Elba DDM Ústí nad Labem – HBC Plzeň

0:1

konec (0:0, 0:1, 0:0) Stav série: 0:3

02.05.2015, 16:00 • Čtvrtfinále • Info o důležitých událostech (Jan Melichar)

Hosté zvládli toto utkání nakonec vyhrát tím nejtěsnějším rozdílem, a po výhře 3:0 tak postupují do dál. Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování. (18:00:36)

45:00

44:53

Soukup (UNL) navíc dostává dvě minuty za hrubost.

44:39

Kváš (UNL) dostává dvě minuty za hrubost, šance domácích na vyrovnání se rapidně zmenšují.

43:05

Utkání se pomalu blíží ke svému konci, domácí stále prohrávají o jednu branku. Nyní si berou oddechová čas!

37:11

Poláček (UNL) dvě minuty za hrubost.

30:01

Ve druhé třetině jsme viděli několik drsných faulů, a také jednu branku, kterou vstřelil hostující Krch. Díky němu vedou hosté a mají nakročeno k postupu do semifinále.

30:00

28:32

V rukavičkách se tedy rozhodně nehraje. Dvouminutový a osobní desetiminutový trest dostává za naražení zezadu Jiří Benedikt (PLZ).

27:55

Ondřej Malý (PLZ) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

26:34

Za ošklivý faul je vyloučen na 5 minut a do konce Langthaler (UNL) – oficiální verdikt zní zásah do oblasti hlavy a krku. Trest odpyká Baxa.

23:09

Plzeň právě vstřelila branku!
MARTIN KRCH nahodil míček od modré čáry, to Bandovi propadlo až do brány, a hosté se tak radují z vedení 1:0! Asistence: Daniel Pejchar, Erik Polívka

16:33

Langthaler (UNL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

15:40

Hned v úvodu třetí třetiny se ocitl v obrovské šanci Soukup, avšak napoprvé minul, z druhého pokusu dokonce trefil tyč!

15:01

V první třetině jsme měli možnost vidět poměrně dost vyloučených, avšak branka žádná bohužel pro diváky nepřišla.