02.05.2015, 15:30 • Veltins Arena, Gelsenkirchen • Daniel Kinc

Tipsport: 1.98 3.44 4.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše a já Vám přeji pěkný zbytek dne. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (17:38:21)
Střely celkem – 20:15
Střely na branku – 6:7
Rohové kopy – 5:4
Fauly – 14:14
Je konec! Zatímco na hostující straně panuje obrovský smutek, tak na domácím trávníku propukla velká radost z obratu. Ve druhém poločase se nejprve trefil pěknou křižnou ranou Kostić, ale v 78. minutě vyrovnal Huntelaar a v 88. minutě si vlastní branku vstřelil Klein. Domácí si tak připisují důležité vítězství v boji o Evropskou ligu, zatímco hosté se výrazně přiblížili k sestupu.

90+3

90+2

Stuttgartu už nezbývá příliš mnoho sil a zápas se chýlí ke konci.

90+1

Hosté měli k dispozici možná poslední přímý kop, ale jeho exekuce se nevyvedla.

90

Budou se nastavovat 3 minuty!

Florian KLEIN - 3:2

89

Schalke právě vstřelilo branku!
Velký obrat je dokonán. Domácí stále svírali svého soupeře. Centr z levé strany se dostal až k volnému Boatengovi, jehož střelu si do vlastní sítě srazil FLORIAN KLEIN. Hostující brankář neměl šanci zasáhnout – 3:2!

88

Hřiště opouští Harnik, kterého nahrazuje Romeu.

87

Následně se dostal Draxler do velké šance, ale z úhlu minul střelou na bližší tyč.

86

Přihrávka Draxlera na Boatenga nemířila přesně.

84

Huntelaar se dostal k hlavičce, které však chyběla potřebná razance.

83

Rohový kop pro Schalke.

82

Domácí se znovu usadili na polovině hostů, ale ti už myslí především na bránění a nepouští domácí do další šance.

80

Vůbec prvním hráčem zápasu potrestaným žlutou kartou je Huntelaar.

79

Hosté znovu střídají. Hřiště opouští Kostić, kterého nahrazuje Werner.

Klaas-Jan HUNTELAAR - 2:2

3:2

konec (1:1)

Branky: 9. Huntelaar, 78. Huntelaar (K-P. Boateng), 89. Klein (vla.) – 22. Harnik (Ginczek), 52. Kostić (Ginczek)

Karty:   80. Huntelaar (SCH)

FC Schalke 04: Fährmann – Höwedes (C), Matip, Nastasić, Aogo – Neustädter, Goretzka (72. Meyer) – Farfán (57. Draxler), Choupo-Moting (63. K-P. Boateng), Sané – Huntelaar.
Náhradníci: Wellenreuther – Barnetta, K-P. Boateng, Draxler, Friedrich, Kolašinac, Meyer.

VfB Stuttgart: Ulreich – Schwaab, Baumgartl, Niedermeier, Klein – Die, Gentner (C) – Harnik (88. Romeu), Maxim (70. Didavi), Kostić (79. Werner) – Ginczek.
Náhradníci: Kirschbaum – Haggui, Ibišević, Didavi, Romeu, Sakaj, Werner.

Rozhodčí: Felix Zwayer