Kvalifikace ME

Slovensko – Lotyšsko

22:23

konec (16:10)

02.05.2015, 18:00 • Športová hala Na Zábraní, Hlohovec, Slovensko • Miroslav Revaj sk

Tipsport: 1.45 10.0 3.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Totálne zbabraný druhý polčas znamená, že sme tento zápas prehrali o jeden gól 22:23, pritom po prvom polčase sme viedli 16:10! To znamená, že sme v druhom polčase dali len 6 gólov a náš súper ich dal 13 a to nebyť nášho brankára Puteru, mohlo to byť aj horšie. Práve brankára Puteru a Hruščáka by som označil za našich najlepších hráčov, v druhom polčase zlyhala tímová práca a tak ani v tomto zápase nezískavame žiaden bod do tabuľky a tak naše trápenie v tejto kvalifikácii, ale pomaly aj v celej mužskej hádzanárskej reprezentácii trvá naďalej!

To je už z tohto on-line textového prenosu všetko! Všetkým Vám prajeme pekný zvyšok soboty, dovidenia a dočítania pri ďalších športových prenosoch na športovom portáli onlajny.eu! (19:42:16)

60

Koniec zápasu. (22:23)

59

Posledná sekunda do konca, Kupčo bude ešte hádzať 9m hod, obranú múr však z uhla asi neprepáli. (22:23)

59

Do konca zápasu ostáva už len 30 sekúnd a prehrávame o jeden gól! Odvolali sme brankára a snažíme sa o vyrovnanie! (22:23)

59

Hruščákovi sa podarilo vyrovnať, dopredu však opäť ide na´š súper! (22:22)

58

Szücs je vylúčení za predchádzajúci faul, Lotyšsko tak hrá presilovku. (21:22)

58

Do našej brány išiel proti sedmičke Žernovič, gólu však zabrániť nedokázal! Prehrávame o jeden gól a hráme v oslabení. (21:22)

58

Szücs nedovolene fauloval a je tu sedmička pre Lotyšsko! (21:21)

58

Kristopans je späť na palubovke, Lotyšsko hrá v plnom počte a dostáva sa do útoku. (21:21)

57

Našťastie sa teraz dostal do úniku Hruščák a vyrovnať stav stretnutia! (21:21)

57

Počas našej presilovky sa po rýchlom brejku podarilo Lotyšsku skórovať a dostať sa do vedenia o jeden gól. (20:21)

56

Brankár Lotyšska teraz výborne zasiahol proti strele nášho reprezentanta! Náš súper ide do rýchleho brejku. (20:20)

56

Budeme hrať presilovku! Kristopans dostáva dve minúty, môžme tak strhnúť vedenie na našu stranu. (20:20)

56

Naši chlapci sa teraz držia pred bránou Lotyšska, do zakončenia sa však dostať nemôžu. (20:20)

55

Pavlovics sa teraz podarilo z útočnej akcie vyrovnať, pomaly sa dostávame do samého záveru tohto zápasu. (20:20)

54

Oddychový čas, ktorý si vyžiadali Lotyši sa už skončil, dopredu ide teraz práve náš súper. (20:19)

54

Oddychový čas hostí. (20:19)

54

V záverečných sekundách našej skrátenej presilovky sa podarilo uvoľniť Mikécimu a krásne skórovať! Dostávame sa do vedenia o jeden gól! (20:19)

53

Hruščák trafil po nádhernej strele len pravú tyčku brány nášho súpera – Lotyšska! (19:19)

22:23

Slovensko: Žernovič, Putera, Briatka, Cigáň, Ďuriš, Hruščák, Kopčo, Kucharik, Kysel, Mikéci, Pekár, Rábek, Slaninka, Szücs, Volentics, Zechmeister

Lotyšsko: Borodovskis, Dude, Ermanis, Kirsteins, Kreicbergs, Kristopans, Kugis, Kuksa, Libergs, Lilienfelds, Pavlovics, Trifanovs, Tuminskis, Turkupols, Versakovs

Rozhodčí: Jan Erik Leandersson, Mikael Lindroos (obaja FIN)