28.04.2015, 20:00 • Camp Nou, Barcelona • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.03 24.0 54.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

Rozhodčí nastaví pouhou jednu minutu.

76

Poslední střídání Getafe. Pomalým krokem odešel Pedro León, závěrečné minuty si zakope Sergio Escudero.

71

Getafe bylo blízko snížení. Hinestroza se i přes těsnou obranu dostal k zakončení, jen tak lehce postrčil míč na branku, ten se ale zastavil o tyč!

68

Poslední změna v dresu Barcelony. Za potlesku tribun odchází Dani Alves, zahraje si Martin Montoya.

66

Málem to bylo 7:0. Na levém křídle se do zakončení nacpal Neymar, jeho střela byla sražena k Suárezovi a jeho volej prosvištěl nad břevnem!

65

Hosté střídali, Juana Rodrígueze nahradil Alex Felip.

59

Druhá změna v dresu Barcelony. Xavi Hernandez končí, nastupuje Pedro Rodríguez.

49

Getafe střídá, odchází Babá Diawara a do hry vstupuje Ivi López.

Lionel MESSI - 6:0

47

Barcelona právě vstřelila branku!
Lepší vstup do druhé půle si Barcelona nemohla přát. LIONEL MESSI dostal ideální přihrávku na pravou stranu, zpracoval si, Lago mu nechal prostor a argentinský šutér poslal do vzdálenějšího horního rohu další gól svého týmu.

46

Domácí udělali do druhé půle jednu změnu, skončil Sergio Busquets, do hry se dostal Sergi Roberto.

43

Blízko gólu byl po Messiho přiklepnutí Adriano Correia, jeho rána přes bránícího Alexise skončila těsně vedle!

Luis SUÁREZ - 5:0

40

Exhibice pokračuje a skóre narůstá. Zprava se míč přes Messiho a patičku Xaviho dostal ze zcela volnému LUISI SUÁREZOVI a ten křížnou ranou obstřelil Guaitu – 5:0.

XAVI - 4:0

30

A vskutku. Na hostující branku se řítil další útok, Neymar kousíček za vápnem narazil XAVIMU a ten technickou ranou zamířil na vzdálenější tyč. Guaita se natahoval marně a musel do brány pro čtvrtý míč-

NEYMAR - 3:0

28

A všechny tří útočné megastar Barcelony mají na kontě vstřelenou branku. Lacen ztratil poblíž vápna míč, Suázer posunul do volného prostoru na NEYMARA a ten si v těchto situacích ví rady. Hravě prostřelil Guaitu a upravil na 3:0.

Luis SUÁREZ - 2:0

25

No vida, a z protiútoku je to 2:0. Lionel Messi měl na pravé straně spoustu času na centr, LUIS SUÁREZ si naběhl mezi dva obránce a skvěle se položil do voleje. Špičkou kopačky umístil míč mimo Guaitův dosah – tohle byla opravdu povedená trefa!

Perfektní zákrok Brava:

15

Obrovská šance hostů na srovnání. Zničehonic se Hinestroza dostal k míči, všiml si, že je Bravo venku z branky a pokusil se jej přehodit. Bravo se musel bleskurychle vrátit a míč jen tak tak na brankové čáře vyrazil!

14

Xavi od rohového praporku nacentroval na Rafinhu, ten hlavičkoval zcela nekrytý a zamířil pouze kousíček nad!

Lionel MESSI - 1:0

9

LIONEL MESSI je zjevně fanouškem Antonína Panenky, neboť zvolil jeho dloubák a míč se snesl do sítě Getafe. Barcelona vede 1:0.

Faul ve vápně

8

Penalta pro Barcelonu. Suárez dostal přihrávku na střed, pronikal do vápna a na hranici upadl po souboji s Arroyem. Rozhodčí okamžitě pískal!

6:0

konec (5:0)

Branky: 9. Messi (pen.), 25. L. Suárez (Messi), 28. Neymar (L. Suárez), 30. Xavi (Neymar), 40. L. Suárez (Xavi), 47. Messi (L. Suárez)

FC Barcelona: Bravo – Dani Alves (68. Montoya), Bartra, Mathieu, Adriano – Xavi (C) (59. Pedro), Busquets (46. Roberto), Rafinha – Messi (C), L. Suárez, Neymar.
Náhradníci: ter Stegen – Montoya, Mascherano, Rakitić, Iniesta, Roberto, Pedro.

Getafe CF: Guaita – Arroyo, Alexis, Valázques, Lago – Lacen, J. Rodríguez (65. Felip) – León (C) (76. Escudero), Buendía, Hinestroza – Babá (49. Ivi).
Náhradníci: López – Naldo, Escudero, Vigaray, Astray, Felip, Ivi.

Rozhodčí: David Fernández – Raúl Cabañero, Jorge Canelo