Juniorská liga

FK Třinec – FC Hradec Králové

3:1

konec (0:0)

16.04.2015, 17:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2000 míst) • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek)

: 2.23 4.2 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

87

Zahraje si ještě také Radovan Melecký, který na hřišti pro poslední minuty vystřídal Dawida Martynka. Do konce utkání zbývá s nastavením okolo pěti minut.

72

Hosté potřetí v zápase střídají. Ze hry byl stažen Filip Zorvan a na jeho místo nastoupil Matěj Ptáček. Střídali také domácí a Davida Králíčka nahradil Tomáš Pustka.

54

Lacina střílel z nadějné pozice po sklepnutí od Kayamby jen těsně nad branku. Hosté pak vystřídali. Odešel Petr Schwarz, na hřišti je nový Lukáš Kraják.

46

Hradec Králové střídal pouze jednou. Ze hry odešel Vojtěch Heger a nahradil ho David Lacina.

46

Domácí třikrát vystřídali. Do druhého poločasu vyběhli Pavol Zimka, Marek Gajdošík a Tomasz Gomola. Ze hry byli staženi Marek Čelůstka, Pavel Malíř a Tomáš Gavlák.