konec (0:0, 3:0, 1:3, 1:1)

23.05.2015, 15:00 • ZS Úvoz, Brno • Michal Kuba (@MikKuba)

47:02

Brno právě vstřelilo branku!
Domácí využívají přesilovku a jdou do vedení krátce před koncem. PETR OBDRŽÁLEK prostřelil Halodu. Asistence: Pavel Strýček.

41:37

Uherský Brod právě vstřelil branku!
A je srovnáno, zápas může začít od nuly! Gólman Haloda rychle rozehrál, Woska poslal puk JANU VYORALOVI a ten překonává vybírala. Asistence: Petr Woska a Ondřej Haloda.

34:07

Brod se dotahuje na ztrátu jediné trefy! Čtyřicet sekund trvalo TOMÁŠI PAVLŮSKOVI, aby k přesilovkovému gólu přidal další, který znamená upravení stavu na 4:3. Asistence: Radim Doležálek.

33:27

Nakonec se ale hosté usadili v pásmu a využívají početní výhodu. JAN HEČA byl posledním, kdo se dotkl puku před jeho projitím do branky. Asistence: Petr Woska.

25:58

Radují se ale i hosté. Vaněk našel JANA VYORALA a ten našel skulinku a slabé místo Vybírala a snižuje na ztrátu tří tref. Asistence: Jaroslav Vaněk.

24:49

Domácí střílí gól rychle i po začátku další části. Tentokrát se k levé tyči trefil PATRIK ŠEBEK. Bez asistence.

19:04

Kapitán Pavel Strýček si připisuje další asistenci, tentokrát vyslal gólovou asistenci na ROMANA SKÁCELA, který překonává Halodu. Asistence: Pavel Strýček.

17:00

Strýček našel přesnou přihrávkou napravo MICHALA BRZOBOHATÉHO a ten dokázal poslat pud do sítě kolem tyčky dřív, než se tam natáhl beton Halody. Asistence: Pavel Strýček.

13:08

Minuta a osm vteřin druhé čtvrtiny stačily FRANTIŠKU KAZLEPKOVI k vstřelení první trefy. Brněnský útočník doklepl puk za záda ležícího Halody. Asistence: Petr Obdržálek.

5:4

Branky a nahrávky: 14. Kazlepka (Obdržálek), 17. Brzobohatý (Strýček), 20. Skácel R. (Strýček), 25. Šebek, 48. Obdržálek (Strýček) – 26. Vyoral (Vaněk J.), 34. Heča (Woska), 35. Pavlůsek (Doležálek), 42. Vyoral (Woska, Haloda)

Mission Roller Brno: Vybíral (Jirkův) – Strýček (C), Šebek, Krejčiřík, Rosendorf, Fiedler – Kazlepka, Skácel L., Skácel R., Obdržálek, Kubica, Brzobohatý

IHC KANCI Uherský Brod: Haloda – Vaněk J., Surý (C), Vaněk P., Vyoral, Woska, Kobylík – Heča, Kartůsek, Pavlůsek, Doležálek

Rozhodčí: Cik, Novotný