09.07.2015, 17:30 • Gradski, Nikšić • 1. předkolo • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 4.65 3.6 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě to bude všechno. Jménem Onlajnů vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera například u sledování ostatních přenosů z předkol Evropské ligy! (19:29:32)
Střely na branku: 4:4
Střely mimo: 3:4
Držení míče: 55% : 45%
Je tomu skutečně tak! Utkání sice končí výhrou Sutjesky 2:0, ale z postupu se raduje maďarský Debrecín. Ten totiž v prvním zápase dokázal vyhrát 3:0 a díky lepšímu skóre tak postupuje do druhého předkola.

Dnešní zápas nabídl nejprve nudný první poločas a poté napínavou druhou půli. Domácí se vedení ujali v 53. minutě brankou Masata Fukuie, druhý gól vsítil v 81. minutě Draško Božović z penalty. Sutjeska poté dobývala obranu Debrecínu a chtěla přidat třetí gól, čímž by si vynutila prodloužení, ale už se jí to nepodařilo.

90+5

90+5

Božovićův centr do vápna, kde už byl i brankář Marko Radović, byl zblokován a naděje domácích jsou tak zřejmě v koncích!

90+5

Norbert Balogh ještě vidí žlutou kartu za nedovolený zákrok.

90+4

Vladan Karadžić bojoval mermomocí o to, aby vytvořil šanci pro svůj celek, ale obrana Debrecínu to zvládla.

90+4

Začala poslední minuta zápasu a míč v moci mají hráči Debrecínu, kteří jej uvedou do hry formou autového vhazování.

90+3

Z přímého kopu ale Slavko Lukić trefil pouze dvoučlennou zeď!

90+2

Vorotović ihned vybojoval faul na svou osobu, kterého se dopustil Márk Szécsi.

90+2

Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Matija Vujović, přichází Filip Vorotović.

90+1

Střídání v týmu Debreceni VSC: ze hřiště odchází Péter Szakály, přichází Igor Morozov.

90+1

Hlavní rozhodčí nastaví zápas ještě o čtyři minuty!

90

Nadějně vypadající akce Debrecínu skončila odmáváním ofsajdu.

89

89. Bódi pěkně protáhl brankáře Radoviće!

89

Ádám Bódi místo centru volil střelu ze strany a Marko Radović měl co dělat, aby balon vyrazil na rohový kop!