Rakouský pohár

RZ Pellets Wolfsberger AC – FK Austria Vídeň

0:3

konec (0:0)

29.04.2015, 20:30 • Lavanttal Arena, Wolfsberg • Semifinále • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.7 2.94 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

James HOLLAND - 0:3

72

Austria právě vstřelila branku!
Třetí neubráněný roh v rozmezí osmi minut! To už je na ručník. Míč se odrazil ke střídajícímu JAMESI HOLLANDOVI, který nejspíše definitivně pojistil postup Vídeňských do finále.

Mario LEITGEB - 0:2

67

Uplynuly sotva tři minuty a domácí znovu nezvládli ubránit rohový kop, to je hodně studená sprcha! Nejvýše se všech vyskočil MARIO LEITGEB a nedal Dobnikovi šanci.

Lukas ROTPULLER - 0:1

64

Ano, skutečně je tomu tak! Domácí defenzíva neskutečně zaspala a nechala míč dojít k LUKASI ROTPULLEROVI, který z bezprostřední blízkosti nezaváhal.