29.04.2015, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 4.95 3.65 1.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Sudí přidá tři minuty.

90

Poslední střídání Chelsea. Za potlesku fanoušků hostů odchází Cesc Fàbregas, poslední okamžiky si zahraje John Obi Mikel.

88

Další změna hostů, Eden Hazard má odehráno, na poslední minuty nastupuje Juan Cuadrado.

84

Přichází zmíněné střídání, dolů jde Willian, do zápasu se zapojuje Kurt Zouma.

RAMIRES - 1:3

83

Chelsea právě vstřelila branku!
Parádní trefa a už je to 1:3! Po autovém vhazování se k míči dostal Fàbregas, prohlédl si situaci, poslal zpětnou přihrávku na hranici vápna, odkud RAMIRES poslal pod břevno nechytatelnou bombu!

John TERRY - 1:2

79

Hosté jdou do vedení! Po centru od rohového praporku hlavičkoval Cahill, Schmeichel pouze vyrazil před sebe a JOHN TERRY zblízka dorazil míč do sítě!

77

Poslední změna domácích, Jamieho Vardyho nahradil Riyad Mahrez.

63

Drogba má v druhé půli velký útočný apetit. Nyní pálil z velice ostrého úhlu a moc nescházelo, aby míč skončil za Schmeichelem!

49

A už mohla Chelsea vést! Drogba dostal ideální místo na střed vápna, mohl i dobře zamířit, jenže poslal míč vysoko nad branku!

Didier DROGBA - 1:1

48

No vida a už je srovnáno! Chelsea vstoupila do druhé půle tím nejlepším možným způsobem a po Ivanovićově pasu srovnal střelou po zemi DIDIER DROGBA!

Marc ALBRIGHTON - 1:0

45+3

Leicester právě vstřelil branku! Tak ne, máme tu gól, domácí jdou do vedení! Vardy potáhl po levé straně, přízemním centrem našel nabíhajícího MARCA ALBRIGHTONA a ten využil toho, že obránci Chelsea nedokázali míč odkopnout. Vystřelil do protipohybu všech a míč zaplul za Čecha.

45

Budou se nastavovat tři minuty.

41

Obrovský závar před Čechem. Ten se nejprve musel natáhnout až k tyči, aby vyškrábl jedovatý pokus Koncheskyho a poté mu ještě vypomohl Cahill dobrým postavením a blokem.

36

Paul Konchesky tvrdě sestřelil Ramierse a stal se prvním hráčem, který obdržel žlutou kartu.

24

Trable domácích pokračují, už ve 24. minutě musí podruhé střídat. Nyní pro zranění odstupuje Robert Huth, do hry jde Ritchie De Laet.

19

Domácí musí střídat. Pro zdravotní problémy odchází Andy King, místo něj nastupuje Matthew James.

1:3

konec (1:0)

Branky: 45+3. Albrighton (Vardy) – 48. Drogba (Ivanović), 79. Terry (Cahill), 83. Ramires (Fàbregas)

Karty:   36. Konchesky (LEC)

Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 6:7.

Leicester City: Schmeichel – Albrighton, Wasilewski, Huth (24. De Laet), Morgan (C), Konchesky – Drinkwater, Cambiasso, King (19. James) – Ulloa, Vardy (77. Mahrez).
Náhradníci: Schwarzer – De Laet, Hammond, James, Mahrez, Wood, Kramarić.

Chelsea FC: Čech – Ivanović, Cahill, Terry (C), Azpilicueta – Fàbregas (90. Mikel), Matić – Ramires, Willian (84. K. Zouma), E. Hazard (88. Cuadrado) – Drogba.
Náhradníci: Courtois – Luís, K. Zouma, Aké, Oscar, Mikel, Cuadrado.

Rozhodčí: Mark Clattenburg – Simon Beck, Jake Collin