2:1 1:6, 6:4, 7:6 (6)

13.05.2015, 15:29 • 2. kolo • Michal Šandor

Tipsport: 3.57 1.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

7:6

Tentokrát už Šafářová na Rumunku nestačila a po téměř dvou a půl hodinách slaví postup do třetího kola turnaje WTA v Římě Alexandra Dulgheruová.

6:6

Znovu musela jít Šafářová skrz druhé podání, ale vše nakonec ustála a my uvidíme tie-break.

6:5

Je tomu skutečně tak. Rumunská tenistka se čistou hrou ujímá vedení 6:5 a má jistý minimálně tie-break.

5:5

Výhodu navíc proměňuje ve srovnání stavu na 5:5.

5:4

Do třetice všeho dobrého pro Lucku, která vzala své soupeřce servis a snižuje na 5:4. Drama pokračuje.

5:3

Tuhle příležitost si rumunská tenistka vzít nenechala, bere své sokyni servis a za stavu 5:3 půjde servírovat na ukončení zápasu!

4:3

Výhodu následně Rumunka proměňuje v zisk sedmého gemu třetí sady.

3:3

Lucie sice musela jít přes druhý servis, ale celou situaci nakonec zvládla a srovnáním na 3:3 se definitivně vrátila do zápasu.

3:2

Také se tak stalo a česká tenistka se vrací zpět do zápasu! Navíc bude podávat.

3:1

Předchozí zaváhání ale česká hráčka napravuje esem z druhého podání. Tenisový kanárek tak určitě nezazpívá.

3:0

Je tomu skutečně tak, čistou hrou Alexandra stvrzuje brejk a vede už 3:0 ve třetím setu.

2:0

Ovšem ten druhý už proměňuje, ujímá se vedení 2:0 ve třetím setu a navíc půjde podávat.

1:0

Přes drobné zaškobrtnutí získává Rumunka první hru třetí sady pro sebe.

6:4

Hned ten první Dulgheruová využívá, vítězí ve druhé sadě 6:4 a o vítězce tak rozhodne třetí set!

5:4

Hned ten první rodačka z Bukurešti proměnila a čistou hrou se ujala vedení 5:4 ve druhém setu.

4:4

Je to tady! Šafářová musela jít znovu přes druhý servis a toho Alexandra využila bez zbytku. Srovnáno na 4:4.

3:4

Tuto šanci už Lucie Šafářová nepustila, brejkbol proměnila a ujímá se vedení 4:3 ve druhé sadě!

3:3

Ovšem poslední brejkbol smazat nedokázala a Alexandra se vrací zpět do druhého setu!

2:3

Je tomu skutečně tak. Po delší době se Rumunce povedla čistá hra a zůstala tak Lucii na dostřel.

1:3

Šafářová přes menší komplikace potvrzuje brejk a vede už 3:1 ve druhé sadě.

1:2

Alexandra sice statečně bojovala v této hře, ale nic platné jí to nebylo. Šafářová si bere zpět svůj ztracený servis, opět brejkla svoji soupeřku a ujímá se vedení 2:1 ve druhém setu.

1:1

Svoji první šanci Rumunka záhy využívá a srovnává stav na 1:1 ve druhém setu.

0:1

Hned ten první Lucie využívá a hned na úvodu druhého setu bere své soupeřce podání!

1:6

Hned ten první rodačka z Brna proměnila a vítězí v první sadě poměrem 6:1!

1:5

Lucie Šafářová využívá i tuto šanci, bere své soupeřce další servis a ujímá se vedení 5:1 v prvním setu.

1:4

Lucie Šafářová čistou hrou potvrzuje brejk a vede už 4:1 v úvodní sadě.

1:3

Dulgheruová si musela pomoct druhým servisem, čehož Lucie využila a dostává se do trháku 3:1.