USA – Slovensko

6:0

konec (2:0, 3:0, 1:0, 0:0)

06.07.2015, 15:00 • Skupina B • Tomáš Podávka sk

Zápas sa nám skončil a slovenský výber podľahol favorizovaným američanom hladko 0:6, keď najväčšou hviezdou bol americký hráč Travis Noe, ktorý sa blysol hetrikom. (16:26:26)

47:29

Ešte jedno vhadzovanie pred naším brankárom.

46:43

Krásna akcia amerického inline hokejistu, ktorý si sám prešiel až pred nášho brankára, ale jeho strela bola nepresná.

45:50

Američania sa pokúšali pridať ešte siedmy gól, ale zatiaľ sa im to nepodarilo. Uvidíme, či budeme ešte svedkami nejakého gólu, alebo zápas sa len dohrá.

44:50

Už je to poriadne nepresné a hlavne z hokejok našich hráčov, ktorí si nevedia takmer ani prihráť a puk len strácajú.

43:32

Favoriti tohto zápasu už slovenských hokejistov nepúšťajú ani len k puku a zápas si dohrávajú v pokojnom tempe s pohodlným náskokom šiestych gólov.

42:44

Vo veľmi dobrej pozícii sa ocitol americký hráč, ale Neumann puk vyrazil na ochrannú sieť.

42:04

USA opäť v útoku a tak to vyzerá, že ešte nejaký ten gólik by radi pridali.

40:34

Ani tentokrát sa slevenským inline hokejistim nepodarilo dostať puk do americkej bránky a do útoku sa opäť dostávaj hráči USA.

39:43

Zápas ako keby sa nám už iba dohrával a aj naši sa trošku osmelili.

38:58

Americký brankár radšej prikryl puk pod svoju lapačku.

38:06

Naši inline hokejisti nevyužili ani túto presilovú hru a stále čakajú na svoj prvý úspešný strelecký pokus v dnešnom zápase.

36:20

Začala sa nám posledná 12-minútovka a na trestnú lavicu si išiel sadnúť Derrick Burnett.

36:01

Začala sa štvrtá štvrtina.

36:00

Koniec tretej štvrtiny.

34:03

USA dalo gól!

Neumann inkasuje až v 10. minúte tretej štvrtiny svoj prvý gól, keď ho z pravej strany prestrelil SHANE FOX.
Asistencie: Tyler Spezia.

34:03

34:03. FOX - 6:0

32:34

Slovensko tiež zatlačilo svojho súpera v presilovej hre, ale k vážnej streleckej pozície sme sa nedostali.

6:0

Branky a nahrávky: 1. Arcibal (Spezia), 5. Noe (Kavaya), 18. Kettler (Noe), 19. Noe (Novak, Fox), 24. Noe (Kavaya, Novak), 35. Fox (Spezia)

USA: Melloii, Redmann- Arcibal, Kavaya, Makowski, Fox, Thompson, Burnett, Kettler- Spezia, Noe, Cannone, White, Sigmund, Novak.

Slovensko: Valuch, Neumann- Ručkay, Mrázik, Novajovský, Preisinger, Ertel, Jaško- Siller, Šimúnek, Jurík, Méry, Šimonič, Prokop.