Evropská liga (předkola)

FK Mladost Podgorica – FK Kukësi

2:4

konec (0:3)

23.07.2015, 20:30 • Gradski Stadion Podgorica • 2. předkolo • Petr Jiříček (@Petric32)

Tipsport: 2.9 2.94 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek čtvrtečního večera. (22:24:37)

Fauly: 16 – 11
Po prvním poločase to vypadalo na jasnou podívanou. Stav 0:3 do druhého poločasu mnoho zábavy nesliboval. Podgorica se ale vzbouřila a po tlaku zaslouženě skórovala. Brzy nato ale definitivní pojistku přidal druhým gólem v zápase Pejič. Adžovičovo snížení na 2:4 v závěru zápasu tak už mělo jen dekorační charakter. Dále navzdory prvnímu prohranému zápasu postupuje albánský celek Kukësi.

90+3

90+3

Nic víc se v tomto zápase už nestane. Rozhodčí píská konec.

90+1

Také ve druhé půli nastavuje hlavní sudí tři minuty navrch.

90

K zemi letěl Musolli, zřejmě posledním napomínaným hráčem v zápase je Novovič.

87

87. Aldin ADŽOVIČ - 2:4

87

Podgorica právě vstřelila branku!
Ačkoliv domácím už v celkovém kontextu o nic nejde, ALDIN ADŽOVIČ přidává druhou branku svého týmu a vizuálně upravuje stav na 2:4. Z hranice šestnáctky napřáhl k povedené střele z half-voleje, která skončila až v síti. Brankář Stajila toho přes sbíhající se hráče zřejmě mnoho neviděl.

84

A další teď stáhl do rukavic brankář Stajila.

83

Podgorica to ještě zkouší, ale už se jí nedaří proniknout dále než na hranici šestnáctky. A centry do ní mířící končí na hlavách hostů.

81

Semião Granado je faulován.

80

Střídání v týmu FK Mladost Podgorica: ze hřiště odchází B. Radulovič, přichází Adžovič.

80

Nový muž na hřišti Granado se ihned ocitá v ofsajdu.

79

Střídání v týmu FK Kukësi: hřiště opouští také dvougólový Pero Pejič, nahrazuje ho Semião Granado.

77

A zatím tomu tak skutečně je. Míč se vrátil na kopačky hráčů v modrých dresech, na ty soupeřovy se naopak dostala nejistota a nepřesnost.

75

Nyní očekávejme, že nápor Mladosti Podgorica poleví. V čase, kdy do konce zápasu schází 15 minut, by domácí museli vstřelit nemyslitelné tři góly.

73

K avizovanému střídání v týmu FK Kukësi ještě před gólem přeci jen dojde: ze hřiště odchází Hasani, přichází Musolli.

72. Pero PEJIČ - 1:4

2:4

konec (0:3)

Branky: 62. Ščepanovič, 87. Adžovič – 13. Felipe Moreira, 19. Pejič, 32. Erick Flores, 72. Pejič

Karty:   1. Lakič (MLP), 52. Lagator (MLP), 58. B. Radulovič (MLP), 90. Novovič (MLP) – 3. Mici (KKS), 33. Musolli (KKS), 55. Erick Flores (KKS)

FK Mladost Podgorica: Radulovič – M. Radulovič, Lakič, B. Radulovič, Pejovič – Raičevič, Lagator – Djurišič, Ščepanovič, Novovič – Vukovič
Náhradníci: Radovič – Milič, Mirkovič, Adžovič, Osmajlič, Muhovič, Babovič

FK Kukësi: Stajila – Hallaci, Malota, Muca, Mici – Hasani, Jefferson – Felipe Moreira, Jean Carioca, Erick Flores – Pejič
Náhradníci: Koci – Qafa, Halili, Juliano, Birungueta, Musolini, Granado

Rozhodčí: Michael Tykgaard – Sønderby, Hoeg

První zápas: Kukësi - Mladost Podgorica 0:1

Širak – AIK Stockholm 14:30 0:2