Play-off NHL

Chicago Blackhawks – Anaheim Ducks

1:2

konec (1:1, 0:1, 0:0) Stav série: 1:2

22.05.2015, 02:00 • United Center, Chicago • Finále Z. konference • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.1 3.77 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:52

V obrovské šanci se ocitl Patrick Kane, jehož střela se otřela o tyčku!

59:24

Hossova rána končí v lapačce dnes výborného Frederika Andersena!

58:00

Hosté zahráli rovné dvě minuty před koncem třetí části na icing. Corey Crowford zůstává na střídačce!

49:50

Vyloučení na obou stranách. Duncan Keith se dostal do křížku s Ryanem Keslerem a oba hráči dostávají tresty na dvě minuty. Hrát se bude 4 na 4.

49:15

Jakob Silfverberg zakončil přečíslení 2 na 1 střelou, která skončila na vyrážečce Crawforda!

45:02

Ryan Getzlaf zasáhl hokejkou do tváře Andrewa Shawa a na dvě minuty tak oslabuje hosty!

Simon DESPRES - 1:2

39:05

Anaheim právě vstřelil branku!
Gól do šatny v podání Kačerů! Getzlaf nabil SIMONOVI DESPRESOVI, který se od pravého mantinelu z voleje trefil do odkryté části klece. Crawford se nedokázal přesunout včas. Asistence: Ryan Getzlaf a Cam Fowler.

38:46

Na druhé straně poslal Getzlaf do šance Perryho. Ten se z pravé strany řítil na Crawforda, ale zamířil jen do hrudi gólmana Černých jestřábů.

38:34

Krásný semafor Frederika Andersena! Na hostujícím brankáři si vylámal zuby Saad.

35:25

Hossa nabil na střelu Oduyovi. Projektil domácího obránce rozpoutal před brankou Ducks velký závar, ale Andersen své království uhájil!

32:59

Zahrozili také domácí, ale Andersen byl proti Versteegovi na místě. Brankář Anaheimu se bleskově přesunul!

30:44

Emerson Etem měl obrovskou šanci! Dostal přihrávku před poloodkrytou branku, ale zamířil jen do boční síťky!

29:21

Jonathan Toews byl sám před Andersenem. Zkusil dlouhou forhendovou kličku, kterou dánský brankář přečetl a podržel svůj tým.

Patrick KANE - 1:1

19:03

Chicago právě vstřelilo branku!
Blackhawks srovnávají! Richards posunul puk mezi kruhy, kde byl PATRICK KANE, který bekhendovou střelou na vyrážečku překvapil Andersena – 1:1. Asistence: Brad Richards a Niklas Hjalmarsson.

17:37

V úplném závěru domácí přesilové hry našel Hjalmarsson před brankou Kana, proti jehož zakončení se stačil přesunout Andersen a Andrew Shaw nedokázal dorazit puk do odkryté klece! Kotouč je pod dánským brankářem. Následuje reklamní přestávka.

13:36

Jakob Silfverberg zvedl hůl do obličeje Jonathana Toewse a dostává trest na 2+2 minuty!

Patrick MAROON - 0:1

12:55

Hosté jdou do vedení! Getzlaf na modré posunul puk na Hampuse Lindholma, jehož střelu dokázal tečovat PATRICK MAROON a kotouč končí za bezmocným Crawfordem. Asistence: Hampus Lindholm a Ryan Getzlaf.

11:46

Marián Hossa nejprve neproměnil dobrou šanci a poté ještě fauloval Getzlafa. Je vyloučen za držení a síly na ledě se srovnávají.

10:28

Ryan Kesler si přidržel Toewse a Blackhawks si tak zahrají už druhou početní výhodu!

08:24

Hjalmarssonova střela orazítkovala brankovou konstrukci za Andersenem!

07:44

Už po skončení hostujícího oslabení se dostal do šance Ryan Kesler. Útočník Kačerů si před Crawfordem stáhl puk na forhend, ale domácí gólman ho vybruslil a má puk na svém těle. Komerční přestávka.

05:39

Corey Perry podrazil Hjalmarssona a Chicago tak bude hrát přesilovku!

02:37

Crawford musel osvědčit výborný postřeh proti šanci Etema!

1:2

Branky a nahrávky: 20. Kane (Richards, Hjalmarsson) – 13. Maroon (Lindholm, Getzlaf), 40. Despres (Getzlaf, Fowler)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Hjalmarsson, Keith (A), Seabrook, Timonen, Oduya, Cumiskey – Hossa, Toews (C), Saad – Kane, Richards, Bickell – Versteeg, Nordström, Sharp (A) – Shaw, Krüger, Desjardins. Trenér: Joel Quenneville.

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Beauchemin (A), Lindholm, Despres, Fowler, Vatanen, Stoner – Perry (A), Getzlaf (C), Maroon – Silfverberg, Kesler, Beleskey – Palmieri, Thompson, Cogliano – Etem, Rakell, Sekáč. Trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: Kozari, O'Halloran – Cormier, Devorski

Diváci: 22160