Kvalifikace ME

Slovensko – Lotyšsko

22:23

konec (16:10)

02.05.2015, 18:00 • Športová hala Na Zábraní, Hlohovec, Slovensko • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.45 10.0 3.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59

Posledná sekunda do konca, Kupčo bude ešte hádzať 9m hod, obranú múr však z uhla asi neprepáli. (22:23)

58

Szücs je vylúčení za predchádzajúci faul, Lotyšsko tak hrá presilovku. (21:22)

58

Do našej brány išiel proti sedmičke Žernovič, gólu však zabrániť nedokázal! Prehrávame o jeden gól a hráme v oslabení. (21:22)

58

Szücs nedovolene fauloval a je tu sedmička pre Lotyšsko! (21:21)

56

Brankár Lotyšska teraz výborne zasiahol proti strele nášho reprezentanta! Náš súper ide do rýchleho brejku. (20:20)

56

Budeme hrať presilovku! Kristopans dostáva dve minúty, môžme tak strhnúť vedenie na našu stranu. (20:20)

53

Hruščák trafil po nádhernej strele len pravú tyčku brány nášho súpera – Lotyšska! (19:19)

52

Vylúčenie na strane Lotyšska! Szücs vybojoval faul a tak sa hra na chvíľu v počte hráčov na palubovke vyrovná, potom nasleduje naša presilovka. (19:18)

51

Navyše, je teraz náš hráč Miroslav Volentics vylúčený a Lotyši získavajú presilovku na dve minúty! (19:17)

51

Kuksa chytá Rábekov pokus zo sedmičky! Lotyšsko tak neinkasovalo a môže ísť do útočnej akcie. (19:17)

50

Rozhodcovia pískajú faul na nášho hráča, bude to 7m hod pre náš tím! (19:17)

48

Hruščák teraz napálil loptu len do brvna brány Lotyšska! Do rýchleho protiútoku ide náš dnešný súper! (19:16)

47

Zechmeister teraz oslabuje náš tím na dve minúty, Lotyšsko má tak ideálnu šancu znížiť náš gólový náskok. (19:15)

46

My však v bráne máme Puteru, ktorý opäť náš tím podržal skvelým zákrokom! Môžme tak skúsiť ísť do rýchleho brejku. (19:15)

44

Teraz tu bol rýchly brejk nášho súpera, Putera vytiahol ďalší výborný zákrok! Aj náš brankár má zatiaľ podiel na tom, že sme vo vedení. (19:15)

39

Pavlovics navyše premieňa sedmičku a znižuje náskok nášho tímu! (18:12)

38

Vylúčenie na našej strane, Lotyšsko si zahrá po vylúčení Volenticsa dve minúty presilovú hru! (18:11)

34

Putera teraz skvelým zákrokom podržal náš tím pri strele Pavlovicsa! (17:11)

33

Kristopans po faule na neho vybojoval presilovku pre Lotyšsko, potrestaním hráčom na našej strane je Kucharik! (17:10)

Oba tímy sú už spolu s rozhodcami späť na palubovke, druhý polčas sa tak čoskoro začne!

29

Krátko pred koncom získavame presilovku o dvoch hráčov, ktorá však moc dlho trvať nebude! (15:10)

28

Oliver Rábek bezpečne premieňa aj tento 7m hod a dostávame sa do vedenia o 5 gólov! (15:10)

28

Získavame 7m hod po faule pred bránou nášho súpera! (14:10)

28

Teraz však získava náš tím presilovú hru! Už sme rozostavení pred bránou Lotyšska. (14:10)

27

Náš tréner Zlotán Heistera dostáva za protesty pri Lotyšskom góle žltú kartu! (14:9)

24

Kupčo teraz oslabuje náš tím, pretože dostáva trest na dve minúty. Uvidíme, ako pôjde táto presilovka nášmu súperovi. (13:8)

20

Druhé vylúčenie na strane Lotyšska, krátka presilovka o dvoch hráčov pre našich reprezentantov! (12:8)

19

Navyše tu je aj vylúčenie na strane Lotyšska, budeme tak hrať presilovú hru! (12:8)

19

Oliver Rábek bezpečne premieňa 7m hod a náš náskok narastá. (12:8)

19

Volentics vybojoval 7m hod pre našu reprezentáciu! (11:8)

15

Kugis teraz perfektne zasiahol pri strele nášho Rábeka! Lotyšsko vyráža do rýchleho brejku! (9:6)

13

Szücs je potrestaný za faul a posedí si dve minúty na trestnej lavici! Presilovka pre Lotyšsko! (9:4)

6

Putera teraz skvelo zasiahol proti strele a navyše založil protiútok našich reprezentantov! (5:2)

2

Skvelá strela na našu bránu od Lotyšského hráča, náš brankár Putera však predviedol výborný zákrok. (0:0)

Národné hymny práve dozneli, zápas sa čo nevidieť začne!

22:23

Slovensko: Žernovič, Putera, Briatka, Cigáň, Ďuriš, Hruščák, Kopčo, Kucharik, Kysel, Mikéci, Pekár, Rábek, Slaninka, Szücs, Volentics, Zechmeister

Lotyšsko: Borodovskis, Dude, Ermanis, Kirsteins, Kreicbergs, Kristopans, Kugis, Kuksa, Libergs, Lilienfelds, Pavlovics, Trifanovs, Tuminskis, Turkupols, Versakovs

Rozhodčí: Jan Erik Leandersson, Mikael Lindroos (obaja FIN)