Rakouský pohár

RZ Pellets Wolfsberger AC – FK Austria Vídeň

0:3

konec (0:0)

29.04.2015, 20:30 • Lavanttal Arena, Wolfsberg • Semifinále • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.7 2.94 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Papírové předpoklady se nenaplnily, Austria Vídeň postupuje do finále poháru, v němž se utká s Red Bullem Salzburg, po jednoznačném výsledku 3:0. Hosté se třikrát prosadili v rozmezí osmi minut a všechny góly vstřelili z rohových kopů – autory branek jsou Rotpuller, Leitgeb a střídající Holland. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (22:21:54)

90+3

90+2

Oussale se ještě snaží něco vymyslet, na postupu Austrie do finále to však už nic nezmění.

90+1

Nastavovat se budou tři minuty.

90

Už se rozběhla poslední minuta základní hrací doby, Lavanttal Arena se začíná pomalu vyprazdňovat.

88

Je tu poslední střídání dnešního zápasu, Kvasina nahrazuje velmi aktivního Gorgona.

87

Lindner si po dlouhé době sáhl na míč a okamžitě jej dlouhým nákopem poslal zpět na polovinu Wolfsbergu.

86

Austria měla k dispozici volný přímý kop z nějakých dvaceti metrů a exekuce se ujal Gorgon, který mířil jen těsně nad břevno!

84

Domácí kombinují, ale nikam už se neženou. Zápas pomalu, ale jistě spěje ke konci.

83

Střídá i Austria, Mader si zahraje posledních pět minut místo Grünwalda.

81

Strontiho přihrávka nebyla příliš přesná a míč skončil v autu.

80

Hrstka příznivců Austrie se nyní na jinak zkoprnělém stadionu stará o důstojnou atmosféru, u míče je střídající Oussale.

78

Poslední střídání RZ, Berger na hrací ploše nahradí Tschernegga.

77

Čtvrthodinka zbývá do konce a míč je na obranné polovině Wolfsbergu. O osudu utkání je zřejmě rozhodnuto.

75

WAC podruhé střídá, ze hřiště odchází Standfest, který uvolní místo na place Oussalemu.

74

Hráči Austrie jsou při chuti a stále kombinují, domácí by se už nejraději viděli ve sprchách.

James HOLLAND - 0:3

72

Austria právě vstřelila branku!
Třetí neubráněný roh v rozmezí osmi minut! To už je na ručník. Míč se odrazil ke střídajícímu JAMESI HOLLANDOVI, který nejspíše definitivně pojistil postup Vídeňských do finále.