konec (2:0, 3:0, 1:0, 0:0)

06.07.2015, 15:00 • Skupina B • Tomáš Podávka sk

34:03

USA dalo gól!

Neumann inkasuje až v 10. minúte tretej štvrtiny svoj prvý gól, keď ho z pravej strany prestrelil SHANE FOX.
Asistencie: Tyler Spezia.

34:03

34:03. FOX - 6:0

23:03

23:03. NOE - 5:0

23:03

Peter Kavaya nahral lepšie postavenému spoluhráčovi TRAVISOVI NOEMU, ktorý strelou o tyč prekonal brankára Slovenska a využil presilovú hru a spečatil svoj hetrik v dnešnom zápase.
Asistencie: Peter Kavaya, Kyle Novak.

18:09

18:09. NOE - 4:0

18:09

TRAVIS NOE ostal sám nepokrytý pred Valúchom a výborne tečoval strelu Kyla Novaka a zvyšuje už na 4:0. Dva góly v krátkom slede našim nepomôžu.
Asistencie: Kyle Novak, Shane Fox.

17:59

17:59. KETTLER - 3:0

17:59

CODY KETTLER dostal famóznu prihrávku medzi kruhy pred Valúchom a výbornou strelou nemal porblém zvýšiť vedenie USA už na 3:0.
Asistencie:Travis Noe.

05:00

05:00. NOE - 2:0

05:00

TRAVIS NOE hneď z protiútoku dostal skvelú prihrávku, ktorú dokázal zúžitkovať a prestrelil Valúcha v slovenskej bráne a náš tím tak prehráva už 0:2.
Asistencie: Peter Kavaya.

00:18

00:18. ARCIBAL - 1:0

00:18

Americký hokejisty vyhrali hneď prvé vhadzovanie a po 18 sekundách sa dostali do prečíslenia, keď perfektnú prihrávku dostal ARCIBAL NIELSSON od Tylera Spezia a nemal problém zakončiť akciu pekným gólom.

6:0

Branky a nahrávky: 1. Arcibal (Spezia), 5. Noe (Kavaya), 18. Kettler (Noe), 19. Noe (Novak, Fox), 24. Noe (Kavaya, Novak), 35. Fox (Spezia)

USA: Melloii, Redmann- Arcibal, Kavaya, Makowski, Fox, Thompson, Burnett, Kettler- Spezia, Noe, Cannone, White, Sigmund, Novak.

Slovensko: Valuch, Neumann- Ručkay, Mrázik, Novajovský, Preisinger, Ertel, Jaško- Siller, Šimúnek, Jurík, Méry, Šimonič, Prokop.