Ruská Premier Liga

CSKA Moskva – Dynamo Moskva

1:2

konec (1:2)

08.04.2015, 19:30 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.05 3.1 3.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Druhý poločas byl o dobývání hostující branky. Domácí fotbalisté se dostali do několika dobrých šancí, ale ve většině se mezi tři tyče netrefili a když už k tomu došlo, tak narazili na výborného Šunina. Dinamo si díky povedenému prvnímu poločasu vydobylo tři body na půdě CSKA. (21:23:41)

90+4

90+4

Dinamo to zvládne, rohový kop neohrozil Šuninovu branku.

90+3

Poslední šance domácích, kteří mají rohový kop. Ve vápně je také brankář Akinfejev.

Tošić v závěru utkání nastřelil břevno hostující branky.

90+2

Mohlo být vyrovnáno. Tošić se odhodlal z uctivé vzdálenosti ke střele a jeho rána nakonec orazítkovala břevno, od kterého se míč odrazil mimo hřiště.

90+1

Míč mají na kopačkách hosté, kteří s ním jsou ve středu trávníku.

90

Rozhodčí Karasev přidá k prvnímu poločasu tři minuty navrch.

90

Na útočné polovině byl faulován Valbuena a ten s rozehrávkou samozřejmě nikam nespěchá.

89

Od vlastní branky bude odkopávat právě Šunin.

87

Na trávníku se ocitl hostující brankář po souboji s domácím Wernbloomem. Vypadá to, že budou oba hráči v pořádku a bude se pokračovat ve hře.

86

Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Alexej Ionov, přichází Alexandr Kokorin.

Mário Fernandes minul levou tyč jen o kousek.

85

Mário Fernandes se obtočil s míčem a z pravé strany vypálil. Jeho pokus těsně minul levou tyč Dinama.

84

Hra se začíná přiostřovat. Domácí začínají být nervózní.

83

Ionov se ocitl na zemi po zákroku Musi, kterému byl odpískán faul na polovině hřiště.

82

Domácí měli k dispozici další rohový kop. Ten se hráčům CSKA vůbec nepovedl, hosté se ubránili a stále drží jednobrankový náskok.

81

Jerjomenko to zkusil z dálky. Jeho střela po zemi ovšem úspěch neslavila. Šunin si s jeho nepříliš prudkou ránou poradil.

81

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Carlos Strandberg, přichází Kirill Pančenko.

80

Přetažený roh domácích odvrátili hosté daleko od branky.

79

Dinamo se již plně soustředí na obrannou činnost. Domácí jsou sice u míče a tlačí svého soupeře, ale přes dobře pracující obranu Dinama se nemohou prosadit.

78

Centr jednoho z domácích hráčů z pravé strany byl přetažen a skončil až v zámezí.

77

Domácí čas pomalu, ale jistě ubývá. Do konce utkání zbývá něco kolem patnácti minut i s nastavením.

75

Tošić předvedl nádhernou individuální akci, kde obešel tři protihráče. Balón podržel ovšem příliš dlouho a nakonec o něj přišel.

74

Před vápnem Dinama upadl na trávník jeden z domácích hráčů, ovšem píšťalka rozhodčího zůstala němá a hra pokračuje dále.

72

Tentokrát hosté osmělili a také se podívali do vápna svého soupeře. Obrana CSKA ovšem nedovolila hostům, aby ohrozili domácí branku.

70

Další výborný zákrok v podání Šunina. Tošić se za vápnem opřel do míče a hostující brankář opět výborně vyrazil balón. Domácí stále více tlačí svého soupeře.

Šunin předvedl výborný zákrok proti pokusu Ignaševiče.

69

K míči se postavil Ignaševič, jehož rána mířil k pravé tyči. Výborný zákrok předvedl Šunin, který balón domácího hráče vyrazil.

68

CSKA bude mít k dispozici standardní situaci ze třiceti metrů.

66

Valbuena sklepl míč do druhé vlny pro Dzsudzsáka, který z první minul pravou tyč o metr.

65

Tempo hry v posledních minutách opadlo a ani jedno z mužstev se nikam příliš nežene.

64

Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Boris Rotenberg, přichází Alexej Kozlov.

63

Jerjomenko měl míč na pravé straně. Následně ho posunul do druhé vlny na nabíhajícího Natcha, jehož pokus ovšem zablokovala hostující obrana.

62

Tošić se opřel do balónu, který skončil metr vedle pravé tyče Šuninovy branky.

60

Strandberg se dostal do vápna, kde ovšem záhy o míč přišel.

59

Dzsudzsák napřáhl za vápnem ke střele pravačkou. Jeho pokus zablokovala obrana CSKA a domácí gólman neměl žádnou práci.

58

Hned dva hráči Dinama se nacházeli v ofsajdu. Pomezní rozhodčí správně odmával ofsajd hostujícího týmu.

57

Domácí kapitán, Kuranyi, odhlavičkoval balón do bezpečí.

56

Jerjomenko našel lobem ve vápně Jerjomenka, který si míč nezpracoval ideálně, ale alespoň pro domácí vybojoval rohový kop.

54

Wernbloom si v souboji s Valbuenou vysloužil žlutou kartu. Domácímu hráči se to evidentně nelíbilo, což dával hlasitě najevo.

53

Následný rohový kop se domácím nepodařilo využít.

53

Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Georgi Milanov, přichází Zoran Tošić.

52

Musa si přiťukla balón se spoluhráčem a ve finále dokázal vybojovat pro své barvy rohový kop.

50

Pokusem z velké dálky to zkusil Musa. Domácí hráč ovšem netrefil balón ideálně a branku vůbec netrefil.

49

Valbuena přihrával velmi nepřesně a zabrzdil tak rodící se šanci Dinama.

48

Žirkov se svalil na trávník a rozhodčí raději přerušil hru. Hostující hráč bude ovšem v pořádku a bude pokračovat ve hře.

47

Domácí začali aktivněji a vybojovali si rohový kop. Ten rozehrál Milanov nakrátko. Fotbalisté CSKA z toho ovšem nic nevytěžili a balón ve svůj prospěch získali hosté.

46

Rozhodčí Karasev nepřidal k prvnímu poločasu ani minutu navíc. Hosté začali velmi dobře. Již v desáté minutě překonal Akinfejeva Ionov. Netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno. O to se postaral z přímého kopu Milanov. Dinamo si ovšem vzalo vedení zpět na svou stranu, když se nádhernou ránou prezentoval z dálky Dzsudzsák, který tak uzavřel skóre prvního poločasu.

45

45

Z uctivé dálky vystřelil spíše propagační střelu Milanov. Hostující brankář neměl s pokusem domácího střelce problém.

44

Samba raději zahrál hlavou na Gabulova před dotírajícími útočníky CSKA.

42

Do druhé vlny dostal nabito Jerjomenko, který mířil z dobré pozice pouze vedle pravé tyče hostující branky.

41

Kuranyi upadl těsně před vápnem. Nutno podotknout, že to bylo velmi ochotně a rozhodčí Karasev to viděl a nechal pokračovat ve hře.

40

Domácí měli k dispozici další roh. Milanov poslal míč do vápna, kde se kulatý nesmysl odrážel od nohy do nohy. Vše nakonec ukončila píšťalka rozhodčího. Natcho se provinil útočným faulem.

40

Jerjomenko napřáhl z větší dálky ke střele pravačkou. Střela domácího fotbalisty nenadělala větší problémy Gabulovi.

39

Nepřesná přihrávka Rotenberga zhatila potencionální šanci Valbueny, který mohl postupovat sám na branku CSKA.

37

Následně MIlanov rozehrál rohový kop, na který si bez problémů vyskočil Gabulov a lapil míč do rukavic.

36

Milanov poslal míč do vápna, ale tam ho jeden z hostujících obránců odhlavičkoval do bezpečí.
Kuranyi fauloval Berezuckiho. Domácí budou mít standardku z pětatřiceti metrů.

34

Od své vlastní branky bude po jednom z hostujících pokusů odkopávat Akinfejev.

33

Jerjomenko se dostal ve vápně ke střele. Ačkoliv ho hostující obrana blokovala, tak hostující hráč dokázal vystřelit. Nicméně jeho pokus skončil v pětadvacáté řadě nad brankou Dinama.

32

Domácí opět kombinují před vápnem Dinama, ale přes obranný val hostů se nemohou vůbec dostat.

31

Je za námi první půlhodina hry. Oba celky se prezentují útočným, rychlým fotbalem, který nám již nabídl tři branky.

29

Fotbalisté moskevského Dinama se zatím spíše brání a čekají na protiútoky do obrany CSKA.

26

CSKA je opět častěji u balónu. Nyní domácí kombinují před vápnem Dinama.

Balázs DZSUDZSÁK - 1:2

24

Dinamo Moskva právě vstřelilo branku!
Tak to byla paráda co předvedl BALÁZS DZSUDZSÁK. Maďarský fotbalista ve službách Dinama napřáhl za vápnem a jeho dělovka skončila až za zády Akinfejeva.

23

Strandbergova hlavička uprostřed vápna nemířila přesně. Pokus švédského hráče nebyl vůbec přesný.

22

Musův střílený centr si zpracoval do náruče pohotový Gabulov.

21

Je za námi prvních dvaceti minut. Zatím sledujeme vcelku rychlý fotbal, který se musí divákům líbit.

20

Domácí jsou nastěhovaní před vápnem Dinama, ale nemohou se dostat ke střele.

Sambovu hlavičku skvěle vyrazil Akinfejev.

19

No a Dinamo si málem vzalo vedení zpět. Samba si vyskočil ve vápně na balón, který výborným zákrokem vyrazil Akinfejev.

18

Na druhé straně budou zahrávat standardní situaci také hosté.

Georgi MILANOV - 1:1

16

CSKA právě vstřelilo branku!
K míči se postavil GEORGI MILANOV, který balón trefil přesně k pravé tyči a postaral se tak o rychlé vyrovnání.

14

Před vápnem byl faulován Jerjomenko hostujícím Žirkovem. CSKA tak bude zahrávat přímý kop z velmi dobré pozice.

12

Fotbalisté CSKA se snaží o rychlou odpověď, ovšem obrana Dinama je velmi pevná a nepouští domácí k zakončení.

Alexej IONOV - 0:1

10

Po krásné přihrávce se dostal za domácí obranu ALEXEJ IONOV, který si počkal, obešel Akinfejeva a nakonec zakončil. Ani domácí obraně se nepodařilo zastoupit nakonec brankáře CSKA. Hosté jdou tedy velmi brzy do vedení.

9

Chvíli poté se domácí opět dostali k míči a z dálky pěkně protáhl Ignaševič Gabulova.

9

Domácí rozehráli roh na přední tyč, kde ovšem nebyl nikdo v červeno modrém.

8

Milanov se dobře uvolnil a z hranice vápna vypálil pravačkou. Jeho pokus zblokoval jeden z hostujících stoperů na roh.

7

Žirkov se na půlce provinil faulem na domácího Milanova. CSKA tak zůstane u balónu.

6

Akinfejev musel krotit balón po střele jednoho z hostujících hráčů.

5

Na pravé straně dostal balón za obranu Ionov, ovšem ten stál v ofsajdu a praporek pomezního byl správně nahoře.

4

Hosté se postupným útokem dostávají k brance CSKA.

2

Kuranyi byl přistižen v ofsajdovém postavení.

1

Hosté uvedli balón do dnešního utkání.

1

CSKA Moskva: Akinfejev – Fernandes, V. Berezuckij, Ignaševič, Nababkin – Wernbloom, Natcho – Strandberg, Jerjomenko, Milanov – Musa.
Náhradníci: Čepčugov – Z. Tošić, Golovin, A. Berezuckij, Pančenko, Ščennikov, Jefremov.

FK Dinamo Moskva: Gabulov – Rotenberg, Samba, Hubočan, Žirkov – Jusupov, Vainqueur – Ionov, Valbuena, Dzsudzsák – Kurányi.
Náhradníci: Šunin, Berezovskij – Kokorin, Kozlov, Katrič, Douglas, Danilkin, Jarmolicki, Zobnin.

CSKA Moskva

Domácí jsou na tom ještě o trochu lépe. Po dvaceti jedna odehraných zápasech se drží v tabulce na třetím místě s čtyřiceti třemi body a celkovým skórem 49:20. Co se týče posledního zápasu, tak ten odehrálo CSKA na venkovním hřišti proti Zenitu, kde padlo 1:2.
FK Dinamo Moskva

Hosté jsou na tom vcelku dobře. Po dvaceti odehraných zápasech se drží na v tabulce na pátém místě s třiceti šesti body a celkovým skórem 41:24. Co se týče posledního zápasu, tak ten Dinamo odehrálo na domácím hřišti s Lokomotivem. Zápas za devadesát minut nenašel vítěze a skončil remízou 2:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.