HC Kert Park Praha – HBC Kladno

1:4

konec (0:1, 0:2, 1:1) Stav série: 0:3

02.05.2015, 16:00 • Praha - Lužiny • Čtvrtfinále • Jan Švestka

Třetí třetinu vyhrálo Kladno na střely 20:10 a v poklidu dotáhlo zápas do vítězného konce. Kert Středočechy v prvním dějství přehrál, ale inkasoval první gól a musel dotahovat. Postupem času Kladno přebralo otěže a došlo si pro výhru 4:1 v zápase a 3:0 v sérii. hostům pomohla lepší kondice a přesnější muška. pro tuto sezónu se z Lužin loučím a přeji příjemný zbytek prodlouženého víkendu. (17:46:11)
Kert Park Praha se rozloučil se sezónou. Kladno jde do semifinále.

45:00

44:50

Závěr se dohrává v rekreačním tempu.

44:00

Poslední minuta utkání začíná. Tedy pokud se Kertu nepovede zázrak.

43:46

Kert v plném počtu.

42:15

Šícha (KLA) se dral do zakončení, na poslední chvíli hasili Kuna s Michetschlägerem.

41:46

Skalník (KERT) jde ven za sekání.

40:45

Teď puk poskakoval před Gerlichem, nikdo z kladenských naštěstí pro domácí nebyl poblíž.

40:40

Pěkná vybíjená, Kunova střela šla na bránu, ale v cestě stál spoluhráč.

39:46

Kert Park právě vstřelil branku!
Těsně po přesilovce prostřelil Jirotku DAVID ROZENBERG. Asistence Tomáš Fejfar.

39:42

5 na 5.

39:09

5 na 4.

38:25

Martin Kruček hezky našel jednoho ze spoluhráčů (vypadalo to na Häuslera) před bránou, ten se ke střele nedostal a ještě šlápnul na hůl Jirotky a upadl.

37:42

Kert bude hrát přesilovku 4 na 3. Ven jde Dědič za sekání.

37:24

Kladno právě vstřelilo branku!
Krátce po vhazování se při hře 4 na 4 prosazuje RADIM ŠTĚPÁNÍK. Bez asistence.

37:09

Rychlíka Příhodu u mantinelu zastavil nedovoleně domácí Myslivec a jde si sednout na trestnou lavici. Příhoda oplácel a dostává dvě minuty za hrubost.

35:50

Schnaubelt (KLA) oběhl bránu a zakončil, Gerlich pozorný.

35:13

útočnou akci domácích zastavuje Jirotka.

1:4

Branky a nahrávky: 40. Rozenberg (Fejfar) – 5. Kohout, 18. Nosek (Příhoda), 29. Špaček (Pospíšil), 38. Štěpáník

HC Kert Park Praha: Gerlich (Sup) – Rozenberg, Zörkler, Michetchläger (C), Kuna, Skalník – Kruček M., Myslivec, Kočka – Kruček J., Hradecký, Fejfar – Zucker, Häusler, Martínek

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Kudela, Pospíšil, Příhoda, Soukup, Dědič (C), Šícha, Hnízdil M., Jelínek – Špaček, Hnízdil D., Štěpáník – Nosek, Šrámek, Pražák – Ogurčák, Schnaubelt, Kohout – Vondrák

Rozhodčí: Řezníček, Havelka