31.05.2015, 09:00 • Info o změnách stavu (Dominik Rejthar (@DominikRejthar))

Hostivař ve druhé půli zabrala a po skvělém obratu se může radovat ze zisku dvou bodů. Pražský tým si tak upevnil své postavení na čele tabulky Pilsen Cupu. (09:57:40)

24:00

23:48

Hostivař právě vstřelila branku!
Hostivař nakonec dokonala obrat! JIŘÍ VANIŠ napřáhl a jeho střela se zastavila až za zády gólmana Hrubého. Asistence: Jonáš Mazura.

23:22

Brankář Dostál sice v brance ležel na zemi, ale i přesto dokázal hejbáním svých končetin zneškodnit dvě tutovky soupeře.

22:40

Ladislav Svoboda se řítil zcela sám na gólmana Dostála, který vychytal nejen jeho první střelu, ale i následnou dorážku.

20:45

Brankář Hrubý se musel po delší předvést a jistým zákrokem podržel svému remízový stav.

18:39

Hra se nám začíná přiostřovat. Ross Dixon dostal za tvrdé sekání tři minuty plus trest do konce utkání.

16:35

Hostivař srovnává na 2:2. Autorem druhého gólu Hostivaře je JIŘÍ VANIŠ. Asistence: Filip Macek.

16:12

Hostivař snižuje na rozdíl jedné branky. Autorem prvního gólu Hostivaře je JAN ČEJKA. Asistence: Ondřej Nocar, Filip Macek.

12:01

Do druhé půle nastoupí v brance Hostivaře místo Štourala gólman Dostál.

12:01

Začala druhá polovina.
Po první třetině panuje větší spokojenost na straně Lions, kteří vedou nad Hostivaří 2:0.

12:00

První polovina skončila.

09:11

Great Britain Lions právě vstřelili gól! Angličané navyšují své vedení! Autorem druhého gólu Lvů je LUKÁŠ KOMANEC. Bez asistence.

08:14

Great Britain Lions právě vstřelili gól! Autorem první branky Lvů je ROSS DIXON. Asistence: Lukáš Komanec, James, Hellens.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 09:00.

3:2

Branky a nahrávky: 17. Čejka (Nocar, Macek), 17. Vaniš (Macek), 24. Vaniš (Mazura) – 9. Dixon (Komanec, Hellens), 10. Komanec

HBC Hostivař: Štoural (13. Dostál) – M. Nocar, Kubeš, Němec, Macek, Kořínek, Kolář, O. Nocar, J. Vaniš, Mazura, Vosátka, Čejka, Zyta, D. Vaniš, Mareš, Zámečník, Sousedík, Bůžek.

Great Britain Lions: Hrubý – Fanna, Jackson, Nilsen, Beall, Dixon, Hellens, Heywood, Harrison, Svoboda, Komanec, Žatković

Rozhodčí: Michailidis, Nejedlý