CONCACAF Gold Cup

Salvador – Kanada

0:0

konec (0:0)

09.07.2015, 04:40 • Stubhub Center (Carson, California) • Skupina B • Lukáš Jasoněk

Utkání mezi Salvadorem a Kanadou vítěze nepoznalo. Po poněkud ospalém začátku zápasu se mužstva začala dostávat do šancí, ty ale nedokázala proměnit, důsledkem čehož je bezbrankové skóre. V tabulce skupiny B tak po dnešních duelech mají všechny čtyři celky shodně jeden bod. (06:38:03)

90+4

90+3

V poslední nastavené minutě byl Salvadoru odpískán ofsajd, přistižen v něm byl Irving Herrera.

90+2

Hraje se ve středu hracího pole, a to se střídavým držením míče, který velmi často mění svého majitele.

90

Ještě tři minuty se bude hrát. Přesně tolik času totiž nad rámec řádné hrací doby nastavil Oscar Moncada.

89

Hlavičkovým pokusem Marcus Haber ohrozil gólmana Salvadoru, ten ale stál na správném místě a míč lapil do náruče.

87

Néstor Renderos se ve středu hřiště dopustil faulu, když nedovoleným způsobem atakoval Jonathana Osoria.

85

Střídání v týmu Salvador: ze hřiště odchází Pablo Punyed, přichází Néstor Renderos.

85

Střídání v týmu Kanada: ze hřiště odchází Kyle Bekker, přichází Jonathan Osorio.

83

83. Teibert těsně minul břevno

83

Zpoza pokutového území nebezpečně vypálil Russell Teibert, když jeho střela skončila jen těsně nad břevnem.

82

Střídání v týmu Kanada: ze hřiště odchází Samuel Piette, přichází Russell Teibert.

80

Andrés Flores se pokusil probít defenzivou kanadského celku, ale od míče byl v souladu s pravidly odstaven.

79

Také Arturo Alvarez zaměstnal gólmana Kanady, Stamatopoulos si však s jeho střelou z úhlu poradil.

78

Salvador obléhal pokutvé území soupeře až se ke střele odhodlal Andrés Flores, chyběla jí však potřebná razance a také lepší umístění.

76

Na centr ze strany si naskočil Marcus Haber, ale svůj hlavičkový pokus poslal jen do středu brány, kde se nacházel připravený Carrilo.

75

Hra se v posledních minutách odehrává ve středu hřiště se střídavým držením míče, který často mění svého majitele.

72

Střídání v týmu Salvador: ze hřiště odchází Jaime Alas, přichází Andrés Flores.

70

Do konce zápasu zbývá závěrečná dvacetiminutovka, dočkáme se během ní vstřelení gólu?