Play-off NHL

Chicago Blackhawks – Anaheim Ducks

1:2

konec (1:1, 0:1, 0:0) Stav série: 1:2

22.05.2015, 02:00 • United Center, Chicago • Finále Z. konference • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.1 3.77 3.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Kačeři z Anaheimu v sérii vedou 1:2 na zápasy, se s Vámi loučím. Napočtenou! (05:08:24)
3. Patrick Kane (CHI) 1+0
Je konec! Anaheim vítězí v Chicagu 1:2 a stejným poměrem vede i v celé sérii. Blackhawks se ve třetí třetině snažili srovnat skóre, především v závěru si vynutili velký tlak, ale vynikajícího Frederika Andersena v brance Ducks už překonat nedokázali.

Všechny tři branky se tak urodily už v prvních čtyřiceti minutách. Do vedení šli ve 13. minutě Kačeři, když se v přesilovce prosadil Patrick Maroon. Černí jestřábi srovnali těsně před koncem úvodní části zásluhou Patricka Kana. Domácím však tato trefa nebyla nic platná, o rozhodující zásah celého duelu se totiž v čase 39:05 postaral Simon Despres.

Střely na branku ve 3. třetině – 10:5, celkem – 28:27.

60:00

59:52

V obrovské šanci se ocitl Patrick Kane, jehož střela se otřela o tyčku!

59:29

Patrick Kane od levého mantinelu nemířil přesně.

59:24

Oddechový čas pro domácí.

59:24

Hossova rána končí v lapačce dnes výborného Frederika Andersena!

59:20

Seabrook od modré minul branku.

59:01

Poslední minuta!

58:58

Maroon opět odehrál puk na zakázané uvolnění.

58:48

Další icing, hra se vrací před Andersena. Blackhawks pokračují s prázdnou brankou.

58:28

Getzlaf zkusil přes celé hřiště trefit prázdnou branku. Neuspěl a tak je z toho icing.

58:00

Hosté zahráli rovné dvě minuty před koncem třetí části na icing. Corey Crowford zůstává na střídačce!

57:27

Thompson posunul puk až do obranného pásma Chicaga.

1:2

Branky a nahrávky: 20. Kane (Richards, Hjalmarsson) – 13. Maroon (Lindholm, Getzlaf), 40. Despres (Getzlaf, Fowler)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Hjalmarsson, Keith (A), Seabrook, Timonen, Oduya, Cumiskey – Hossa, Toews (C), Saad – Kane, Richards, Bickell – Versteeg, Nordström, Sharp (A) – Shaw, Krüger, Desjardins. Trenér: Joel Quenneville.

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Beauchemin (A), Lindholm, Despres, Fowler, Vatanen, Stoner – Perry (A), Getzlaf (C), Maroon – Silfverberg, Kesler, Beleskey – Palmieri, Thompson, Cogliano – Etem, Rakell, Sekáč. Trenér: Bruce Boudreau.

Rozhodčí: Kozari, O'Halloran – Cormier, Devorski

Diváci: 22160