Coalsoft play-off Extraligy

HBC Kladno – HBT Vlašim

4:1

konec (2:0, 1:0, 1:1) Stav série: 3:1

31.05.2015, 11:00 • Městská hokejbalová eréna, Kladno • Finále • Patrik Sandev (@Thimpu25)

44:05

A tyčka v závěru! Štěpáník předložil míček na levou stranu, kam si nabíhal D. Hnízdil, ale prázdnou branku netrefil. Zazvonila jen branková konstrukce.

41:18

Nakonec tu máme další vyloučení, nervy ujíždějí. Hostující kapitán Čičatka (VLA) dostal osobní trest v podobě 10 minut.

41:18

Wróbel (VLA) neudržel nervy na uzdě a chytl soupeře za krk. Rozhodčí nakonec zapískali držení.

36:35

Šícha (KLA) odešel na 2 minuty na trestnou lavici za držení. Vlašim bude mít k dispozici další přesilovku.

35:13

Vlašim právě vstřelila branku!
Bleskové využití početní výhody ze strany Vlašimi. Prakticky ihned po vhazování se prosadil PAVEL DUŠEK, který hezky clonil Jirotkovi. Asistence: Libor Topolánek.

35:08

Štěpáník (KLA) se dopustil sekání a odešel na dvě minuty na trestnou lavici za sekání.

33:53

Kladno právě vstřelilo branku!
Nosek předložil přihrávku na levou stranu, kde byl úplně volný DAVID ŠRÁMEK, který na první pokus Šupíka nepřekonal, míček ale hostující gólman neudržel, a tak se ujala následná dorážka. Asistence: Daniel Nosek.

32:52

Domácí jsou prostě i nadále lepším týmem! Pražák se dokázal prosmýknout až před Šupíka, byl před ním úplně sám, ale z blízkosti nakonec neuspěl.

31:07

Velká možnost pro ALPIQ! Schuaubelt hledal na pravé straně naprosto volného Šrámka, ale neadresoval mu úplně přesnou přihrávku, takže Šupík se stačil přemístit a šanci polapil.

29:47

Důležitý zákrok Jirotky! To by nebylo příjemné, kdyby Kladno inkasovalo. Alespoň ne pro domácí, pochopitelně. Vlašim ale za jeho záda míček nedostala.

28:03

Zbytek třetiny dohraje ALPIQ v oslabení. Dědič (KLA) se totiž dopustil držení.

25:06

Kladno bude hrát přesilovku 5 na 3. Na trestnou lavici odešel Špale (VLA) za hru vysokou holí.

24:27

Další vyloučení na straně Vlašimi. Zpět na trestné je Burda (VLA), který se dopustil hákování.

24:27

Vlašim je naprosto odevzdaná, Kladno tlačí, co to jde! Špaček se nyní objevil sám před Šupíkem, ale z blízkosti ho nepřekonal. Domácí fandové ho hecují, co to jde.

21:53

Burda (VLA) je dalším vyloučeným hráčem na straně hostujícího celku. Na dvě minuty odešel na trestnou lavici za nedovolené bránění.

19:13

A další navýšení kladenského náskoku! TOMÁŠ KUDELA se dostal na pravé straně k míčku, který mu chytře prodloužil Nosek, a tvrdou ránou propálil gólmana Straku. Ten už situaci nevydržel a radši odešel střídat. Asistence: Daniel Nosek.

16:27

R. Soukup předvedl naprosto obětavý zákrok! Vlašim se hnala za snížením, nicméně domácí obránce se položil do střely, takže Jirotkovi ušetřil práci. Potlesk od kladenského publika, nic jiného si ani nemohl zasloužit.

14:20

A další gól ve vlašimské síti. Vedení kladenským hochům navýšil MILAN SCHNAUBELT. Asistence: Tomáš Kudela, Ondřej Pražák.

13:59

To byla ale možnost! Kladno hodně tlačí. Schnaubelt se řítil sám na Straku, byl u něj na pravé straně, ale nakonec zamířil mimo.

12:42

Tady se rozhodčí pořádně rozjeli. Čičatka (VLA) a Šícha (KLA) obdrželi dvě minuty za hrubost, Šindelář (VLA) pak osobní trest v podobě 10 minut za nesportovní chování.

12:21

Šícha utekl podél levého mantinelu a pak vystřelil! Jeho pumelici Straka nezachytil, měl ale štěstí, že zazvonila jeho vnější tyčka.

09:39

Dvě vteřiny před návratem Švandy na hřiště domácí zaznamenávají první gól utkání. Straku prostřelil JAN PŘÍHODA, který tečoval prudkou ránu od červené čáry od Pospíšila. Asistence: Jan Pospíšil.

07:41

ALPIQ si zahraje početní výhodu. Švanda (VLA) se totiž dopustil sekání. Využije Kladno tuhle početní výhodu?

05:51

Tohle bylo další jasné vyloučení. R. Soukup (KLA) se dopustil proti Střechovi podražení. Přesilovka pro Vlašim.

03:39

A Kladno má po přesilovce. Příhoda (KLA) se dopustil držení hole. Na vyloučení je to tedy 1:1.

02:34

Špale (VLA) je prvním vyloučeným hráčem. Dopustil se totiž držení. Kladno bude mít první přesilovku.

4:1

Branky a nahrávky: 10. Příhoda (Pospíšil), 15. Schnaubelt (Kudela, Pražák), 20. Kudela (Nosek), 34. Šrámek (Nosek) – 36. Dušek (Topolánek)

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Pospíšil, Příhoda, Dědič, Kudela, R. Soukup, Šícha, M. Hnízdil, Jelínek – Štěpaník, D. Hnízdil, Špaček, Šrámek, Nosek, Schnaubelt, Ogurčák, Kohout, Pražák, Šťastný, Vondrák

HBT Vlašim: Straka (20. Šupík) – Čičatka, Nýdl, Střeska, Kieler, Gärtner, Špale, Blažek – Burda, Bartejs, Horák, Průcha, Dušek, Šindelář, Topolánek, Danko, Slatina, Wróbel, Střecha, Švanda, Rimský

Rozhodčí: M. Škrobák, P. Škrobák