě minuty.

88

Legie si komplikuje závěr utkání drobnými fauly.

87

Z dálky vystřelil Robertson. Jeho střelu ale v přehledem kontroloval Kuciak.

85

Brata rozehrával roh z levé strany, ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů. Hosté odhlavičkovali do bezpečné zóny.

83

83. PRIJOVIC - 0:3

83

Legia Varšava právě vstřelila branku!
Domácí obrana zapomněla na ALEKSANDARA PRIJOVICE a ten sám tváří v tvář Ilievovi neselhal a přidává tak další hřebík do rumunské rakve.

82

Dlouhý centr Pazdana v poklidu zneškodnila domácí obrana.

80

Duda byl faulován a následně ho chytly křeče. Takhle na začátku sezony to může být jedině nedůkladným rozcvičením.

79

Trenér hostů Berg si připravil poslední změnu Tomasze Jodlowiec vyměnil za Michala Maslowského.

76

Hra byla nyní přerušena a Hráči dostali prostor se občerstvit.

74

Hadnagy se pokouší opět vzít vše na sebe. Nenachází ale však podporu od spoluhráčů.

71

Pazdan se už rozebíhal do šance, vzápětí mu byl ale odmáván ofsajd.

70

Mezitím ale hosté podruhé střídají. Autora druhé branky Nemanju Nikoliće střídá Aleksandar Prijovic.

70

70.

70

Croitoru z první pořádně vyděsil Kuciaka, když z dvaceti metrů trefil tyč.

67

Guilherme si navíc vysloužil žlutou kartu na Costinovi, který do něj zajel skluzem.

66

Legie se nyní zatáhla opět na vlastní polovinu a nikam nespěchá.

65

Kucharczyk se pokusil o lob za obranu Botosani. Iliev ale vyběhl včas a míč uchopil do vlastní moci.

62

Stejně tak i centr Nikoliće, o který se postaral Dimitrov.

61

Duda se pokoušel centrem najít Guilhermeho. Domácí obrana ale míč zpacifikovala.

58

Martinus se pokusil o individuální akci a ač to vypadalo, že zprvu ztratí míč, tak se mu nakonec podařilo vystřelit na vzdálenější tyč a prověřil Kuciaka.

56

Naopak se podařilo zaútočit Varšavským. Nikolić ale z úhlu přestřelil.

55

Záloha Rumunů se snaží něco vymyslet, jak překonat obranu Legie. Obrana hostů je ale zatím pozorná.

53

Duda se nyní nepohodl s Guilhermem, kterého chtěl vyslat za obranu. Hostující útočník ale zůstal stát na místě.

52

Hráči Botosani začínají přitvrzovat hru a na jejich straně začíná přibývat čím dál, tím více faulů.

50

Varšava nikam nespěchá a v poklidu kombinuje před vlastní šestnáctkou.

49

Duda vybojoval míč na polovině hřiště, ale následně byl stažen. Hlavnímu rozhodčímu poté vytýkal, že nedal domácímu fotbalistovi žlutou kartu.

47

Hosté mohli z kraje druhé půle navýšit svůj náskok, ale Nikolće vychytal Iliev.

46

Střídají také hosté. Michal Zyro střídá Tomasze Brzyského.

46

Oba týmy na úvod druhého poločasu střídají. Místo Andreie Cordose, který má žlutou kartu nastupuje Gabriel Vasvari.

46

První půle je tedy za námi. Ráz poločasu určila brzká branka Guilhermeho. Botosani sice mělo poté dvě větší příležitosti, ale dvakrát se vyznamenal Kuciak. Legie poté přidala druhou trefu z penalty a mohlo to být s ní ještě lépe, ale Duda přestřelil a z podobného místa poté Guilherme trefil tyč. Druhý poločas začne ve 20:02.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3

45+2

Brata zpoza šestnáctky se dostal ke střele. Pouze ale prověřil připravenost Kuciakových rukavic.

45+1

Cordos se pokusil ještě o závěrečný centr, ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

45

Rozhodčí bude nastavovat ještě tři minuty.

43

Varšava zcela ovládá závěr prvního poločasu. Nyní si zaběhl za obranu Nikolić a z úhlu se pokoušel troufale přelobovat Ilieva. Oblouk byl ale až příliš dlouhý.

41

Mohlo to už být 0:3, ale Guilherme trefil zpoza malého vápna blízkosti tyč!

38

38. NIKOLIĆ - 0:2

38

Míč si značku pokutového kopu postavil NEMANJA NIKOLIĆ A s přehledem proměnil. Legie se tak ujímá vedení 2:0.

37

37.

37

Rzeźniczak byl sražen ve velkém vápně a hosté tak budou kopat penaltu.

37

Následný rohový kop hostů však vůbec nebezpečný nebyl.

36

36. Kucharczyk (LEG)

36

Kucharczyk se vydal po pravé straně až do velkého vápna a z úhlu pořádně vyděsil Ilieva.

33

Zranění Adreie Patacheho je zřejmě vážnější, než se původně zdálo a tak je stažen z hrací plochy. Místo něj nastupuje Quenten Martinus.

33

Cordos viděl za stažení protihráče jako první v zápase žlutou kartu

32

32. Duda (LEG)

32

Duda běžel sám na Ilieva. Z bezprostřední blízkosti však trestuhodně přestřelil.

31

Až nyní vhodil Acsinte míč do hry. Odkopávat od branky bude vzápětí Kuciak.

29

Na zemi nyní leží Patache a je ošetřován. Následující vteřiny se tak hrát nebude.

27

Hra teď uvadla a k vidění jsou časté fauly na středu hřiště.

25

Brata rozehrál roh na vzdálenější tyč a k hlavičce se dostal Cucu. Kuciak byla ale na místě a připraven.

23

Nyní to ale Furman přehnal z agresivitou a Botosani získává na chvíli moc nad míčem.

22

Legie hraje nyní takticky, kombinuje na vlastní polovině. Soupeřek ničemu nepouští a když už, tak se její hráči nechají faulovat.

20

Dimitrov se pokoušel vybojovat míč v vápně soupeře, nakonec ale faulovat protihráče.

18

Kuciak předvedl další skvělý zákrok, když vyrazil střelu Dimitrova.

17

Ten ale hosté pohodlně odvrátili. Rumunský tým však bude mít možnost přímého kopu zhruba z 25 metrů.

16

16. Hadnagy

16

Hadnagy vybojoval míč na polovině hřiště a zamířil si to rovnou k brance a z hranice velkého vápna pořádně prověřil Kuciaka, který vyrazil míč na roh.

15

Botosani mohlo vyrovnat, ale Costinova střela skrz celé vápno zamířila jen těsně vedle levé tyče Kuciaka.

13

nyní si ale faul vysloužil Nadnagy na Kucharczykovi.

12

Na polovině hřiště navíc fauluje Cucu, který zápasnickým způsobem složil na zem Dudu.

10

Centr Braty byl až příliš dlouhý a Dimitorv se snažil marně ukočírovat míč hlavou.

8

Tak to je hodně povedený vstup do utkání v podání hostů. Pokud chce pomýšlet Botosani ještě na postup, tak musí nyní vstřelit minimálně tři branky.

7

7. GUILHERME - 0:1

7

První vážnější chyba domácí obrany a hned je potrestána gólem. Legie se dostala zpoza šestnáctky k míči a celou její kombinaci zakončil GUILHERME, jenž neměl problém placírkou poslat míč do prázdné brány.

6

Duda se vydal sám dopředu a povedlo se mu přejít přes čtyři hráče soupeře, nakonec ale o míč přišel.

5

A byla z toho nakonec střela Kucharczyka. Dloubák ale zamířil metr vedle levé tyče Ilieva.

4

Varšava se pokouší zahájit první akci.

3

Dimitrov nebezpečně zajel do Rzeźniczaka po odehrání balónu a dostává upozornění od hlavního rozhodčího Boucauta.

1

Cordos vyslala centr za obranu hostí. Obránci Legie si ale s ním poradili a míč odvrátili do autu.

1

Oba týmy přicházejí na hrací plochu. Za pár okamžiků začne zápas.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

FC Botoşani: Iliev – Acsinte, Plämadä, Cordos, Patache – Dimitrov, Cucu, Costin, Brata – Croitoru (C) – Hadnagy. Trenér: Leontin Grozavu.
Náhradníci: Plesca – Miron, Vasvari, Robertson, Martinus, Roman, Browne

Legia Varšava: Kuciak – Brzyski, Pazdan, Rzeźniczak, Broź – Jodlowiec, Furman – Kucharczyk, Duda, Guilherme – Nikolić. Trenér: Henning Berg
Náhradníci: Malarz – Lewczuk, Bereszyński, Maslowski, Zyro, Saganowski, Prjovic

Rozhodčí: Alexandre Boucaut – Jimmy Cremers, Rien Vanyzere..
Rozhodčí přicestovali ke dnešnímu zápasu s Belgie. Jako hlavní bude Alexandre Boucaut, kterému budou pomáhat na čarách kolegové Jimmy Cremers, Rien Vanyzere. Čtrvtým náhradním arbitrem je poté Christophe Delacour, rovněž z Belgie.
FC Botosani

Jak již bylo řečeno, tak Rumuni si přivezli k domácí odvetě jednobrankové manko. Není to ale nic závratného a na domácí půdě se s tím dá v klidu otočit nepříznivý vývoj. Je zcela jasné, že Botosani bude muset s postupem času otevřít hru a zvýšit útočnou aktivitu než tomu bylo před týden,. Rumunský celek už má ve své lize odehrána již dvě kola a dvakrát dokázal také remizovat.
Legia Varšava

Hosté přijíždějí do Rumunska s jednobrankovým náskokem. V úvodním duelu na domácí půdě byly od začátku aktivnějším celkem a svého soupeře téměř k ničemu nepustili a po celý zápas dominovaly. Ze střelecké letargie je ale vysvobodil až v 78. minutě slovenský útočník Ondrej Duda, který se prezentoval parádní střelou na vzdálenější tyč. Nic víc ale Legie nedokázala vytěžit. O víkendu začala tamější soutěž a Varšava na úvod porazila Vratislav 4:1,
Příjemný čtvrteční večer při sledování odvetných utkání 2. předkola Evropské ligy. Rumunský celek Botosani přivítá na svém hřišti polského vicemistra Legii Varšava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.