konec (0:0, 1:0, 1:1)

27.04.2015, 15:30 • David Soumar

To je z dnešního duelu vše. Do další bitvy českých sledge hokejistů na tomto šampionátu se s vámi loučím. Na shledanou. (17:22:54)
Nejlepší hráči zápasu: Sudo (JPN) a Geier (CZE).
Češi druhý zápas ve skupině zvládají, Japonce po boji poráží 2:1. Obě branky obstaral Geier, který si nyní společně se svým týmem může po zásluze vyslechnout českou hymnu.

Statistiky zápasu:
Střely – 17:10
Trestné minuty – 6:8

45:00

44:40

Další nepovedená rozehra. V tomto případě se icingem provinili hokejisté z Asie.

44:26

Japonsko jen nahazuje, kotouč mají Češi.

44:14

Češi se berou time-out. Po něm se bude vhazovat ve střední třetině, takže se dá očekávat, že se Nagase vrátí do branky.

43:50

Šafránek poslal kotouč těsně vedle prázdné branky. Nicméně se ale hraje v japonském pásmu.

43:32

Nagase zůstává na střídačce! Japonci to zkusí v šesti.

43:32

Japonsko si bere oddechový čas.

43:15

O kotouč se bojuje v rohu japonské třetiny. Taková situace Čechům vyhovuje.

42:47

Krupička dokázal vyvézt puk ze třetiny, a dokonce i vypálil. Nagaseho branku však minul.

42:20

Japonci už jsou natlačeni v našem pásmu. Jediným výsledkem jejich snažení bylo ale další zakázané uvolnění borců ze středu Evropy.

41:55

Zakázané uvolnění České republiky.

41:25

Češi vybojovali vhazování před Nagasem. Naši reprezentanti budou v závěru zápasu hájit těsné vedení.

Masaharu KUMAGAI - 2:1

40:38

Japonsko právě vstřelilo branku!
Japonsko snižuje na rozdíle jediné branky, o vítězi ještě nemusí být rozhodnuto. MASAHARU KUMAGAI využil svou přesně mířenou střelou z mezikruží japonskou přesilovku. Asistence: Satoru Sudo.