0:3

konec (0:1)

05.05.2015, 14:00 • Bělinka • Tomáš Kučera, Lukáš Jasoněk

Tipsport: 4.25 5.0 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání skončilo výhrou Liberce 0:3. Hosté potvrdili roli favorita, jelikož za Slovácko nastoupil dorost U19. Slovan navýšil ve druhém poločase skóre brankou Frimmela a za dvě minuty přidal třetí zásah Machuča. Domácí celek moc neprověřil brankáře Koláře. (15:47:41)

90+1

90+1

Po centru Franiče ještě hlavičkoval z výhodné pozice Polívka vedle pravé tyče.

90

Sudí Dubravský nastaví ve druhém poločase jednu minutu.

89

Ndiaye dostal ideální přihrávku do vápna, místo střely se mu však míč zamotal mezi nohami, Slovácko nedokázalo dostat balon z pokutového území, nakonec akce skončila faulem hostujícího hráče, jenž se pokusil o nůžky.

88

Kaiser přiťukl míč Ndiyaemu, který vystřelil, střelecký pokus však postrádal razanci.

87

Pavel Šmatelka vystřelil zpoza vápna, střela se mu však nepovedla a skončila mimo branku Slovanu.

86

Domácí obrana nadvakrát s problémy dostala balon mimo velké vápno.

86

Hostující hráči si balon předávali před pokutovým územím, nakonec centroval Franič a Červinka byl nucený balon prodloužit rukou na roh.

84

Martin Franič centroval do malého vápna, kde byl připravený Červinka a balon chytil do koše.

82

Slovan zahrál roh nakrátko, následný centr odvrátili fotbalisté v bílých dresech.

81

Utkání se jen už dohrává z povinnosti, o výsledku je víceméně rozhodnuto.

79

Tomáš Polívka dloubákem chtěl vysunout do vápna svého spoluhráče, přihrávka byla příliš dlouhá a balon směřoval k Červinkovi.

76

Liberec chtěl střídat pátého hráče, místo Kaisera, ale bohužel jej nemají uvedeného na soupisce a na hřiště musí putovat zpátky Kaiser.

73

Bláha centroval z rohového praporku a na zadní tyči hlavičkoval nový muž Polívka, Červinka jeho pokus zneškodnil.

71

Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Rezek, přichází Šmatelka.

70

Liberec má velkou územní převahu, zatím další branky z kopaček hostujících hráčů nepřicházejí.

68

Dvojí střídání Slovanu. Calazanse vyměnil Tabeira a Machuču vystřídal Polívka.

67

Machuča přenechával před vápnem balon Calazansovi, který vyslal technickou střelu, kterou chytil Červinka.