3:2

konec (1:0)

02.05.2015, 10:15 • Pod Vinicí, Pardubice • Lukáš Ouředník

Tipsport: 1.85 3.2 3.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes to byl tedy opravdu málo kdy vídaný zápas. Domácí vedli a měli zápas pod kontrolou, aby Ústí během tří minut otočilo, ale po vyloučení Melunoviče patřil závěr pro změnu domácím, jmenovitě Filipu Kopřivy, který nejprve v 87. minutě vyrovnal, aby v 90. strhl vlnu euforie na domácí stranu a uzavřel na konečných 3:2! (12:12:16)

90+2

90+1

Nastavují se dvě minuty.

90

Změna u hostů, když Michala Pavlatu nahradil Tomáš Smola.

90

Pardubice právě vstřelily branku! Tak to je neuvěřitelné! Domácí pokračovali v tlaku a svoji přesilovku zužitkovali k obratu, když se po několika centrech do vápna prosadil tentokrát nohou opět FILIP KOPŘIVA! – 3:2

87

Pardubice právě vstřelily branku! Po rohovém kopu se míč dostal na zadní tyči opět k vysokému stoperovi domácích FILIPU KOPŘIVOVI, který nechytatelnou hlavičkou vyrovnal na 2:2!

87

Gólovou hlavičku Kopřivy do šibenice zázračně vyškrábl Zacharda na roh!

87

Domácí mají hosty pod zámkem.

85

Před Klátilem nyní odkopl na poslední chvílí míč na roh Vaněk, ale roh z toho k údivu všech není...

83

Míč ale kopl do autu a tak domácí vhazují.

83

Domácím nyní útočná akce nevyšla a tak rozehrává Zacharda.

80

Neskutečný závar před hostující brankou. Nejprve se Zacharda nedostal přes vysokého Kopřivu k míči, ten se dostal k Pospíšilovi, který ho nohou posílal do branky, kde však na brankové čáře hosty zachránil jeden z obránců a hlavou míč odvrátil!